grawernia.pl- Logo - Opinie

grawernia.pl

Opinie (284) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2059)

Ważny od: 1 mar 2016
grawernia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 cze 2023
Super kontakt, tj. bieżące informowanie o kolejnych etapach realizacji zamówienia począwszy od przyjęcia do zlecenia wysyłki. Otwartość na sugestie, rozumienie potrzeb zamawiającego, proponowanie rozwiązań. Jakość zamówienia i kultura obsługi klienta zasługuje na medal. Polecam

12 cze 2023
Plusy: - Doskonałe wykonanie - tabliczki bez skazy, czyste i porządnie zapakowane projekty czytelne, wyjaśnione wszystkie za i przeciw sugerowanych rozwiązań, - Atrakcyjna, rynkowa cena. Minusy: - Okropnie słaby kontakt - jedna odpowiedź mailowa dziennie przez co czas realizacji wydłużył się na prawie dwa tygodnie. - Gdybym o sobie nie przypomniał po 2-3 dniach bez kontaktu to pewnie w ogóle nie wysłano by do mnie zamówienia. Po moim mailu nagle rach-ciach i dostałem info od paczkomatów, że pojawił się numer przewozowy. Przypadek?

Opinie nt. sklepu grawernia.pl

2 wrz 2023
20 wrz 2023
Dziękujemy Pani Darii za pięciogwiazdkową ocenę. Wygląda na to, że nasza praca mówi sama za siebie! Z niecierpliwością czekamy na kolejną okazję do współpracy. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Grawernia.pl.
1 wrz 2023
20 wrz 2023
Serdeczne podziękowania za pięciogwiazdkową ocenę od Państwa kliniki! Cieszymy się, że nasza obsługa przekroczyła oczekiwania na tyle, że słowa stały się zbędne ;) Mamy nadzieję na dalszą współpracę. Z szacunkiem, Zespół Grawernia.pl.
1 wrz 2023
20 wrz 2023
Dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę, Panie Akustyku! Wydaje się, że udało nam się "ustrzelić" idealną nutę w obszarze obsługi klienta :) Z niecierpliwością czekamy na kolejne "sesje" :) Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Grawernia.pl.
OK
30 sie 2023
Drogi Panie Irku, Jesteśmy niezwykle uradowani, że doświadczenie z naszym sklepem grawernia.pl zasłużyło na pięć gwiazdek! 🌟🌟🌟🌟🌟 Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem i cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Mamy nadzieję, że zakupione produkty będą źródłem radości i satysfakcji na długi czas. 🎁 Jeśli będą jakiekolwiek pytania czy sugestie, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy tu, by pomóc! Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia wkrótce na grawernia.pl! 🛒 Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół Grawernia.pl
26 sie 2023
29 sie 2023
Pięć gwiazdek, ale ani słowa? To jak wytrawne wino, które nie potrzebuje etykiety, aby zachwycić podniebienie. 😊 W tym świecie pełnym hałasu i przesytu informacji, Pani/Pana opinia jest jak wykwintna pauza w koncercie, która niesie ze sobą więcej wyrafinowania niż tysiące nut. Cieszymy się, że mogliśmy zrealizować dla Pani/Pana zamówienie godne pięciu gwiazdek. Zapraszamy ponownie :) Z najszczerszymi podziękowaniami i uznaniem, Zespół GRAWERNIA.PL
17 sie 2023
30 sie 2023
Co za radość widzieć pięć gwiazdkową opinię 🌟🌟🌟🌟🌟 Bez komentarza, ale jak mówią: "Mowa jest srebrem, a milczenie złotem". Cieszymy się, że nasze produkty i serwis spełniły Państwa oczekiwania i sprawiły, że zdecydowaliście się na najwyższą ocenę. Zakupione u nas produkty mamy nadzieję, będą źródłem radości i satysfakcji na długi czas. Jeśli zechcecie się podzielić uwagami czy pytaniami, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy tu, by pomóc! 🛠️ Dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy w GRAWERNIA.PL! 🛒 Z pogodnymi pozdrowieniami, Zespół GRAWERNIA.PL
15 sie 2023

