softimi.pl- Logo - Opinie

softimi.pl

Opinie (403) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (403)

Ważny od: 4 wrz 2023
softimi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 wrz 2023
Zamówienie zostało zrealizowane i dostarczone do mnie niesamowicie szybko i już na drugi dzień kurier przyszedł z paczką. Jakość produktów, które otrzymałam jest doskonała. Szczególnie doceniam fakt, że zostały wykonane z bardzo przyjemnych i grubych materiałów. Przesyłka starannie zapakowana i odpowiednio zabezpieczona, wszystko dotarło w nienaruszonym stanie. Z pewnością zrobię zakupy ponownie!

21 wrz 2023
Poduszki są bardzo wysokie i przez to totalnie niewygodne. Kark bardzo boli. Nie polecam totalnie

Opinie nt. sklepu softimi.pl

Polecam wszystkim!

Dla mnie cały komplet super, długo borykałam się z problemem kołdry i poduszek które się ugniatały i były niekomfortowe. W tym wypadku komfort spania jest ogromny! Polecam wszystkim!
Odpowiedź ze sklepu softimi.pl
Twój komfortowy sen to dla nas największa nagroda! Staramy się dostarczać naszym Klientom produkty najwyższej jakości i cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupu. Jeszcze raz dziękujemy za opinię!

Bardzo polecam!

Zamówiona kulka sprawdziła się świetnie! Wypełnienie jest czyste, białe i bardzo miękkie. Rewelacja! Cały proces zakupu przebiegł bez zarzutu, wszystko sprawnie i na czas :) Polecam!
Odpowiedź ze sklepu softimi.pl
Dziękujemy za Twoją opinię i wybór SOFTIMI! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z jakości zakupionego produktu, a także z bezproblemowej realizacji zamówienia ❤️ Z pozdrowieniami, Zespół Softimi
Bardzo dobre produkty, powracam po zakupy kolejny raz. Obsługa ekspresowa, wszystko dobrze spakowane - choć przy zamawianiu większych ilości polecam wybrać kuriera, nie paczkomat ;)

Fantastyczna poduszka!!

Najlepsza jakość wykonania! Dbałość o każdy szczegół. Jest możliwość wyjęcia części wypełnienia i wyregulowania według swoich potrzeb, co jest ogromnym plusem! Polecam każdemu!
Odpowiedź ze sklepu softimi.pl
Dziękujemy za miłe słowa dotyczące naszych produktów! Cieszymy się, że nasze produkty spotkały się z Pani zadowoleniem! Naszą najwyższym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości. Jeszcze raz dziękujemy za recenzję i miłe słowa! ❤️

Super nakładka!

Super nakładka na materac! Nie wiedziałam, że aż tak bardzo jej potrzebowaliśmy, super zakup! Szybka dostawa, produkt bardzo dobrze zapakowany, polecam!
Odpowiedź ze sklepu softimi.pl
Dziękujemy za zaufanie! Życzymy samych przespanych nocy i poranków pełnych energii!

Świetna nakładka

Świetna! Dziś już przetestowana - dodaje łóżku miękkości, wyrównuje powierzchnię, dobrze się trzyma, nic się nie przesuwa. Bardzo dobry zakup!
Odpowiedź ze sklepu softimi.pl
Dziękujemy za wystawiony komentarz! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie. To dla nas bardzo ważne! Życzymy samych przespanych nocy!
Wspaniała jakość i sprężystość poduszki. Szybka dostawa. Cieszę się, że odkryłam tego polskiego producenta. Zachęcam do zakupów
Odpowiedź ze sklepu softimi.pl
Dziękujemy za Twoją opinię i wybór SOFTIMI! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z wyglądu i jakości naszych produktów, a także z bezproblemowej realizacji zamówienia ❤️ Z pozdrowieniami, Zespół Softimi

Wszystko super!

Cały proces zakupu przebiegł fantastycznie, bardzo miła Pani pomogła nam dobrać nakładkę, polecam zakupy w tym sklepie!
Odpowiedź ze sklepu softimi.pl
Dziękujemy za wystawiony komentarz! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie. To dla nas bardzo ważne! Pozdrawiamy, Zespół Softimi
Nakładka faktycznie wyrównała wszystkie niedoskonałości. Nakładka wykonana z dobrego materiału. Śpi się o wiele lepiej. Dostawa sprawna i szybka. Gorąco polecam.

W końcu trafiłam na wygodną poduszkę!

Polecam! W końcu trafiłam na wygodną poduszkę. Produkty dostarczone kolejnego dnia po zamówieniu.
Odpowiedź ze sklepu softimi.pl
Bardzo dziękujemy za ocenę i cieszymy się, że produkt spełnił Twoje oczekiwania! Życzymy samych przespanych nocy! ❤️
3 maj 2024
Kołdry jeszcze nie rozpakowałam. ,ale poduszki tak i z nich na razie jestem zadowolona

Polecam!

Poduszka jest ładnie wykonana, sprężysta i fajnie się układa do ciała. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu softimi.pl
Dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Staramy się dostarczać naszym Klientom produkty najwyższej jakości i cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupu poduszki. Jeszcze raz dziękujemy za opinię! ❤️

Jakość premium w przystępnej cenie

Jestem miło zaskoczona, produkty jakości premium w przystępnej cenie. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu softimi.pl
Dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Staramy się dostarczać naszym Klientom produkty najwyższej jakości i cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupu. Jeszcze raz dziękujemy za opinię!
Wszystko zgodne z opisem bardzo szybka dostawa poduszki dobrej jakosci

Wszystko super!

Wykonanie super. Ekspresowa dostawa. Polecam!
27 kwi 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupu .
21 kwi 2024
Jest wszystko OK !!!
Poduszka
Odpowiedź ze sklepu softimi.pl
Dziękujemy za wystawioną ocenę! Cieszymy się, że zakupiona poduszka w pełni spełnia Pani oczekiwania. Życzymy samych przespanych nocy!