grillcenter.com.pl

Opinie (240) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (339)

6 paź 2023
Chciałem kupić wspomnianą wędzarnię w Waszym sklepie internetowym, ale ponieważ pochodzę z Czech, nie mogłem założyć konta. Ostatecznie dzięki ogromnej życzliwości Pani Kornelii udało się i zgodziliśmy się na odbiór osobisty. Zamówiłem towar jednego dnia i odebrałem następnego dnia. Wszystko było odpowiednio przygotowane, zgodnie z ustaleniami. Dlatego gorąco polecam każdemu ten e-sklep. Sama wędzarnia jest precyzyjnie wykonana i bardzo dobrze zapakowana na czas transportu. Duża satysfakcja z palenia, dlatego polecam każdemu.

Nie otrzymałam produktu, nikt nie odpisuje na mejle zamówienie z 12.03 do dziś (22.03) nie dostarczone nadal w realizacji szkoda bo miał być to prezent urodzinowy

Opinie nt. sklepu grillcenter.com.pl

Super firma, wszystko zgodnie z zamówieniem i oczywiście na czas. Szczególne podziękowania dla Pana Remigiusza, który pomógł we wszystkim, takich pracowników to ze świecą szukać. W 100% polecam każdemu.
Zamówieni dostałem w ciągu 2 dni, ale niestety musiałem się przypomnieć i wtedy wszystko ruszyło. Zrzucam to na karb długiego weekendu. Obsługa miła i po moim telefonie wszystko było już ok.
Świetna obsługa. Pani zainteresowana zamówieniem, zadzwoniła i doradziła inne zakupy, które wyszły dużo taniej :)

Pozdrawiam!

Bardzo dziękuję za obsługę,oraz pomoc. Serdecznie pozdrawiam Panią Kornelię! Sławomir.
2 maj 2024
Zakup, kontakt, obsługa, szybkość dostawy, rewelacja!!!!
7 maj 2024
Błyskawiczna dostawa, garnek super. Polecam