Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (559) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (942)

Ważny od: 3 mar 2022
Sklep pływacki AQUA SPEED spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

26 cze 2023
bardzo zła jakośsć towaru, słaba tkanina

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

19 maj 2024
Szybka wysyłka i profesjonalny sprzęt
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za recenzję! Cieszymy się, że doceniła Pani szybkość naszej wysyłki i jakość naszego sprzętu. W AQUA SPEED staramy się zapewnić wszystkim naszym klientom jak najlepsze doświadczenia podczas korzystania z naszych produktów. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się opinią, naprawdę to doceniamy!
7 maj 2024
Szybkość relizacji. Jakość produktów.
8 maj 2024
Dziękujemy za Twoją opinię na temat naszych produktów AQUA SPEED! Doceniamy, że poświęciła Pani czas na podzielenie się swoimi doświadczeniami. W AQUA SPEED staramy się dostarczać najlepsze produkty i dostarczać je szybko - dlatego cieszymy się, że zauważyła Pani to zaangażowanie. Dziękujemy za wsparcie!
Bardzo szybka realizacja zamówienia
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że mogliśmy tak szybko dostarczyć zamówienie. W AQUA SPEED staramy się, aby każdy miał jak najlepsze wrażenia z zakupów, a szybka dostawa jest tego kluczowym elementem. Jeszcze raz dziękujemy za tak wspaniałą ocenę!

bardzo sprawna i szyblka obsługa

bardzo sprawna i szybka obsługa
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za miłą recenzję! Cieszymy się, że nasza usługa była szybka i skuteczna. W Aqua Speed dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient miał wspaniałe doświadczenia podczas zakupów u nas. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!
szybko, sprawnie, bezproblemowo
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za recenzję! Cieszymy się, że współpraca z AQUA SPEED przebiegła szybko, sprawnie i bezproblemowo. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe produkty i usługi. Doceniamy opinię i cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług.
18 maj 2024
Jak zawsze pełne zadowolenie 😊
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za świetną recenzję ! Cieszymy się, że zawsze jest Pan zadowolony ze sprzętu AQUA SPEED! Wierzymy, że posiadanie odpowiedniego sprzętu robi różnicę, jeśli chodzi o pływanie - więc jesteśmy tutaj, aby upewnić się, że posiada Pan to, czego potrzebuje !
5 maj 2024
bardzo szybki czas realizacji
6 maj 2024
Bardzo dziękujemy za Pani opinię na temat naszej szybkiej realizacji zamówień! Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i cieszymy się, że zauważyła Pani nasze zaangażowanie w szybkość wysyłki. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED !
Wszystko zgodnie z umową
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas, aby nas zrecenzować! Doceniamy pozytywne opinie i miło nam słyszeć, że wszystko poszło zgodnie z planem. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony i zadbany, więc cieszymy się, że ma Pan dobre doświadczenia z AQUA SPEED. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!
17 maj 2024
Szybka i sprawna dostawa
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za miłe słowa! W AQUA SPEED wierzymy w jak najszybsze dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości sprzętu pływackiego. Cieszymy się, że zamówienie szybko dotarło !
Bardzo szybka realizacja
10 maj 2024
Dziękuję bardzo za opinie! Cieszymy się, że Pani zamówienie AQUA SPEED zostało szybko zrealizowane. Naszym celem jest zawsze zapewnienie naszym klientom najlepszej możliwej obsługi i produktów. Jeszcze raz dziękujemy za recenzję!
14 maj 2024
Szybkość i solidność.
16 maj 2024
Dziękujemy za recenzję! Cieszymy się, że docenia Pani szybkość i trwałość naszego sprzętu AQUA SPEED. W AQUA SPEED chcemy zapewnić najlepsze możliwe wrażenia dzięki naszemu niezawodnemu sprzętowi wysokiej jakości. Cenimy Pani opinię i doceniamy wsparcie!
Bardzo dobry kontakt
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat naszego kontaktu. Cieszymy się, że mogliśmy Ci pomóc i że było to przyjemne doświadczenie. W AQUA SPEED naszym celem jest zapewnienie wszystkim najlepszych wrażeń z pływania. Staramy się, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni i mieli dostęp do najlepszych produktów i usług. Jeszcze raz dziękujemy za opinię !
NAJSZYBSZA WYSYŁKA
13 maj 2024
Wielkie dzięki za recenzję! Miło nam słyszeć, że tak sprawnie poszło dostarczenie paczki. W AQUA SPEED staramy się jak najszybciej dostarczać sprzęt, abyś każdy mógł wejść do wody i zacząć pływać! Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa.
14 maj 2024
szybka dostawa,
16 maj 2024
Dziękujemy za zaufanie do AQUA SPEED! Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali sprzęt pływacki szybko i sprawnie. W AQUA SPEED chcemy mieć pewność, że klienci mają wszystko, czego potrzebują, aby zanurzyć się w wodzie i cieszyć się pływaniem. Pływaj dalej!
Szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękuję bardzo za pozytywne opinie! Cieszymy się, że zamówienie zostało szybko dostarczone. W AQUA SPEED zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i satysfakcję. Cenimy opinię i jesteśmy wdzięczni za poświęcenie czasu na podzielenie się nią z nami.
Pelna profeska🤪
13 maj 2024
Dziękujemy! Cieszymy się, że ma Pan przyjemne doświadczenia z AQUA SPEED. W AQUA SPEED jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy najwyższej jakości sprzęt pływacki, aby każdy mógł jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w wodzie.
Wszystko super
10 maj 2024
Dzięki za wspaniałą opinię! Miło nam słyszeć, że produkty Aquaspeed przypadły Pani do gustu. W Aquaspeed wierzymy, że posiadanie najlepszych narzędzi i sprzętu może sprawić, że czas spędzony w wodzie będzie jeszcze przyjemniejszy. Pływaj dalej!
Wszystko OK
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za recenzję! Cieszymy się, że ma Pan dobre doświadczenia z naszym sprzętem AQUA SPEED. W AQUA SPEED staramy się dostarczać naszym klientom najlepszej jakości sprzęt pływacki na rynku. Mamy nadzieję, że ten produkt przyniesie Panu radość i sukces w pływaniu!
8 maj 2024
Extra
10 maj 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Doceniamy opinie naszych klientów. Staramy się, żeby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia podczas korzystania z naszych produktów. Dążymy do zapewnienia jakości i komfortu. Jeszcze raz dziękujemy za recenzję !
10 maj 2024
Wielkie dzięki za recenzję! W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom najwyższej klasy sprzęt pływacki. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona !