costway.pl- Logo - Opinie

costway.pl

Opinie (670) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1038)

Ważny od: 8 mar 2022
costway.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 lis 2023
Stoliczek w częściach zapakowany w styropianach, więc bezpiecznie w transporcie, bardzo czytelna instrukcja montażu i do tego wszystko do siebie pasowało perfekcyjnie. Ponadto szybka dostawa pod drzwi, jednym słowem wszystko na 5.

3 paź 2023
Bieżnia bardzo ładna, delikatna, intuicyjna i prosta w użyciu, jednak co jakiś czas przesuwa się taśma więc trzeba mocno uważać jak się chodzi. Daje tylko 3 gwiazdki ponieważ nikt mnie nie poinformował, że kurier nie wniesie mi bieżni do domu. Powiedział że to nie jego obowiązek i zostawił karton pod klatką. Ponad 30kg wielki karton dla kobiety to jednak spory wysiłek żeby wnieść na 2pietro… Polecam bieżnię, nie polecam dostawy.

Opinie nt. sklepu costway.pl

AS
Anna S.
Rzeszow
Krzesło mogło być złożone
Odpowiedź ze sklepu costway.pl
Dziękujemy za opinię. Większość naszych produktów jest do samodzielnego złożenia.
Brak kontroli jakości, musiałem poprawiać producenta. Poza tym szafka prezentuje się godnie i okazale.
Odpowiedź ze sklepu costway.pl
Prosimy o przesłanie zdjęć ukazujący mankamenty na adres sklep@costway.pl. Jesteśmy otwarci na rozwiązywanie problemów naszych klientów.
Smar do bieżnik był rozlany,śruba zabezpieczająca bieżnię po złożeniu za krótka
Odpowiedź ze sklepu costway.pl
Dzień dobry Proszę o przesłanie zgłoszenia wraz ze zdjęciami na adres sklep@costway.pl.
Stolik po skreceniu ma brzydkie niezamaskowane otwory po śrubach.
Odpowiedź ze sklepu costway.pl
Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Wygląd stolika jest przedstawiony na zdjęciach w ogłoszeniu.
Wymienić uszkodzony mebel na nowy.
Odpowiedź ze sklepu costway.pl
Na prośbę klienta, produkt został wymieniony na nowy.
Towaru nie otrzymałem.
Odpowiedź ze sklepu costway.pl
Klient otrzymał paczkę w wyznaczonym przez nas terminie.
JS
Jerzy S.
Gdańsk

Odbiór towaru

Brak odbioru osobistego. Tylko kurier. Dostawa trwała 3 dni robocze na terenie Gdańska. Dla przykładu inny kurier. Zamówienie do godziny 1500. Dostawa już na drugi dzień i to z terenu całej Polski
Odpowiedź ze sklepu costway.pl
Po złożeniu zamówienia w ciągu 48 godzin roboczych przygotowaliśmy paczkę i wydaliśmy kurierowi. Następnie dochodzi czas dostawy. Paczka w wyznaczonym czasie została doręczona. Jesteśmy bardzo dużą firmą i niestety nie wysyłamy paczek tego samego dnia, kiedy zamówienie zostaje złożone. Nad odbiorami osobistymi pracujemy.
11 lut 2024
3 paź 2023
9 paź 2023
Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
29 cze 2023
Paczka nie dostarczona w dniu, o którym oczekujący zostal powiadomiony mailem. Brak informacji ze strony sprzedającego kiedy paczka zostanie dostarczona ponownie. Oczekujący sam musiał dzwonić do infolini w celu uzyskania informacji.
29 cze 2023
Zamówienie zostało przygotowane i wysłane terminowo w ciągu 48h. Na maila został wysłany link do śledzenia paczki, dzięki któremu można monitować status paczki. Niestety nie ponosimy odpowiedzialności za kurierów. Obsługa Sklepu Costway
7 sie 2023
Konstrukcja przyszła mniejsza niż była zamawiana szerokość miała być 131 a jest 118. Wysłane różnymi kurierami zamiast jednym
9 sie 2023
Dzień dobry. Proszę o przesłanie zdjęć ukazujący różnicę szerokości na nasz adres mailowy sklep@costway.pl Jesteśmy otwarci na rozwiązywanie problemów naszych klientów :)
16 paź 2023
Zamówiony przedmiot odbiega od tego co jest na zdjęciu, jednak z braku czasu nie został odesłany.
16 paź 2023
Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta 58 742 49 28. Jesteśmy otwarciu na rozwiązywanie problemów naszych klientów.

brak zamówionego towaru

Mija 7 dni od zamówienia i dalej nie mam ani towaru ani informacji co z zamówieniem
22 gru 2023
Paczka w dniu dzisiejszym została doręczona. W okresie świątecznym przewoźnicy mają wydłużony czas doręczenia paczek.
Brak mocowania silnika. Brak wszystkich naklejek.
3 sty 2024
Bardzo bym prosił o kontakt, jakie są oczekiwania względem brakujących elementów.
24 paź 2023
Przysłane półki zamiast szafki. Tragedia
25 paź 2023
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Nowa paczka jest w trakcie przygotowań, a niewłaściwa w dniu jutrzejszym zostanie od Pana odebrana. Nie myli się tylko ten, co nic nie robi ;)
Zrealizować zamówienie
Odpowiedź ze sklepu costway.pl
Paczka jest już na terenie Polski. Na dniach zostanie doręczona. W koszyku była informacja o wydłużonym czasie doręczenia do 7 dni roboczych, gdyż produkt został wysłany z naszego zagranicznego magazynu.
23 wrz 2023
Towar dotarł wadliwy
26 wrz 2023
Klient zgodził się na zaproponowaną rekompensatę. Reklamamcja zakończona pozytywnie :)
26 lis 2023