Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (453) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (810)

Ważny od: 3 mar 2022
Sklep pływacki AQUA SPEED spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

8 maj 2023
Nie wprowadzać ludzi w błąd. Czepek w sklepie był opisany, że jest do długich włosów co jest nieprawdą i nie potwierdza tego również opakowanie. Przez moje długie włosy schowane pod czepkiem czepek się zsuwa i połowa głowy jest bez czepka czego nie miałam mając inny typowy czepek dla długich włosów. Z uwagi na inne miasto i koszty przesyłki nie opłaca mi się teraz kolejny raz płacić za kuriera. Zostałam wyprowadzona w błąd i jestem stratna.

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

Wysokiej jakości pasuje idealnie. Bardzo polecam. Regulowany nacisk okulary nie parują.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za podzielenie się pozytywnymi opiniami na temat naszego sprzętu pływackiego AQUA SPEED! Staramy się tworzyć produkty, które pomagają pływakom czuć się komfortowo i pewnie w wodzie. Miło nam słyszeć, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Dziękujemy, że jesteś częścią rodziny AQUA SPEED!

Strój plywacki

Szybka realizacja, produkt wysokiej jakości i idealnie dopasowana rozmiarówka. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję, naprawdę to doceniamy! Miło słyszeć, że podoba się Pani jakość naszych produktów AQUA SPEED i ich idealne dopasowanie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z użytkowania naszych produktów. Jeszcze raz dzięki!
Przesyłka szybka, sprawna - niestety kostium kąpielowy za ciasny. Z żalem odsyłam.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za twoją opinię! Cieszymy się, że szybko otrzymała Pani zamówienie. W AQUA SPEED dbamy o to, aby nasze stroje kąpielowe były dobrze dopasowane i zapewniały komfort użytkowania, więc przykro nam, że ten nie pasował. Dziękujemy za powiadomienie nas, abyśmy mogli nadal starać się pracować nad naszymi produktami. Dziękujemy, zespół AQUA SPEED !

Szybko i sprawnie.

