Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (674) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1112)

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

25 cze 2024
Zamówiłam spodenki pływackie. Rozmiar mocno zaniżony i spodenki miały ciemne plamki z przodu.

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

Okularki pływackie korekcyjne zostały wykonane w błyskawicznym tempie. Około 20 min. po złożeniu zamówienia były gotowe do odbioru osobistego w siedzibie firmy w Łodzi. Przemiła obsługa. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam pozytywnej recenzji. Cieszymy się, że realizacja zamówienia poszła szybko i że ma Pani dobre doświadczenia z naszym zespołem obsługi klienta. W AQUA SPEED staramy się zapewnić sprawną obsługę i wysokiej jakości produkty wszystkim naszym klientom. Doceniamy takie rekomendację i mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie, zespół AQUA SPEED.
12 lip 2024
Kontakt bardzo dobry szybką realizacja zamówienia. Kostium z dobrego materiału.kolor śliczny nasycony.pewnie wrócę do tego sklepu.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję naszego sprzętu pływackiego AQUA SPEED. Cieszymy się, że ma Pani pozytywne doświadczenia z naszą szybką dostawą i wysokiej jakości materiałami. Jesteśmy dumni z oferowania szerokiej gamy żywych kolorów i cieszymy się, że jest to doceniane. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że do zobaczenia ! Zespół AQUA SPEED.
2 lip 2024
Szybka i bezproblemowa realizacja zamowienia. Zakupione przedmioty dobrze zabezpieczone do transportu. Jestem bardzo zadowolona.
2 lip 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszej szybkiej i bezproblemowej obsługi. Pani zadowolenie jest naszym priorytetem i cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania. Mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziemy dostarczać Pani wysokiej jakości sprzęt pływacki. Do zobaczenia, zespół AQUA SPEED !
szybka i profesjonalna obsługa, okulary do pływania ze szkłami korekcyjnymi to rewelacyjny pomysł i naprawdę działają. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na wystawienie nam pozytywnej opinii. Cieszymy się, że miała Pani wspaniałe doświadczenia z naszą szybką i profesjonalną obsługą. Nasz zespół jest bardzo dumny z dostarczania wysokiej jakości produktów, takich jak nasze korekcyjne okulary pływackie. Dziękujemy za polecenie nas! Z niecierpliwością czekamy na powrót do AQUA SPEED w przyszłości. Z wyrazami szacunku, zespół AQUA SPEED.
Bardzo szybka reakcja i błyskawiczna wysyłka. Towar dobrej jakości jak w opisie. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że nasza szybka reakcja i szybka dostawa spełniły Pana oczekiwania. W Aqua Speed jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości produktów opisanych na naszej stronie internetowej. Rekomendacja klientów wiele dla nas znaczy i z niecierpliwością czekamy na ponowne zakupy w AQUA SPEED. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
2 lip 2024
Bardzo szybko otrzymałam zamówiony produkt. Kontakt ze sklepem bardzo dobry.
3 lip 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że szybko otrzymała Pani zamówienie oraz, że doświadczenia z naszym zespołem były przyjemne. Zapewnienie doskonałej obsługi klienta jest podstawą filozofii naszej firmy i cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Z niecierpliwością czekamy na więcej ! Do zobaczenia, zespół AQUA SPEED.
KK
Kate K.
Gdańsk
Bardzo dobra obsługa klienta! Świetne buty do sportów wodnych. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami na temat naszej obsługi klienta oraz butów do sportów wodnych. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych produktów i bardzo doceniamy rekomendację. W AQUA SPEED staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości i doskonałą obsługę klienta. Mamy nadzieję, że będziemy Pani nadal służyć w przyszłości. Z wyrazami szacunku, zespół AQUA SPEED.
szybka dostawa i możliwość zwrotu w siedzibie firmy ,mila obsługa
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszej szybkiej dostawy i możliwości zwrotu produktów w naszej siedzibie. Nasz zespół dąży do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Doceniamy wsparcie i mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie w AQUA SPEED. Dziękujemy!
Szybkość realizacji i telefoniczno-mailowe wsparcie pozakupowe
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że nasze wsparcie po zakupie spełniły Pana oczekiwania. W AQUA SPEED wierzymy w zapewnianie naszym klientom szybkiej i niezawodnej obsługi przez cały czas. Pana zadowolenie jest naszym priorytetem i jesteśmy wdzięczni za pozytywne opinie. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
13 lip 2024
Szybka dostawa, trafiona rozmiarówka, towar zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania i że jest Pani zadowolona z naszej dostawy i doboru rozmiaru. W AQUA SPEED staramy się dostarczać wysokiej jakości sprzęt pływacki, który spełnia potrzeby naszych klientów. Opinia klientów wiele dla nas znaczy i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Pani ponownie w przyszłości. Do zobaczenia, zespół AQUA SPEED.
11 lip 2024
Nie mam zastrzeżeń szybko sprawnie, dobrze zapakowana paczka
12 lip 2024
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszej szybkiej obsługi i dobrze zapakowanej dostawy. Cieszymy się, że posiada Pani z nami pozytywne doświadczenia. W AQUA SPEED dążymy do wydajności i jakości we wszystkich aspektach naszej działalności. Zadowolenie klientów jest naszym najwyższym priorytetem i jesteśmy wdzięczni za wsparcie. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie. Do zobaczenia, zespół AQUA SPEED !
Szybką dostawą dobra jakość maski i fajki di nurkowania
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami na temat naszych produktów. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości i szybkiej dostawy maski do pływania i fajki do nurkowania. W AQUA SPEED staramy się dostarczać najwyższej klasy sprzęt, aby poprawić wrażenia z pływania. Wsparcie klientów wiele dla nas znaczy i cieszymy się, że będziemy mogli służyć ponownie w przyszłości. Zespół AQUA SPEED.
30 cze 2024
Strój jest bardzo dobrze dopasowany. Super wykonany.
1 lip 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że nasz strój kąpielowy idealnie Pani pasował. Nasz zespół w AQUA SPEED jest dumny z dostarczania wysokiej jakości produktów, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem i cieszymy się, że udało nam się spełnić Pani potrzeby. Dziękujemy za wybranie AQUA SPEED.
9 lip 2024

