hempmedical.pl

Opinie (995) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1654)

Ważny od: 2 lut 2023
hempmedical.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Olejek CBD 15% Hemp Medical świetnie sprawdza się na moje lęki i stany depresyjne . Czuję się o wiele lepiej i mam więcej energii

brak kontaktu-czat nie dział, infolinia nie działa, formularz kontaktowy tez nie działa......nie otrzymałam ulotki dotyczącej zamówionego produktu ....

Opinie nt. sklepu hempmedical.pl

Bardzo dobra jakość olejków. Stosuję już 3 miesiąc. Czuję zmiejszenie bólu i większy spokój. Polecam 😉
Stosuję olejki Hemp Medical profilaktycznie i jestem przekonana, że dzięki nim wzmacniam swój organiz
Olejek Hemp to mój naturalny sposób na wzmocnienie odporności. Od kiedy go stosuję, rzadziej choruję.
Stosuję kilka kropli przed każdym treningiem, odczuwam dużo lepszą i szybszą regenerację po treningu.
Stosuję olejki Hemp Medical profilaktycznie i jestem pewna, że robię coś dobrego dla swojego zdrowia!
Hemp Medical to mój sposób na lepsze samopoczucie! Więcej energii, mniej stresu - polecam wszystkim!
Pięknie zapakowana paczka, merytoryczne konsultacje. Czekam na produkt i będę mogła ocenić efekty :)
Od kiedy stosuję olejki CBD Hemp Medical, moje migreny praktycznie zniknęły! To prawdziwy cud ✨.
Szybko ,mega profesjonalne podejście, komunikatywność i miły gratis jako dodatek do zamówienia 😉
Bardzo szybka realizacja zamówienia, zestaw olejków odpwiednio zapezpieczony, zaczynamy stosować
Stosuję olejki CBD Hemp Medical od kilku miesięcy i widzę ogromną poprawę w moim samopoczuciu
Dzięki temu olejkiwi wyszłam z ciężkiej depresji i ciężkich chwil. Jestem bardzo wdzięczna <3
Trafiłam tutaj z polecenia koleżanki... nie pozostało mi nic, tylko polecać olejek dalej :)
Polecam olejki Hemp Medical wszystkim, którzy chcą poprawić swoje zdrowie i samopoczucie
Super krople. Czuję, że dzięki nim jestem dużo spokojniejsza, lepiej reaguje na stres.
Czuje widocznie więcej luzu i jestem zrelaksowana. Polecam każdemu na codzienne stresy
Olejek CBD Hemp Medical to mój must-have! ❤️ Skóra promienna, a ja śpię jak dziecko!
Szybka i konkretna obsługa. Doradztwo i informacja na najwyższym poziomie. Polecam.
Pomaga mi z bólami menstruacyjnymi i stresem w pracy . Polecam każdej kobiecie! ‍
Od kiedy stosuję olejek, moje bóle menstruacyjne są zdecydowanie łagodniejsze.