kultowealkohole.pl/

Opinie (245) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (245)

Ważny od: 5 gru 2023
kultowealkohole.pl/ spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zamawiałem wiele razy, nigdy nie było najmniejszych problemów. Mam porównanie ze sklepem online z zionej góry, tam co drugie zamówienie nie dochodziło z powodu uszkodzenia lub było opóźnione. Tutaj działają jak w zegarku. Pozdrawiam.

Przesyłka nie została dostarczona. Kurier nie dzwoni przed wizytą. Był ok godz. 11-13tej (byłem w pracy jak ok. 75% ludzi w tym czasie). Zostawił przesyłkę 3,5km od domu. Przesyłka to 10 kg. Jestem po zabiegu i nie mogę nosić ciężkich rzeczy...więc nie odbiorę tej przesyłki z punktu. Przesyłka więc wróci do Was. Kropka. Wybraliście Państwo do dostaw najbardziej "dziadowską" firmę kurierską na rynku ...moim zdaniem.

Opinie nt. sklepu kultowealkohole.pl/

25 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Przykro nam że nie spełniliśmy Pana oczekiwań. Postaramy się w przyszłości zapewnić lepszą obsługę.
zamówienie w czwartek. Nie działający system płatności- w końcu się udało. W sobotę @ z anulowanym zamówieniu. Na szczęście dział obsługi klienta uratował sytuacje, dziękuję Pani Karolino!
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Dziękujemy za Pana opinię. Czasami niestety nie mamy wpływu na pewne okoliczności związane z płatnością za co bardzo przepraszamy. Mamy nadzieję że nie zrezygnuje Pan z dalszych zakupów.

Kwota zakupu bez opłaty za przesyłke

Do poprawy jest kwota za jaką trzeba zakupić alkohol aby mieć darmową przesyłkę. Na plus szybkie dostarczenie zamówionego towaru
please give mi haslo adriano bagagli@virgilio.it i forgot
Wysyłacie tylko przez kuriera i to takiego, który nie zadaje, sobie trudu żeby paczkę doręczyć
do tej pory nie mam zakupionego towaru !