grillcenter.com.pl

Opinie (240) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (339)

6 paź 2023
Chciałem kupić wspomnianą wędzarnię w Waszym sklepie internetowym, ale ponieważ pochodzę z Czech, nie mogłem założyć konta. Ostatecznie dzięki ogromnej życzliwości Pani Kornelii udało się i zgodziliśmy się na odbiór osobisty. Zamówiłem towar jednego dnia i odebrałem następnego dnia. Wszystko było odpowiednio przygotowane, zgodnie z ustaleniami. Dlatego gorąco polecam każdemu ten e-sklep. Sama wędzarnia jest precyzyjnie wykonana i bardzo dobrze zapakowana na czas transportu. Duża satysfakcja z palenia, dlatego polecam każdemu.

Nie otrzymałam produktu, nikt nie odpisuje na mejle zamówienie z 12.03 do dziś (22.03) nie dostarczone nadal w realizacji szkoda bo miał być to prezent urodzinowy

Opinie nt. sklepu grillcenter.com.pl

Zamówieni dostałem w ciągu 2 dni, ale niestety musiałem się przypomnieć i wtedy wszystko ruszyło. Zrzucam to na karb długiego weekendu. Obsługa miła i po moim telefonie wszystko było już ok.
20 kwi 2024
Pełen profesjonalizm, szybka dostawa miły kontakt.
Produkty na 6 ale opóźniona dostawa
16 cze 2023
Pierwszy raz byłem Państwa klientem i wszystko przebiegało pomyślnie, choć spodziewałem się nieco szybszej realizacji zamówienia.
Brak istotnej informacji przy produkcie. Plusem jest w miarę dobry kontakt z firmą. Można polecić sprzedawcę.
15 cze 2023
Trochę Dluga wysyłka ale przynajmniej dobrze zapakowane i towar zgodny z opisem

szybkir uzupełnienie niepełnego…

szybkie uzupełnienie niepełnego zamówienia.
3 cze 2023
Szybkość dostarczenia towaru.