Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (595) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (987)

19 lut 2024
Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

26 cze 2023
bardzo zła jakośsć towaru, słaba tkanina

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

27 maj 2024

Polecam sklep pływacki AQUA SPEED!

Zamówienie zrealizowane szybko, a okulary pływackie Aqua Speed Blast 14 - pomarańczowe są wysokiej jakości. Serdecznie polecam sklep pływacki AQUA SPEED!
28 maj 2024
Dziękujemy, za zaufanie i zamówienie naszych okularów AQUA SPEED Blast 14! Cieszymy się, że podobają się Panu i że byliśmy w stanie spełnić oczekiwania. W AQUA SPEED zawsze staramy się oferować produkty najwyższej jakości i zapewniać doskonałą obsługę klienta, więc to, że jest Pan zadowolony z zakupu, ma dla nas ogromne znaczenie. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!
24 maj 2024
Szybka wysyłka, spodenki kąpielowe starannie uszyte, materiał dobrej jakości, rozmiar zgodny " L" Polecam :)
27 maj 2024
Dzięki za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że podobają się Pani nasze stroje kąpielowe AQUA SPEED i docenia Pani naszą szybką dostawę. Celem AQUA SPEED jest zapewnienie najlepszej jakości materiałów i wygodnego dopasowania, więc miło nam słyszeć, że jest Pani zadowolona z zakupu. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami!
Szybka i bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka. Wysokiej jakości asortyment, towar zgodny z opisem. Dziękuję
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z wysokiej jakości produktów i szybkiej dostawy. W AQUA SPEED staramy się zapewnić najwyższą jakość zakupów, kładąc nacisk na zadowolenie klienta i dostarczając produkty wysokiej jakości. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zakupy u nas !
18 maj 2024
Szybki kontakt, reakcją sklepu na problem. Dokładna informacja zwrotna. Wariantowosc rozwiązań.
20 maj 2024
Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że doceniła Pani nasz szybki kontakt, reakcję sklepu i różnorodność rozwiązań. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient miał jak najlepsze wrażenia z zakupów. Jeszcze raz dziękujemy za opinię !
25 maj 2024

Bardzo dobry model kostiumu

Bardzo dobry model kostiumu.Rozmiar kostiumu pływackiego pasuje , sprawna, szybka wysyłka.
27 maj 2024
Dziękujemy za recenzję! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z rozmiaru, szybkości i jakości strojów kąpielowych AQUA SPEED. W AQUA SPEED dążymy do zapewnienia najlepszej jakości strojów kąpielowych, jednocześnie nadążając za najnowszymi trendami. Mamy nadzieję, że będzie Pani zadowolona z zakupu i chętnie do nas wróci !
24 maj 2024
Szybka realizacja zamówień, to najbardziej cenię w sklepach internetowych .Polecam ten sklep.
27 maj 2024
Wielkie dzięki za tak wspaniałą recenzję! Naprawdę doceniamy Pani uznanie dla naszej szybkiej realizacji zamówień. Naszym priorytetem jest upewnienie się, że klienci otrzymują swoje zamówienia jak najszybciej. Staramy się zapewnić jak najlepsze wrażenia wszystkim naszym klientom. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa - naprawdę to doceniamy!
23 maj 2024
Okulary do plywania,pełen profesjonalizm,polecam bardzo ,nie ma co się zastanawiać a zamawiać
23 maj 2024
Wielkie dzięki za tak pozytywną recenzję! Cieszymy się, że podobają się Pani nasze okulary pływackie. Jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy produkty najwyższej jakości, aby każdy mógł cieszyć się bezpiecznym i bezstresowym pływaniem. Dziękujemy za wybranie AQUA SPEED!
szybkie zamówienie, mega szybka dostawa, towar zgodny z opisem. gorąco polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękuję bardzo za wspaniałą recenzję! W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi klienta i dotrzymać obietnicy szybkiej realizacji zamówień i dostawy. Cieszymy się, że produkt jest zgodny z opisem oraz, że ma Pani tak dobre odczucia po współpracy z nami. Jeszcze raz dzięki!
18 maj 2024

