aquaspeed.com.pl- Logo - Opinie

aquaspeed.com.plOpinie

ważny od: 3 mar 2022
data aktualizacji: 28 wrz 2022
Sklep aquaspeed.com.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie aquaspeed.com.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 3 mar 2022
data aktualizacji: 28 wrz 2022

Opinie nt. sklepu aquaspeed.com.pl

17 mar 2022
Otrzymałem produkt zgodny z opisem. Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim zakupy w tym miejscu. Pozdrawiam serdecznie.

19 cze 2022
Złożyłam zamówienie, pieniądze ściągneli z konta i potwierdzili zaksięgowanie płatności, ale niestety nie dostałam numeru przesylki a w statusie zamowien na moim koncie pokazuje brak zamowien do realizacji a paczka ma niby jutro byc wiec bardzo zle oceniam ich strone, szybkosc wysylki i kontakt z klientem

Opinie nt. sklepu aquaspeed.com.pl

7 wrz 2022
Super kontakt .. Szybka realizacja .. Aż chce się współpracować :-) Kolejny projekt w głowie .. Będę dzwonić :-)
7 wrz 2022
Sprzęt wysokiej jakości oraz szybka dostawa.
Tolle Farben. Material fühlt sich gut an.
6 wrz 2022
wszystko ok
13 wrz 2022
10 wrz 2022
31 sie 2022
Rozmiarówka na stronie baaaaaaaaaardzo myląca. Ostatecznie musiałem wziąć na wakacje buty o 2 rozmiary za duże. Zwroty też płatne.
11 sie 2022
Bardzo szybka wysyłka towaru. Całość poszła sprawnie. To już drugi kostium pływacki z tej firmy. Jestem bardzo zadowolona z jakości oraz wykonania. Pierwszy mimo upływu lat nadal wygląda jak nowy
9 sie 2022
Bardzo polecam jest dobry kontakt ze sklepem , obsługa sklepu sympatyczna pomocna doradzi szybka wysyłka na której bardzo mi zależało dziękuję
1 sie 2022
Bardzo wygodne i przydatne nie tylko na basenie ale i w akwenach gdzie dno jest muliste bądź w inny sposób nieprzyjemne dla stóp
8 sie 2022
Bardzo dobra jakość, spełniły moje oczekiwania a zamówienie czytelne, proste i szybkie. Jestem zadowolona i polecam.
11 sie 2022
Powiadomienia o statusie przesyłki na bieżąco, szybka realizacja, towar zgodny z opisem i oczekiwaniami.
16 sie 2022
Produkt doskonałej jakości. Wreszcie jestem w pełni usatysfakcjonowana. Dlugo szukałam.
9 sie 2022
Szybka dostawa , niestety nie trafiłem z rozmiarem , zwrot i zamówiłem mniejsze.
9 sie 2022
Profesjonalna obsluga i mega szybka realizacja zamowienia
13 sie 2022
Szybka dostawa i towar dobry gatunkowo