grawernia.pl- Logo - Opinie

grawernia.plOpinie

ważny od: 1 mar 2016
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep grawernia.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie grawernia.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 1 mar 2016
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu grawernia.pl

21 paź 2021
Stempel miał nadawać się do miedzi, a jest zrobiony z "plasteliny" do tego za płytki na wybijanie znaku w miedzi. Ot, mam taka piecząteczkę za 200 zeta ;) Edit po dopowiedzi sklepu: Reklamację potraktowano jak najbardziej profesjonalnie i na moją korzyść. Zanim zamówiłem stempel pytałem czy bez hartowania do miedzi będzie się nadawał i dostałem informację że "będzie". Stąd moje rozczarowanie.

Cechy kamieni bardzo czytelne dobrze odbijają się na plombie (cecha wypukła). Jakość plombownicy dobra. To co należy poprawić to mocowanie kamieni. Śruby mocujące są za delikatne, nie trzymają osadzenia kamieni w otworze. Po zaciśnięciu plomby i zwolnieniu kleszczy kamienie nie pozostają na swoich miejscach mimo ich dokręcenia śrubkami, tylko "wychodzą z otworów razem z plombą.

Opinie nt. sklepu grawernia.pl

19 wrz 2022
Bardzo dobry kontakt ze sklepem, szybka realizacja zamówienia i szybkie odpowiedzi na maile. Duży plus za kontakt z grafikiem i możliwości wybrania odpowiedniego dla siebie projektu. Nieśmiertelnik wykonany bardzo dobrze, opakowanie eleganckie.
Grawer pięknie wykonany, pomoc w stworzeniu projektu i szybki czas realizacji. Zarówno zamawiający, jak i obdarowany zachwyceni, a przecież o to właśnie chodzi ;) Z całego serducha gorąco polecam, Karolina
Jakość rewelacyjna. Kontakt z klientem super. Starannie i profesjonalnie wykonane logo na blaszkach.
Bardzo fajne wykonanie projektu solidne beż skazy Super Polecam jak najbardziej
21 wrz 2022
Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja i świetny efekt końcowy
16 wrz 2022
Bardzo ładne wykonanie i szybka dostawa.
13 wrz 2022
Sprawna i szybka realizacja zamówienia
19 wrz 2022
Super kontakt, super wykonanie
20 wrz 2022
Szybka i profesjonalna
22 wrz 2022
16 wrz 2022
14 wrz 2022
Inne logo niż w zamówieniu. Ale wykonanie perfekcyjne i bardzo dobrze trzymający magnes.
16 sie 2022
Wszystko w porządku, Wymagałoby się trochę więcej zaangażowania i elastyczności ze strony grafików, podejmowania samodzielnych decyzji co do banalnych spraw, ale ogólnie nie można złego słowa powiedzieć. Polecam, gdyż efekt końcowy jest powalający!!!
26 sie 2022
Szczerze polecam. Kontakt z projektantem i obsługa zamówienia bez zarzutu. Wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Tabliczka wykonana starannie, przesyłka bezpiecznie zapakowana.
29 sie 2022
Wierne oddanie w zamówieniu tego co widziałam w ofercie. Dokładnie tak sobie wyobrażałam mój produkt.