Okulary korekcyjne

Produkt bardzo solidny i dobry, wszystko zgodne z opisem, Polecam wszystkim.
20 maj 2024
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że produkt AQUA SPEED przypadł Panu do gustu. W AQUA SPEED staramy się o niezawodne produkty wysokiej jakości. Jeszcze raz dzięki!
30 maj 2024
Czepek jest znakomity. Spełnił moje oczekiwania. Dostawa szybka i terminowa
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat naszego czepka pływackiego AQUA SPEED. Cieszymy się, że spełnił Pani oczekiwania! W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby każdy pływak był zadowolony z naszych produktów i cieszymy się, że tak było również w Pani przypadku. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się opinią!
Szybka obsługa, niestety brak rozmiaru 44 we wszystkich fasonach
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za opinię! Cieszymy się, że Pani doświadczenie z obsługą jest pozytywne. Rozumiemy, że to rozczarowujące, gdy określony rozmiar nie jest dostępny w magazynie, ale staramy się na bieżąco monitorować dostępność produktów na stronie. W AQUA SPEED jesteśmy dumni z oferowania produktów wysokiej jakości, które dobrze pasują i działają. Zawsze szukamy sposobów na poprawę i oferujemy najlepszy wybór rozmiarów dla wszystkich naszych pływaków !
Szybka I sprawna dostawa, bardzo bogaty wybór towarów. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że dostawa przebiegła szybko i sprawnie. Jesteśmy jeszcze bardziej podekscytowani, że nasze produkty trafiły w gusta. Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy najwyższej klasy sprzęt pływacki i zapewniamy naszym klientom bezproblemowe zakupy. Wspaniale jest więc słyszeć, że trafiliśmy w Pani gust. Dziękujemy, zespół AQUA SPEED !
22 maj 2024
Szybko zgodnie z opisem. Bardzo donrze zabezpieczona przesyłka
23 maj 2024
Wielkie dzięki za wspaniałą recenzję! Właśnie to jest naszym celem w AQUA SPEED - zapewnienie niezawodnego i bezpiecznego doświadczenia za każdym razem. Cieszymy się, że nam się to udaje !
bardzo dobra kolorystyka i świetny krój spodenek kąpielowych.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że podoba się Pani design i dopasowanie naszych kąpielówek. Wkładamy wiele wysiłku w tworzenie przyciągających wzrok kolorów i doskonałego kroju, więc wiele dla nas znaczy, że klienci to doceniają. Nasz zespół zawsze szuka sposobów na ulepszenie i sprawienie, by wrażenia z pływania były jeszcze lepsze. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie AQUA SPEED, doceniamy za wsparcie!
27 maj 2024
Z butow moje dziecko zadowolone, sa lekie i dobrze wykonane.
27 maj 2024
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i poświęcenie czasu na recenzję naszych produktów AQUA SPEED! Wierzymy, że komfort i jakość naszych produktów pomaga uczynić każde doświadczenie pływackie przyjemniejszym. Cieszymy się, że możemy nadal dostarczać najwyższej jakości sprzęt pływacki i upewniać się, że pływacy czują się w wodzie jak najlepiej. Jeszcze raz dzięki!
Profesjonalne podejście, szybka wysyłka, bdb jakość towaru
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Wielkie dzięki za recenzję! Cieszymy się, że nasza obsługa jest profesjonalna i że szybko otrzymała Pani swoje zamówienie. Zawsze staramy się również dostarczać produkty najwyższej jakości, więc wspaniale jest wiedzieć, że jest Pani zadowolona z tego, co otrzymała ! Doceniam takie opinię - pływaj dalej!
To mój drugi taki sam strój,dla mnie super,polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za recenzję! Cieszymy się, że po raz kolejny produkt od Aqua Speed spełnił Pani oczekiwania. W Aqua Speed rozumiemy, jak ważne jest, aby czuć się komfortowo w wodzie, dlatego staramy się dostarczać wysokiej jakości sprzęt, któremu możesz zaufać. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!
16 maj 2024
Czepek idealnie pasuje i plus za szybką dostawę
16 maj 2024
Bardzo dziękujemy za recenzję! W Aquaspeed cieszymy się, że czepek pasuje idealnie i że dotarła szybko. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze produkty były idealnie dopasowane i szybko dostarczane. Mamy nadzieję, że będzie się Pani świetnie bawić z Aquaspeed na basenie !
super sklep i wysyłka błyskawiczna :)) polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy bardzo za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że podoba się Pani nasz sklep i błyskawiczna wysyłka. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Doceniamy takie rekomendację i mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie w naszym sklepie. Szczęśliwego pływania! Z pozdrowieniami, Zespół AQUA SPEED
Bardzo ładne kostiumy i szybka obsługa kluenat
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Wielkie dzięki za świetną recenzję. Cieszymy się, że podobają się Pani nasze stroje kąpielowe i szybka obsługa. Właśnie to jest naszym celem w AQUA SPEED - modne i stylowe stroje kąpielowe z błyskawiczną dostawą! Mamy nadzieję, że wkrótce Pani do nas wróci. Dziękujemy !