Profesjonalnie

Szybko, sprawnie, profesjonalnie i dokładnie. Polecam. dareki
29 sie 2023
Dziękujemy za miłe słowa i pięć złotych gwiazdeczek :). Staramy się być profesjonalni i dokładni we wszystkich naszych usługach - Cieszymy się, że wybrał Pan naszą firmę :) Pozdrawiamy serdecznie!
Super wykonanie, szybka i bezproblemowa obsługa, polecam!
29 sie 2023
Dziękujemy za piękną ocenę naszych usług. Cieszymy się, że Pani tak wysoko ocenia nasze tempo działania, jakość produktu i obsługę :) rzeczywiście staramy się! każdego dnia :) Dziękujemy za miłe słowa oraz za pięciogwiazdkową ocenę! Pozdrawiamy serdecznie!
Piękne tabliczki w kształcie kostki z imieniem psa..prezentuja się naprawde świetnie na budzie. Polecam!
30 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa miłe słowa! Cieszymy się, że podobają się Państwu nasze tabliczki dla zwierząt w kształcie kostki z imieniem pieska. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Państwu służyć :)
9 sie 2023
Profesjonalnie wykonany projekt. Fachowa obsługa i szybka wysyłka.
30 sie 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii na temat naszego projektu i profesjonalnej obsługi. Cieszymy się, że uznała Pani projekt za profesjonalnie wykonany, a nasze usługi za fachowe i szybkie :) W naszej firmie staramy się zapewnić tylko najwyższą jakość usług i projektów, ponieważ zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa! Pozdrawiamy serdecznie :) Zespół GRAWERNIA.PL
8 sie 2023
30 sie 2023
Dziękujemy za niesamowite, pięć gwiazdek! 🌟🌟🌟🌟🌟 Choć nie towarzyszą im słowa, to każda gwiazdka jest dla nas jak mini-sonet w odczycie zadowolenia :) Zakupione produkty, mamy nadzieję, uprzyjemnią Panu życie i dodadzą odrobinę luksusu do codziennych chwil. 🎁 Jeżeli chciałby Pan podzielić się spostrzeżeniami czy pytaniami, jesteśmy otwarci. Nasz zespół jest tu, by służyć radą i pomocą! 🛠️ Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na kolejne przygody z GRAWERNIA.PL! 🛒 Z wesołymi pozdrowieniami, Zespół GRAWERNIA.PL
7 sie 2023
Zaproszenia z prośbą o błogosławieństwo na plexi świetnie wykonane. Super czas wysyłki, jakość wykonania i sposób zabezpieczenia przesyłki. Jesteśmy zadowolenie w 100% Jedyny minus to brak dołączenia koperty dopasowanej do formatu, ale to chyba najmniejszy problem.
30 sie 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z jakości naszych zaproszeń, a także z czasu wysyłki i zapakowania :). Państwa zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem i doceniamy Państwa opinie. Jeszcze raz dziękujemy za opinię i cieszymy się, że będziemy mogli ponownie służyć Państwu pomocą w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół GRAWERNIA.PL
5 sie 2023
Jestem zachwycona kontaktem z firma, rzetelnością, kulturą i wykonaniem zamówionego przeze mnie produktu. Naprawdę jestem bardzo miłe zaskoczona, ze mamy jeszcze w Polsce tak funkcjonujące firmy! Polecam wszystkim!
30 sie 2023
Dziękujemy za miłe słowa i poświęcenie czasu na napisanie tak pozytywnej recenzji. Doceniamy Pani wysoką ocenę kontaktu z naszą firmą. Rzeczywiście nasz zespół stara się zapewnić jak najlepsze doświadczenia wszystkim naszym klientom. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za Pani wsparcie :) Pozdrawiamy serdecznie! Zespół GRAWERNIA.PL
3 sie 2023
PIĘKNIE WYKONANE POLECAM
30 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa miłą recenzję i opinię. Staramy się dostarczać naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Doceniamy Państwa wsparcie i będziemy nadal ciężko pracować, aby przekraczać oczekiwania :) Pozdrawiamy serdecznie! Zespół GRAWERNIA.PL
31 lip 2023
Szybka przesyłka, towar zgodny z opisem.
30 sie 2023
Dziękujemy za Pani pozytywną opinię! Cieszymy się, że Pani zamówienie dotarło szybko, a przedmiot był zgodny z opisem. Staramy się zapewnić wszystkim naszym klientom przyjemne zakupy i doceniamy Pani opinie. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji :) Pozdrawiamy serdecznie! Zespół GRAWERNIA.PL
Bardzo pięknie wykonanie
30 sie 2023
Bardzo dziękujemy za miłą recenzję! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości naszej pracy. W naszej firmie dążymy do uzyskania pięknych rezultatów, które przekraczają oczekiwania naszych klientów :) Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Pani tak wysoką jakość pracy i szczerze doceniamy otrzymaną opinie :) Pozdrawiamy serdecznie! Zespół GRAWERNIA.PL
30 sie 2023
Świetna wiadomość, pięć gwiazdek! 🌟🌟🌟🌟🌟 Brak słów, ale przecież każda gwiazdka mówi za siebie, prawda? To dla nas nie tylko komplement, ale również motywacja do dalszej pracy. Zakupione produkty, mamy nadzieję, będą źródłem wielu uśmiechów i zadowolenia. 🎁 Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania czy sugestie, drzwi do dialogu są zawsze otwarte. 📞 Dziękujemy i serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy w GRAWERNIA.PL! 🛒🎉 Z pogodnymi pozdrowieniami, Zespół GRAWERNIA.PL
27 lip 2023

