Certyfikat dla grawernia.pl

01.03.2016 r.
28.02.2018 r.

Opinie o grawernia.pl

4.95/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 322 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dziękuję za wspaniałą profesjonalną współpracę

Jestem zadowolona z usługi i kontaktu ze sprzedającym.

Zajebisty sklep

Jestem bardzo zadowolona:)

Wszystko super

Świetny projekt. Dobre wykonanie. Przesyłka zgodnie z informacją. Polecam. Traktują poważnie nawet drobne zamówienia indywidualnych konsumentów.

Wszystko ok :-)

szybki i miły kontakt z grafikiem - od razu wiedział na czym mi zależało:) pozdrawiam

Profesjonalna obsługa. Szybka realizacja zamówienia. Polecam

Zmówienie zrealizowane bez zastrzezeń i w terminie

Szybkie i trafne wykonanie projektu, towar zgodny z oczekiwaniami, szybka przesyłka, jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego.

Realizacja zlecenia w 24h, doskonały kontakt i informowanie o statusach zamówienia. Z przyjemnością skorzystam ponownie.

Wszystko oceniam wysoko. Brakuje tylko "płatności przy odbiorze" dla produktu z grawerem, ale mogę zrozumieć sprzedawcę.

Bardzo szybka realizacja i dostawa, duży wybór, wyczerpujący opis towaru i usługi

polecam, prezent zrobiony ładnie mimo ze na ostatnią chwilę. Doszedł na czas

Fachowa obsługa, ekspresowa wysyłka. Gorąco polecam

Wszystko ok i na czas

Bardzo dpbry kontakt telefoniczy. Towar pieknie zapakowany, nieuszkodzony, szybka dostawa, jedynie malutka pomyłka, ale ogólnie bardzo polecam

Eleganckie i solidne wykonanie, polecam

Wszystko super , szybko , grawer dobrze zrobiony :)

czfgsdgsgs

Szybko i sprawnie

Jestem bardzo zadowolony - wszystko przebiegło szybko i bez problemów.

Super.

super

jest ok

Polecam;)

Wszystko profesjonalnie, szybko, wysoka jakość, sprawna komunikacja mailowa i telefoniczna.

polecam

Wszystko w porządku, towar zgodny z opisem, miła obsługa, szybka dostawa. Polecam.

To już moje kolejne zetknięcie z firmą. Potwierdzam najwyższą jakość - starannie wykonana, lekka, gustowna zawieszka dla zwierzaka. Pracownicy wzięli pod uwagę, że to kolejne zamówienie, znali już mój gust i moje oczekiwania, a więc realizacja okazała się bardzo szybka, zostały mi oszczędzone zbędne formalności. Szczerze polecam

Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Szybka i bezproblemowa realizacja zamówienia.

Obsługa klienta jednym słowem - rewelacyjna. Wszystko zgodne z zamówieniem a nawet jeszcze lepiej. Medal pierwsza klasa. Szybka realizacja zamówienia. Bardzo dziękuję. Mój Maż na pewno będzie zadowolony.

Super produkt, świetne wykonanie tabliczki.Polecam

Szybka realizacja zamówienia, spełnione oczekiwania bez zastrzeżeń. Firma godna polecenia.

grawernia.pl opinie klientów

grawernia.pl

grawernia.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 01.03.2016 r.

ul. Grodzka 15 b sklep 47

33-300 Nowy Sącz
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:490423287
Lucyna Czechowska
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z grawernia.pl.