Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (439) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (792)

Ważny od: 3 mar 2022
Sklep pływacki AQUA SPEED spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 lut 2024
Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

8 maj 2023
Nie wprowadzać ludzi w błąd. Czepek w sklepie był opisany, że jest do długich włosów co jest nieprawdą i nie potwierdza tego również opakowanie. Przez moje długie włosy schowane pod czepkiem czepek się zsuwa i połowa głowy jest bez czepka czego nie miałam mając inny typowy czepek dla długich włosów. Z uwagi na inne miasto i koszty przesyłki nie opłaca mi się teraz kolejny raz płacić za kuriera. Zostałam wyprowadzona w błąd i jestem stratna.

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

26 mar 2024
Wysokiej jakości pasuje idealnie. Bardzo polecam. Regulowany nacisk okulary nie parują.

Strój plywacki

Szybka realizacja, produkt wysokiej jakości i idealnie dopasowana rozmiarówka. Polecam
Przesyłka szybka, sprawna - niestety kostium kąpielowy za ciasny. Z żalem odsyłam.
21 mar 2024

Szybko i sprawnie.

Szybka i sprawna obsługa.to moje pierwsze zakupy, mam nadzieję że nie ostatnie.
22 mar 2024
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła szybko i sprawnie. Staramy się oferować przyjemne zakupy dla każdego z naszych klientów i mamy nadzieję, że był to tylko pierwszy z wielu kolejnych zakupów. Jeszcze raz dzięki! Do zobaczenia!
Towar zgodny z opisem . Bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam sklep
Pierwszy stroj który mi pasuje idealnie. Super wykonanie i szybka wysyłka.
Szybka dostawa, reklamacja bez problemu, przemiła obsługa klienta
Szybka dostawa, bardzo dobrze się sprawdzają się na fitness 🙂🙂🙂
Szybko i sprawnie, towar bardzo wysokiej jakości. Polecam👌
Bardzo prędka dostawa oraz pełna informacja o przesyłce
AJ
Anna J.
Warszawa
Szybka realizacja zamówienia i wysoka jakość produktów
AB
Anna B.
Łódź
18 mar 2024
super produkt i ekspresowa przesyłka. Polecam
22 mar 2024
Witaj! Dziękujemy za miłe słowa na temat AQUA SPEED i naszej szybkiej dostawy. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać wysokiej jakości sprzęt pływacki, który pomoże Ci osiągnąć Twoje pływackie cele. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziesz zadowolona z naszych produktów!
20 mar 2024
Szybka dostawa. Syn zadowolony z okularów.
22 mar 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że twój syn jest zadowolony z okularów - zawsze staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
Jest dokładnie taki jak chcialam.super.
JD
Joanna D.
Mikołów
19 mar 2024
Błyskawiczna realizacja zamówienia :-)
22 mar 2024
Dziękujemy za Twoją wspaniałą opinię! Cieszymy się, że mogliśmy tak szybko zrealizować Twoje zamówienie. Zawsze staramy się zapewnić najlepszą obsługę i produkty z szybkim czasem dostawy, więc cieszymy się, że mogliśmy to dla Ciebie zrobić. Jeszcze raz dzięki!
Bardzo szybka realizacja zamówienia
26 mar 2024
Zamówiony towar zgodny z zamówieniem
Szybko i sprawnie wszystko poszło.
22 mar 2024
chyba nic bo wszystko było ideolo
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za przesłanie recenzji ! Naprawdę doceniamy Pana opinię i mamy nadzieję, że nadal będziemy dostarczać produkty wysokiej jakości, które pomogą osiągnąć cele związane z pływaniem. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!
29 mar 2024
sklep super ,kostium za mały