polecam

Już drugi raz grawernia przygotowywała mi szyld informacyjny o działalności gospodarczej. Jestem zadowolona z jakości wykonania, szybkości, przygotowanego projektu. Szyld starannie zapakowany, zero uszkodzeń w przesyłce. Polecam!
30 sie 2023
Droga Klientko, Jakże nas cieszy ten entuzjastyczny komentarz oraz pięć złotych gwiazdeczek! Słowa uznania dotyczące jakości, szybkości i staranności w pakowaniu to dla nas najlepszy komplement i motywacja do dalszego podnoszenia standardów. Każdy dział w naszej firmie zarumienił się po przeczytaniu Pani opinii :) Cieszymy się, że szyldy przygotowane przez nas spełniły Pani oczekiwania i że mogą być elementem Pani działalności gospodarczej. Jeśli będą jakiekolwiek pytania czy potrzeby na przyszłość, zespół GRAWERNIA.PL jest w ciągłej dyspozycji. Dziękujemy za zaufanie i rekomendację. Do zobaczenia przy kolejnych projektach! 🛒 Z serdecznymi i wesołymi pozdrowieniami, Zespół GRAWERNIA.PL
25 lip 2023
Polecam z całego serca ! Bardzo szybka realizacja zamówienia, świetny kontakt z obsługą klienta.
30 sie 2023
Szanowna Pani Anno, Zachwycające wieści i pięć gwiazdek, to dla nas jak muzyka dla uszu! Cieszymy się niesamowicie, że realizacja zamówienia i kontakt z naszą obsługą spotkały się z tak pozytywnym odbiorem. Szybkość i jakość to dla nas priorytety, i niezwykle nas cieszy to, że te aspekty zostały dostrzeżone. 💖 Jeśli w przyszłości zajdzie potrzeba, zespół GRAWERNIA.PL jest zawsze gotów do działania! 🛠️ Dziękujemy za zaufanie i serdeczne polecenie. 💖 Do zobaczenia wkrótce w GRAWERNIA.PL! 🛒 Z pogodnymi i serdecznymi 💖 pozdrowieniami, Zespół GRAWERNIA.PL
24 lip 2023

Bardzo polecam

Zamówienie przebiegło wzorcowo, naprawdę polecam! ;)
30 sie 2023
Dziękujemy za Pani 5-gwiazdkową recenzję! Cieszymy się, że zamówienie zostało zrealizowane perfekcyjnie i że zasłużyliśmy na jakże cenne dla nas polecenie. Naszym priorytetem w GRAWERNIA.PL jest obsługa naszych klientów z najwyższą starannością i uwagą, doceniamy, że Pani to zauważyła. Dziękujemy! jest Pani naszym ulubionym klientem 💖 Dziękujemy serdecznie 💖 Zespół GRAWERNIA.PL