Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (530) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (903)

Ważny od: 3 mar 2022
Sklep pływacki AQUA SPEED spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

26 cze 2023
bardzo zła jakośsć towaru, słaba tkanina

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

16 lip 2023
Szybka wysyłka, strój bardzo dobrej jakości. Polecam serdecznie
19 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Pani pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkiej dostawy i jakości stroju.. Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
15 lip 2023
Sprawne obsługa i zrealizowanie zamówienia. Towar dobrej jakości,dobrze zapakowany.
19 lip 2023
Dziękujemy, że znalazła Pani czas, aby zostawić nam swoją opinię. Doceniamy Pani miłe słowa na temat naszej obsługi klienta i jakości naszych produktów. W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był traktowany z szacunkiem, a każde zamówienie było realizowane w sposób satysfakcjonujący. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
Macie piękne kostiumy
19 lip 2023
Dziękujemy za Pani pozytywną opinię! Cieszmy się, że podobają się Pani nasze kostiumy. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
Pocecam serdecznie.
19 lip 2023
Bardzo dziękujemy za opinię oraz polecenie naszego sklepu! Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
13 lip 2023
Dobry kontakt, towar zgodny z opisem, szybka wysyłka
19 lip 2023
Dziękujemy, że zechciała Pani podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że zamówiony przez Panią produkt był zgodny z opisem i że dotarł szybko. Cenimy sobie Pani opinię. W naszej firmie staramy się zapewnić Państwu doskonałą obsługę klienta od początku do końca. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
13 lip 2023
Strój pływacki bardzo dobrej jakości, to już 3 sztuka z tej samej serii, zmieniam tylko kolory. Polecam
19 lip 2023
Dziękujemy za Pani opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości naszych strojów kąpielowych. Mamy nadzieję, że w przyszłości również zdecyduje się Pani na zakup w naszym sklepie produktów naszej marki. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
12 lip 2023
8 lip 2023
7 lip 2023
ekspresowa przesyłka
6 lip 2023
Szybka realizacja zamówienia, towar zgodny z oczekiwaniami
11 lip 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że Pana zamówienie zostało szybko zrealizowane, a otrzymany produkt spełnił Pana oczekiwania. Naszym celem jest zawsze zapewnienie naszym klientom najlepszych możliwych doświadczeń i cieszymy się, że byliśmy w stanie to dla Pana zrobić. Jeszcze raz dziękujemy za Pana opinię!
4 lip 2023
Wszystko bez uwag
5 lip 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Jest nam miło, że mieli Państwo z nami pozytywne doświadczenia. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
1 lip 2023
wszystko dobrze
5 lip 2023
Dziękujemy za Paa pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
Wszystko na plus 👍
5 lip 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Staramy się zapewnić najlepsze doświadczenia wszystkim naszym klientom, a Państwa miłe słowa wiele dla nas znaczą. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
29 cze 2023
Szybka realizacja zlecenia, zgodnie z zamówieniem.
5 lip 2023
Dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że Pana zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z Pana oczekiwaniami. W naszej firmie staramy się zapewnić Państwu satysfakcję z każdego zamówienia. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.