hempmedical.pl

Opinie (995) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1654)

Ważny od: 2 lut 2023
hempmedical.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Olejek CBD 15% Hemp Medical świetnie sprawdza się na moje lęki i stany depresyjne . Czuję się o wiele lepiej i mam więcej energii

brak kontaktu-czat nie dział, infolinia nie działa, formularz kontaktowy tez nie działa......nie otrzymałam ulotki dotyczącej zamówionego produktu ....

Opinie nt. sklepu hempmedical.pl

Bardzo dziękujemy za merytoryczną i konkretną konsultacje. Wybraliśmy olejek 20% dla syna z ADHD. Teraz czekamy na efekty :)
Stosuję olejek Hemp Medical 5% na moje problemy z zaparciami. To naturalny i skuteczny sposób na poprawę perystaltyki jelit.
Stosuję olejki Hemp Medical od kilku miesięcy i jestem zachwycona! Zniknęły bóle głowy, lepiej śpię i mam więcej energii!
PIerwszy prawdziwy olejek full spectrum, który działa przy moich bólach nowotworowych. Polecam każdemu kto szuka ukojenia
Kupiliśmy olejek dla syna z autyzmem. Od kilku tygodni stosowania syn jest bardziej wyciszony i łatwiej nad nim zapanować
Olejek CBD Hemp Medical to mój sprzymierzeniec w walce z bólami stawowymi. Już mogę bez problemu biegać z moim psem! ‍♀️
To trochę niewarygodne, ale kompletnie przeszły mi bóle stawów... i to po jednej buteleczce... kupiłam teraz drugą
Kupiłam Oleje pierwszy raz, i jestem zdecydowanie w nich zakochana. Wspaniała jakość, piękny kolor i cudowny smak.
Olejki Hemp Medical są idealne dla całej rodziny! ‍‍‍ Od seniorów po najmłodszych - każdy znajdzie coś dla siebie!
Wysoka jakość kropli. Stosuję od dłuższego czasu i jestem zadowolona z efektów. Mam dużo mniejszy ból, bez migren
Stosowanie olejku Hemp Medical 10% pomaga mi w walce z trądzikiem. Skóra jest teraz oczyszczona i wygląda zdrowo.
Ogólnie bardzo spoko, olejek dobry w smaku, łatwo się go przyjmuje. Starczył mi na 28 dni. Jestem spokojniejsza.
Stosuję olejek Hemp Medical 15% na moje problemy z trawieniem. Już po krótkim czasie odczułam znaczącą poprawę.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, olejki spełniły moje oczekiwania. Bóle stawów minęły i dużo lepiej śpię :)
Dzięki olejkowi Hemp Medical 15% moje bóle menstruacyjne stały się łagodniejsze i łatwiejsze do zniesienia.
Olejek Hemp Medical 10% pomógł mi w walce z migrenami. Ataki są teraz rzadsze i zdecydowanie mniej bolesne.
Olejki Hemp Medical są w 100% naturalne i bezpieczne! Niczym się nie martwię i stosuję je z przyjemnością!
Hemp Medical to firma godna zaufania! Produkty najwyższej jakości, a do tego świetna obsługa klienta! ‍
Szukałam naturalnego sposobu na poprawę koncentracji i znalazłam! Olejek CBD Hemp Medical działa cuda!
jestem bardzo zadowolona z zakupów, olejki spełnimy moje oczekiwania i czuję się zdecydowanie lepiej 🙂🙂