grawernia.pl- Logo - Opinie

grawernia.plOpinie

ważny od: 1 mar 2016
data aktualizacji: 3 lut 2023
Sklep grawernia.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie grawernia.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 1 mar 2016
data aktualizacji: 3 lut 2023

Opinie nt. sklepu grawernia.pl

2 sty 2023
Tydzień przed świętami obudziłem się z brakiem prezentu dla mojego dziadka. W burzy mózgów padło na nóż do grzybów z grawerem. Myśląc że i tak nie dojdzie już przed świętami szukałem dobrej jakości przy rozsądnej cenie. To znalazłem właśnie w sklepie grawernia.pl. ku mojemu zdumieniu szybko dostałem projekt noża z grawerem (3 opcje), zaproponowałem poprawki i jeszcze tego samego dnia dostałem finalny projekt do akceptacji. Moje zamówienie wysłane zostało następnego dnia (środa… ostatnia przed światami!!!). Dzięki szybkiej i profesjonalnej obsłudze paczka doszła dzień przed Bożym Narodzeniem, ładnie zapakowana i nie naruszona. Cała operacja trwała 5dni :D Dziękuję sklep grawernia.pl za szybką realizację i uśmiech z darowanego na święta prezentu!!!

5 paź 2022
Cechy kamieni bardzo czytelne dobrze odbijają się na plombie (cecha wypukła). Jakość plombownicy dobra. To co należy poprawić to mocowanie kamieni. Śruby mocujące są za delikatne, nie trzymają osadzenia kamieni w otworze. Po zaciśnięciu plomby i zwolnieniu kleszczy kamienie nie pozostają na swoich miejscach mimo ich dokręcenia śrubkami, tylko "wychodzą z otworów razem z plombą.

Opinie nt. sklepu grawernia.pl

Bardzo dobre, szczegółowe wykonanie pieczęci - dbałość o detale. Wysokiej klasy metal - materiał. Miła obsługa. Dziękuję i pozdrawiam
Poprosiłem o w miarę możliwości szybką dostawę i efekt uzyskałem. Bardzo szybka obsługa i mili pracownicy. Polecam
15 sty 2023
Świetny kontakt ze Sprzedawcą. Bardzo dobra jakość wykonania. Produkt dobrze zapakowany i szybko wysłany.
Szybkie i profesjonalne wykonanie usługi. Szybka wymiana informacji dotycząca wydlądu produktu.
23 godziny temu
Profesjonalna obsługa, wykonanie i kontakt super, polecam.
Wyjątkowe wykonanie a co w moim przypadku Super Express
Zamówienie wykonane profesjonalnie i szybko. Polecam!
18 sty 2023
Słowni, wysoka jakość. Jestem bardzo zadowolony
Bardzo ładna tabliczka. Szybka realizacja.
Pełen profesjonalizm. Szybka realizacja.
20 sty 2023
Odpadają A tak wygląd super❤️❤️❤️