Polecam!

Sprawna wysyłka, produkt dobrej jakości - polecam!
10 lip 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że ma Pani pozytywne doświadczenia z naszym sprzętem pływackim i że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania. Taka rekomendacja wiele dla nas znaczy. Dziękujemy za wybranie AQUA SPEED i mamy nadzieję, że będziemy mogli ponownie służyć pomocą w przyszłości. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
28 cze 2024
Szybki i dobrze zorganizowany serwis. Dziękuję.
1 lip 2024
Dziękujemy za miłe słowa i pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pana oczekiwania i doceniamy uznanie dla naszych umiejętności organizacyjnych. Naszym celem jest zawsze zapewnienie wydajnej i wysokiej jakości obsługi wszystkim naszym klientom. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie "AQUA SPEED" i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie. Z wyrazami szacunku, zespół "AQUA SPEED".
5 lip 2024
Szybka dostawa,towar zgodny z oczekiwaniami.
9 lip 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami o naszym sprzęcie pływackim AQUA SPEED. Cieszymy się, że nasza dostawa była szybka, a produkt spełnił Pana oczekiwania. Jako firma jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości produktów i sprawnej obsługi naszych klientów. Dziękujemy za wybranie AQUA SPEED jako dostawcy sprzętu pływackiego. Dziękujemy, zespół AQUA SPEED.
Zgodnie z opisem , dobrze leży jest super
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupu i że produkt dobrze leży. Staramy się dostarczać wysokiej jakości sprzęt pływacki, który spełnia oczekiwania naszych klientów i cieszymy się, że udało nam się to również w Pana przypadku. Dziękujemy, że wybranie AQUA SPEED. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie! Zespół AQUA SPEED.
Polecam, szybka realizacja zamówień
1 lip 2024
Dziękujemy za poświęcony czas na pozostawienie recenzji dla AQUA SPEED. Cieszymy się, z tak pozytywnego doświadczenia z naszą firmą i doceniamy takie rekomendację. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić szybką realizację zamówień i dostawę dla wszystkich naszych klientów, więc wspaniale jest wiedzieć, że zostało to zauważone i docenione. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie AQUA SPEED do zaspokojenia potrzeb związanych z pływaniem. Z wyrazami szacunku, zespół AQUA SPEED.
Błyskawiczna realizacja zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej szybkiej obsługi. Nasz zespół w AQUA SPEED jest dumny z zapewniania naszym klientom sprawnych i terminowych dostaw. Mamy nadzieję, że Pana doświadczenia z nami były pozytywne i cieszymy się, że będziemy mogli ponownie służyć pomocą w przyszłości. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.

Zadowolony

Jak zawsze wszystko super. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie pozytywnej recenzji. Cieszymy się, że ma Pan wspaniałe doświadczenia z naszym sprzętem do pływania. Naszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, które spełniają i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Doceniamy Pana rekomendację i mamy nadzieję, że do zobaczenia. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.