hempmedical.pl

Opinie (1057) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1654)

Ważny od: 2 lut 2023
hempmedical.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Olejek CBD 15% Hemp Medical świetnie sprawdza się na moje lęki i stany depresyjne . Czuję się o wiele lepiej i mam więcej energii

brak kontaktu-czat nie dział, infolinia nie działa, formularz kontaktowy tez nie działa......nie otrzymałam ulotki dotyczącej zamówionego produktu ....

Opinie nt. sklepu hempmedical.pl

Wszystkie informacje na stronie sklepu są aktualne. Bardzo solidne opakowanie. Myślę, że bez problemu wytrzymałoby ewentualny zwrot. Natychmiastowa reakcja na zamówienie i szybka dostawa. Świetny sklep a obsługa jest na najwyższym poziomie.
Prawidłowo zapakowane produkty, polecam. Niczego nie brakowało, szybka realizacja. Bardzo szybka i sprawna obsługa. Nie było żadnych problemów. Jestem zadowolona zarówno z obsługi sklepu, jak i z produktu. Produkty bardzo dobrze zapakowane, oryginalne i w przystępnych cenach. Polecam.
Stosuję olejek konopny już od ponad dwóch lat, sprawdziłam wiele innych środków wcześniej i nie ma porównania. Pracuję na nocnej zmianie i spanie w ciągu dnia było dla mnie bardzo trudne. Teraz nawet jeśli się przebudzę potrafię ponownie usnąć.
Stosowałam wiele firm, jednak hempmedical działa na mnie jak żaden inny olejek. Nie wiem czy to placebo czy produkt jest naprawdę inny od pozostałych jednak efekty widzę już po kilku dniach stosowania. Polecam każdemu
Mam od dłuższego czasu trudność ze snem, z zasypianiem i przebudzaniem się w nocy. Biorę olejek od kilku miesięcy i problemy minęły. W końcu porządnie śpię
Po raz kolejny skorzystałam z zakupów w Państwa Firmie.Wszystko szybko i sprawnie dostarczone,starannie zapakowane Produkty jak najlepszej jakości.😀
Wszystko było super, zarówno przyjęcie i realizacja zamówienia jak i sama dostawa towaru. Olejek również bardzo fajny, wysokiej jakości. Polecam
Jestem pod wrażeniem działania olejków. Miałam problemy z bólem stawów. Odkąd zażywam olejek ból minął i spokojnie przesypiam noce. SUPER!!
Kupiłam dla męża na sen. Teraz śpi jak dziecko, nawet nie potrzebuje alkoholu żeby usnąć. DO tej pory myślałam że to nie możliwe. POlecam !
Kupiliśmy zestaw olejków dla babci, która ma nowotwór jelita grubego. Nowotwór został, jednak bóle zdecydowanie ustąpiły. Dziękujemy
Polecam każdemu kto chce zadbać o swoje zdrowie i profilaktykę zdrowotną. My stosujemy całą rodziną od 2 lat i wyniki badań wzorowe
Działa przeciwlękowo, mój syn jest teraz dużo spokojniejszy i wyciszony, jednak pełen koncentracji tak niezbędnej w jego pracy
Bardzo dziękujemy za merytoryczną i konkretną konsultacje. Wybraliśmy olejek 20% dla syna z ADHD. Teraz czekamy na efekty :)
PIerwszy prawdziwy olejek full spectrum, który działa przy moich bólach nowotworowych. Polecam każdemu kto szuka ukojenia
Kupiliśmy olejek dla syna z autyzmem. Od kilku tygodni stosowania syn jest bardziej wyciszony i łatwiej nad nim zapanować
Kupiłam Oleje pierwszy raz, i jestem zdecydowanie w nich zakochana. Wspaniała jakość, piękny kolor i cudowny smak.
Bardzo dobra jakość olejków. Stosuję już 3 miesiąc. Czuję zmiejszenie bólu i większy spokój. Polecam 😉
Stosuję kilka kropli przed każdym treningiem, odczuwam dużo lepszą i szybszą regenerację po treningu.
Pięknie zapakowana paczka, merytoryczne konsultacje. Czekam na produkt i będę mogła ocenić efekty :)