hempmedical.pl

Opinie (1165) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1646)

Ważny od: 2 lut 2023
hempmedical.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Olejek CBD 15% Hemp Medical świetnie sprawdza się na moje lęki i stany depresyjne . Czuję się o wiele lepiej i mam więcej energii

brak kontaktu-czat nie dział, infolinia nie działa, formularz kontaktowy tez nie działa......nie otrzymałam ulotki dotyczącej zamówionego produktu ....

Opinie nt. sklepu hempmedical.pl

Wszystkie informacje na stronie sklepu są aktualne. Bardzo solidne opakowanie. Myślę, że bez problemu wytrzymałoby ewentualny zwrot. Natychmiastowa reakcja na zamówienie i szybka dostawa. Świetny sklep a obsługa jest na najwyższym poziomie.
Produkt olejek 20% stosuję regularnie od 3 miesięcy. Nigdy, ale to przenigdy nie sądziła, że tak wspomoże on mój układ odpornościowy. Nie choruję, czuję się dobrze, mam więcej energii... bardzo fajnie 🥰
Prawidłowo zapakowane produkty, polecam. Niczego nie brakowało, szybka realizacja. Bardzo szybka i sprawna obsługa. Nie było żadnych problemów. Jestem zadowolona zarówno z obsługi sklepu, jak i z produktu. Produkty bardzo dobrze zapakowane, oryginalne i w przystępnych cenach. Polecam.
Miałam spory problem z przebudzaniem się w nocy, sennością oraz stresem w ciągu dnia. Biorę olejek już miesiąc. Śpię bardzo dobrze, szybko zasypiam, nie przebudzam się w nocy. W ciągu dnia jestem wyraźnie spokojniejsza, lepiej reaguje w sytuacjach stresowych. Bardzo polecam 🙂
Stosuję olejek konopny już od ponad dwóch lat, sprawdziłam wiele innych środków wcześniej i nie ma porównania. Pracuję na nocnej zmianie i spanie w ciągu dnia było dla mnie bardzo trudne. Teraz nawet jeśli się przebudzę potrafię ponownie usnąć.
Trafiłam tutaj z polecania mojej psychoterapeutki. Zamówiłam olejek miesiąc temu i właśnie mi się kończy. Zauważyłam kolosalną różnicę 🙂 Lepiej się czuję, mam coraz większą przyjemność z życia, wstaje z delikatnym uśmiechem... 🙂
Trochę się wahałam przy zakupie, ale ostatecznie opinie mnie przekonały. Stosuję olejek trzeci tydzień. Na początku miałam mieszane uczucia, ale teraz zdecydowania jestem zadowolona. Śpię jak zabita w nocy, wstaje wyspana :)
Krople warte swojej ceny, stosowałam i kosmicznie drogie i śmiesznie tanie... tutaj cena jest pośrednia, ale jakość zdecydowanie najlepsze z tych marek, które suplementowałam. Nawet sam smak olejku taki bardziej "konopny"
Stosowałam wiele firm, jednak hempmedical działa na mnie jak żaden inny olejek. Nie wiem czy to placebo czy produkt jest naprawdę inny od pozostałych jednak efekty widzę już po kilku dniach stosowania. Polecam każdemu
produkty warte spróbowania, u mnie efekt był odczuwalny dopiero w trakcie stosowania drugiej buteleczki, ale finalnie jest to, na co czekałam :) uspokojenie, lepsze radzenie ze stresem, mniejsze rozkojarzenie
odbyłam kosnulację, po której zamówiłam olejek konopny, obsługa bardzo miał, realizacja bardzo szybka, co do samego produktu - jak dla mnie w porządku, czuję już pierwsze efekty
Świetny to jest olejek. Stosowałam kilka już olejków konopnych, tu zdecydowanie czuć wysoką jakość produtu. No i są efekty. Jestem wyciszona, czuję wewnętrzny spokój, super!
Od kiedy stosuję olejek Hemp Medical 5%, mój chroniczny ból pleców stał się zdecydowanie łagodniejszy. Wreszcie mogę spać całą noc bez wybudzania się z powodu bólu!
Olejek Hemp Medical 10% pomógł mi zredukować stres i lęk. Czuję się teraz bardziej spokojna i zrelaksowana, co pozytywnie wpływa na wszystkie aspekty mojego życia.
Kupuje ten produkt dla męża, który ma dość bardzo stresującą pracę. Widzę po nim, że teraz lepiej sobie z nim radzi, jest spokojniejszy i bardziej uśmiechnięty
Mam od dłuższego czasu trudność ze snem, z zasypianiem i przebudzaniem się w nocy. Biorę olejek od kilku miesięcy i problemy minęły. W końcu porządnie śpię
Po raz kolejny skorzystałam z zakupów w Państwa Firmie.Wszystko szybko i sprawnie dostarczone,starannie zapakowane Produkty jak najlepszej jakości.😀
Mój nastolatek stosuje olejek CBD Hemp Medical na problemy z cerą i jest zachwycony efektami! Wypryski zniknęły, a cera jest gładka i promienna! ✨