belatoni.pl

Opinie (13) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (13)

7 maj 2023
Szybka realizacja oraz bardzo ładne płótno na plus Minusem jak dla mnie jest zbyt drogi koszt oprawy plakatu który wcale nie robi jakiegoś wielkiego wrażenia

5 sty 2024
Przesyłka została wysłana szybko. Problem polegał na tym, że z zupełnie innym zamówieniem. Po mimo podjęcia dialogu* z firmą, sprawa nie została rozwiązana. *dialog to zbyt duże określenie. Firma odpisała mi na jednego maila, a po ponowieniu przeze mnie próby kontaktu (mailowego/telefonicznego) nikt nie odpisywał i nie odbierał telefonu.

Opinie nt. sklepu belatoni.pl

Super Jakość! Obsługa bardzo pomocna, zamawiałam i miałam klika pytań, bez problemu i sprawnie zostały udzielone mi odpowiedzi! POLECAM
Obsługa na wysokim poziomie, szybka realizacja i wysyłka zamówienia. polecam
Super Jakość, Jesteśmy zadowoleni
Super jakość, obraz świetnie się sprawdził jako prezent. Bardzo dobry kontakt ze sklepem
Super! Obraz prezentuje się świetnie. Szybka realizacja
4 lut 2024
Zamówienie nie dotarło, brak kontaktu z firmą.

Bardzo dobra jakość wydruku. Piękny obraz oraz szybka realizacja zamówienia. Na plus tez pomocna obsluga klienta.
5 sty 2024

Totalny brak kontaktu

7 maj 2023
13 wrz 2023
Prędkość realizacji i miła pomoc telefoniczna.

niewywiązanie z umowy

ok