softimi.pl- Logo - Opinie

softimi.pl

Opinie (403) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (403)

Ważny od: 4 wrz 2023
softimi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 wrz 2023
Zamówienie zostało zrealizowane i dostarczone do mnie niesamowicie szybko i już na drugi dzień kurier przyszedł z paczką. Jakość produktów, które otrzymałam jest doskonała. Szczególnie doceniam fakt, że zostały wykonane z bardzo przyjemnych i grubych materiałów. Przesyłka starannie zapakowana i odpowiednio zabezpieczona, wszystko dotarło w nienaruszonym stanie. Z pewnością zrobię zakupy ponownie!

21 wrz 2023
Poduszki są bardzo wysokie i przez to totalnie niewygodne. Kark bardzo boli. Nie polecam totalnie

Opinie nt. sklepu softimi.pl

21 wrz 2023
Odpowiedź ze sklepu softimi.pl
5 paź 2023
Dzień dobry, bardzo nam przykro, że nie jest Pani zadowolona. Bardzo chcielibyśmy pomóc i odnieść się do opinii, jednak nie znamy powodu jej wystawienia. Prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu: 570 571 060 (8:00-16:00) w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas ogromnie ważne, dlatego mamy nadzieję, że znajdziemy najlepsze rozwiązanie.