coffeeselection.pl

Opinie (102) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (128)

Ważny od: 2 wrz 2022
coffeeselection.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu coffeeselection.pl

MB
14 lut 2024
6 lut 2024
3 lut 2024
18 sty 2024
Sumienność i ekspresowa realizacja zamówienia. Towar zgodnie z opisem.
Bardzo szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie
26 sty 2024
Udany zakup. Wszystko jak należy.
7 sty 2024
Bardzo szybka przesyłka.
4 sty 2024
szybaka wysyłka :)
20 sty 2024
7 sty 2024

Udane zakupy.

Moje przygoda ze Sklepem rozpoczęła się w niedzielne popołudnie. Wtedy też postanowiłem zamówić kawiarkę wraz z dwoma mielonymi kawami. Do zakupów skłoniła mnie niska cena kawiarki na tle konkurencyjnych sklepów oraz posiadany asortyment. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, bo już we wtorkowe popołudnie produkty czekały na mnie w paczkomacie. Zamówione towary okazały się zgodne z opisem. Również sam kontakt ze Sklepem przebiegł na satysfakcjonującym poziomie.
13 lip 2023

sklep.coffeeselection.pl super!

Przesyłka starannie zapakowana i zgodna z zamówieniem. Błyskawiczna realizacja zamówienia. W środku gratisiki niespodzianki. Miły akcent. Pierwszy kontakt bardzo miły. Bezpłatna dostawa powyżej 200 zł. Jestem bardzo zadowolona i będę wracać po zakupy.
15 lis 2023
Brak informacji na Państwa stronie o dacie palenia kawy i jej przydatności do spożycia w momencie dokonywania zakupu. Zakup przeprowadzony sprawnie i niezwłocznie po dokonaniu zapłaty.

Rewelacja

Zaskoczyło mnie - bardzo pozytywnie - niezwykłe tempo realizacji zamówienia. Od zlecenia zapłaty do wysłania przesyłki minęła może godzina! Jesteście świetni!!!
19 lip 2023
Bardzo jestem zadowolony z zakupu towar pierwsza klasa ceny bardzo konkurencyjne bardzo szybka dostawa napewno będę klientem tego sklepu jeszcze raz polecam
24 lip 2023
Same mocne strony: szybkość działania, pierwszorzędna jakość, profesjonalizm w obsłudze... zawsze trafiam na Panią Karolinę!!! Pozdrawiam!!!!
31 paź 2023

Profesjonalnie i terminowo

Paczka przyszła bardzo szybko, wszystko było idealnie zapakowane a prezencik dodatkowo ulepszył wrażenie od korzystania z usług sklepu.
EG
Ewa G.
Koszalin
7 gru 2023
Paczuszka doskonale zapakowana, produkt zgodny z opisem (prismo już wypróbowane), informacje o drodze przesyłki wystarczające.