Certyfikat dla grawernia.pl

01.03.2016 r.
28.02.2018 r.

Opinie o grawernia.pl

4.92/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 302 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Super wykonanie, szybka dostawa, swietny kontakt z klientem, polecam kazdemu...

Daję ocenę bardzo dobrą, ponieważ nie mam możliwości dać wyższej, jestem bardzo zadowolona , że mogłam skorzystać z waszej oferty po raz pierwszy i napewno nie ostatni. Polecę Was moim znajomym . Towar najwyższej jakości , porządnie zapakowany i bardzo szybko doręczony . Dziękuję bardzo .

sprawnie, szybko, łatwy kontakt

Bardzo dobry kontakt z klientem. Bardzo szybka dostawa,

Profesjonalna obsługa i opieka, bardzo szybka realizacja i piękna pozytywka w postaci skrzypiec.

godny polecenia zarówno sklep (szybko, sprawnie, miły kontakt) jak i towar z wykonaną usługą graweru (super doradztwo i dobrej jakości towar)

Pełne spełnienie oczekiwań.

Super, szybko sprawnie, jakość super.

Jestem bardzo zadowolony z zakupów w sklepie grawernia pl. Wykonany produkt jest bardzo estetyczny i zgodny z moimi oczekiwaniami, współpraca z wykonawcą w fazie ustalania projektu była bardzo dobra, dostawa szybka. Z pełnym przekonaniem polecam wszystkim zainteresowanym usługi tejże firmy.

Bardzo przyjemna współpraca i dobrej jakości produkty - polecam

Gdyby nie problemy (chwilowe) z dostawą, wszystko byłoby na maxa...

Dobry i profesjonalny kontakt. Na moją prośbę przyspieszono realizacje zamowienia. Sam produkt kak dla mnie super wykonany. Polecam

Świetne wykonanie, miła współpraca

Wszystko szybko, sprawnie i w 100 profesjonalnie. Towar zgodny z opisem, super jakość. Świetny kontakt :)

Wykonanie doskonałe Jestem bardzo zadowolona z zakupionego towaru. Wszystkim gorąco polecam.

Transakcja szybka, bez problemów. Zamówiony przedmiot pięknie wykonany. Gorąco polecam

Szczerze polecam. Dobre ceny i bardzo szybki czas realizacji. Wszystko zgodne z zamówienie i projektem.

Opinia 5,00. Bardzo szybkie załatwienie sprawy, profesjonalizm, co jest dużym plusem.

Fantastyczna - solidna firma.
Zdecydowanie polecam

Profesjonalizm w każdym calu

solidna firma

Wszystko w porządku, Polecam

Szybka realizacja, bardzo dobra obsługa.

Jestem bardzo zadowolona ze sklepu. Doskonała obsługa, elegancko wykonana kłódka (połączone dwa serca) i szybka dostawa. Polecam gorąco

Super sklep. Kupuję tu już drugi raz. Kontakt z klientem super. Towar bardzo ładnie wykonany. Błyskawiczna dostawa. Polecam

Bardzo sprawna obsługa, błyskawiczne odpisywanie na maile, szybkie wykonanie zlecenia. Zdecydowanie polecam :)

Szybka, miło ale przede wszystkim profesjonalna obsluga Polecam

Wszystko ok. Szybko i sprawnie polecam w 100

Z całego serca polecam

Bardzo polecam. Miła i bardzo rzetelna obsługa. Kontakt z klientem na najwyższym poziomie.

polecam:)

szybko i sprawnie

Wszystko super ;)

Super obsługa, super realizacja. Poprostu rewelacja.

Firma godna polecenia. Profesjonalna realizacja zamówienia. Kontakt z klientem na najwyższym poziomie.

Współpraca na najwyższym poziomie - kontakt z klientem mailowo, smsowo i telefonicznie jak najbardziej na plus Zamówiona rzecz - super jakość, nie żadne "byle co" Polecam Ja sama na pewno skorzystam jeszcze nie raz

jestem mega zadowolony z zakupu.Kontakt na wysokim poziomie,towar zgodny z ustaleniami i opisem grawer prezentuje się imponująco.Gorąco polecam i na pewno w przyszłości będę korzystał z usług sklepu grawernia .pl;)

grawernia.pl opinie klientów

grawernia.pl

grawernia.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 01.03.2016 r.

ul. Grodzka 15 b sklep 47

33-300 Nowy Sącz
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:490423287
Lucyna Czechowska
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z grawernia.pl.