Szybka i sprawna obsługa.to moje pierwsze zakupy, mam nadzieję że nie ostatnie.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła szybko i sprawnie. Staramy się oferować przyjemne zakupy dla każdego z naszych klientów i mamy nadzieję, że był to tylko pierwszy z wielu kolejnych zakupów. Jeszcze raz dzięki! Do zobaczenia!
Towar zgodny z opisem . Bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam sklep
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Witaj! Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło szybko i było zgodne z opisem. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów AQUA SPEED, które sprawiają, że pływanie jest jeszcze przyjemniejsze! Jeszcze raz dziękuję za wsparcie i miłe słowa.
Pierwszy stroj który mi pasuje idealnie. Super wykonanie i szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że kostium od AQUA SPEED idealnie pasuje. Nasz zespół ciężko pracuje, aby klienci otrzymywali produkty wysokiej jakości i błyskawiczną wysyłkę - wszystko to jest częścią naszego celu, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z pływania!
Szybka dostawa, reklamacja bez problemu, przemiła obsługa klienta
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za recenzję! Doceniamy Pani miłe słowa na temat naszej szybkiej dostawy, łatwego procesu zwrotów i przyjaznej obsługi klienta. Staramy się dostarczać naszym klientom wyjątkowe produkty i usługi - to podstawa wszystkiego, co robimy. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
Bardzo dobra jakość czepka dla córki co kupiłam i szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za Pani pozytywną recenzję! Cieszymy się, że czepek pływacki AQUA SPEED dla córki przypadł do gustu. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim naszym klientom najlepszą jakość sprzętu pływackiego i szybką wysyłkę. Jeszcze raz dziękujemy za opinie i wsparcie!
Szybka dostawa, bardzo dobrze się sprawdzają się na fitness 🙂🙂🙂
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za recenzję! Cieszymy się, że nasz sprzęt do pływania AQUA SPEED spełnia Pani oczekiwania. Naszym celem w AQUA SPEED jest dostarczanie wysokiej jakości sprzętu pływackiego, który sprawia, że wchodzenie do basenu jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Będziemy nadal dążyć do tego, aby każdy mógł mieć wspaniałe doświadczenia z naszymi produktami.
Szybko i sprawnie, towar bardzo wysokiej jakości. Polecam👌
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że możemy słyszeć, o naszych produktach i obsłudze same pozytywne słowa. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom najlepszy sprzęt do pływania, aby mogli osiągać swoje cele w dobrym stylu. Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że do zobaczenia !
Bardzo prędka dostawa oraz pełna informacja o przesyłce
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za opinię! Cieszymy się, że szybko otrzymała Pani zamówienie a także wszystkie potrzebne informacje na jego temat. W AQUA SPEED staramy się zapewnić bezkonkurencyjne połączenie szybkości, wygody i doskonałej obsługi klienta. Dlatego zawsze staramy się realizować zamówienia tak szybko, jak to możliwe i informować naszych klientów na bieżąco o ich dostawach. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami!
AJ
Anna J.
Szybka realizacja zamówienia i wysoka jakość produktów
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Pani opinię! Jesteśmy bardzo wdzięczni, że jest Pani zadowolona z szybkości dostawy i jakości naszych produktów. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom produkty z najwyższej półki, a jednocześnie wygodę szybkiej wysyłki. Dziękujemy za wybranie nas i za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi pozytywnymi doświadczeniami!
Wybór, wygoda i szybkość realizacji. Tak 3mać.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za recenzję! Cieszymy się, że jest Pan zachwycony naszym wyborem, wygodą i szybką dostawą. Zawsze staramy się, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia, dlatego poświęcamy się tworzeniu wysokiej jakości sprzętu do pływania. Doceniamy Pana wsparcie i opinie!
Szybka dostawa. Syn zadowolony z okularów.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że twój syn jest zadowolony z okularów - zawsze staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
Jest dokładnie taki jak chcialam.super.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za pozytywne opinie na temat naszego sprzętu pływackiego AQUA SPEED! Staramy się dostarczać niezawodne produkty wysokiej jakości, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Cieszymy się, że udało nam się to dla Pani osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy !
JD
Joanna D.
Mikołów
Błyskawiczna realizacja zamówienia :-)
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją wspaniałą opinię! Cieszymy się, że mogliśmy tak szybko zrealizować Twoje zamówienie. Zawsze staramy się zapewnić najlepszą obsługę i produkty z szybkim czasem dostawy, więc cieszymy się, że mogliśmy to dla Ciebie zrobić. Jeszcze raz dzięki!
Bardzo szybka realizacja zamówienia
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za twoją recenzję! W AQUA SPEED jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy produkty szybko i sprawnie, aby nasi klienci mogli jak najszybciej cieszyć się zakupem. Jeszcze raz dziękujemy i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć!
Zamówiony towar zgodny z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że złożone przez Panią zamówienie było dokładne i zgodne z oczekiwaniami. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszy możliwy sprzęt do pływania. Doceniamy Pani opinię i mamy nadzieję, że z przyjemnością będzie Pani korzystać z naszych produktów na basenie!
Szybko i sprawnie wszystko poszło.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za miłą recenzję! Miło nam słyszeć, że wszystko poszło gładko z zamówieniem. W AQUA SPEED naszym celem jest zapewnienie klientom możliwie najlepszych doświadczeń zakupowych. Doceniamy wsparcie i nie możemy się doczekać, aby pomóc Pani ponownie w przyszłości!
chyba nic bo wszystko było ideolo
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za przesłanie recenzji ! Naprawdę doceniamy Pana opinię i mamy nadzieję, że nadal będziemy dostarczać produkty wysokiej jakości, które pomogą osiągnąć cele związane z pływaniem. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!