Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (600) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (995)

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

26 cze 2023
bardzo zła jakośsć towaru, słaba tkanina

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

4 maj 2024
W 100% produkt zgodny z opisem . Szybko i sprawnie
6 maj 2024
Dziękujemy za świetną recenzję! To wspaniałe, że posiada Pan takie świetne doświadczenie z produktem AQUA SPEED. Cieszymy się, że produkt był zgodny z opisem i mogliśmy zapewnić Panu szybką i sprawną obsługę! Zawsze staramy się, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia. Dziękujemy, że poświęcił Pan czas, aby zostawić nam tę recenzję!
Asortyment jak w opisie , szybka dostawa . Polecam
16 maj 2024
Dziękujemy za miłą recenzję i wybór AQUA SPEED! Cieszymy się, że otrzymaliśmy rekomendację. W AQUA SPEED wierzymy w dostarczanie naszym klientom sprzętu najwyższej jakości wraz z niezawodną dostawą. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że produkty AQUA SPEED się sprawdziły !
25 kwi 2024
Wszystko zgodnie z zamówieniem, szybka realizacja
6 maj 2024
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Naprawdę cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług i że spełniliśmy Pani oczekiwania. Naszym priorytetem w AQUA SPEED jest zawsze zadowolenie naszych klientów, dlatego cieszymy się, że poświęciła Pani czas na pozostawienie nam recenzji. Jeszcze raz dziękujemy !
16 maj 2024
Czepek idealnie pasuje i plus za szybką dostawę
16 maj 2024
Bardzo dziękujemy za recenzję! W Aquaspeed cieszymy się, że czepek pasuje idealnie i że dotarła szybko. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze produkty były idealnie dopasowane i szybko dostarczane. Mamy nadzieję, że będzie się Pani świetnie bawić z Aquaspeed na basenie !
5 maj 2024
Szybka przesyłka. Wszystko tak jak zamawiałam.
6 maj 2024
Bardzo dziękujemy za Pani recenzję! Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że szybko otrzymała Pani zamówienie oraz, że wszystko było zgodne z oczekiwaniami. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z dokonanych zakupów i cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć w Pani przypadku. Dziękujemy, że jest Pani częścią rodziny AQUA SPEED!
11 maj 2024
szybkość i sprawność dostawy a także jakość
13 maj 2024
Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat szybkości i jakości dostawy AQUA SPEED! W AQUA SPEED jesteśmy dumni z świadczenia naszym klientom usług na najwyższym poziomie. Doceniamy zadowolenie z szybkości i jakości dostawy. Dziękujemy za recenzję !
7 maj 2024
Szybkość relizacji. Jakość produktów.
8 maj 2024
Dziękujemy za Twoją opinię na temat naszych produktów AQUA SPEED! Doceniamy, że poświęciła Pani czas na podzielenie się swoimi doświadczeniami. W AQUA SPEED staramy się dostarczać najlepsze produkty i dostarczać je szybko - dlatego cieszymy się, że zauważyła Pani to zaangażowanie. Dziękujemy za wsparcie!
Szybka wysyłka. Gorąco polecam
6 maj 2024
Dziękuję bardzo za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że ma Pan dobre doświadczenia z Aqua Speed. Zawsze staramy się priorytetowo traktować wysyłkę, aby klienci mogli jak najszybciej cieszyć się naszymi produktami. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!
21 kwi 2024
Szybko, zgodnie z zamówieniem.
6 maj 2024
Wielkie dzięki za recenzję! Cieszymy się, że Pani zamówienie od AQUA SPEED zostało dostarczone szybko i dokładnie. W AQUA SPEED wierzymy, że zadowolenie klienta jest najważniejsze i zawsze staramy się zapewnić najwyższej jakości obsługę. Dziękujemy, że jest Pani częścią rodziny AQUA SPEED!
5 maj 2024
bardzo szybki czas realizacji
6 maj 2024
Bardzo dziękujemy za Pani opinię na temat naszej szybkiej realizacji zamówień! Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i cieszymy się, że zauważyła Pani nasze zaangażowanie w szybkość wysyłki. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED !
25 kwi 2024
Szybka realizacja zlecenia,
6 maj 2024
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że Pana zamówienie zostało szybko zrealizowane. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie i z niecierpliwością czekamy na kontynuację naszej współpracy w przyszłości. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED !
17 maj 2024
Szybka i sprawna dostawa
20 maj 2024
Dziękujemy za miłe słowa! W AQUA SPEED wierzymy w jak najszybsze dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości sprzętu pływackiego. Cieszymy się, że zamówienie szybko dotarło !
9 maj 2024
Bardzo szybka realizacja
10 maj 2024
Dziękuję bardzo za opinie! Cieszymy się, że Pani zamówienie AQUA SPEED zostało szybko zrealizowane. Naszym celem jest zawsze zapewnienie naszym klientom najlepszej możliwej obsługi i produktów. Jeszcze raz dziękujemy za recenzję!
27 kwi 2024
Szybką i sprawna dostawa
6 maj 2024
Dziękujemy za Pani recenzję! Doceniamy miłe słowa dotyczące naszej szybkiej dostawy. W AQUA SPEED staramy się dostarczać klientom najlepsze produkty i usługi, więc cieszymy się, że posiada Pani pozytywne doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji!
14 maj 2024
Szybkość i solidność.
16 maj 2024
Dziękujemy za recenzję! Cieszymy się, że docenia Pani szybkość i trwałość naszego sprzętu AQUA SPEED. W AQUA SPEED chcemy zapewnić najlepsze możliwe wrażenia dzięki naszemu niezawodnemu sprzętowi wysokiej jakości. Cenimy Pani opinię i doceniamy wsparcie!
2 maj 2024
Bardzo szybka dostawa
6 maj 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że Pani zamówienie dotarło szybko. W AQUA SPEED jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy sprzęt do pływania tak szybko co cieszy naszych klientów. Dziękujemy za wybranie AQUA SPEED!
1 maj 2024
Błyskawiczna wysyłka
6 maj 2024
Wielkie dzięki za pozytywną opinie! Cieszymy się, że nasza wysyłka była błyskawiczna. W AQUA SPEED jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy najlepszą obsługę klienta i dbamy o to, aby nasi klienci mieli z nami jak najlepsze doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za Pani recenzję!
NAJSZYBSZA WYSYŁKA
13 maj 2024
Wielkie dzięki za recenzję! Miło nam słyszeć, że tak sprawnie poszło dostarczenie paczki. W AQUA SPEED staramy się jak najszybciej dostarczać sprzęt, abyś każdy mógł wejść do wody i zacząć pływać! Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa.
14 maj 2024
szybka dostawa,
16 maj 2024
Dziękujemy za zaufanie do AQUA SPEED! Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali sprzęt pływacki szybko i sprawnie. W AQUA SPEED chcemy mieć pewność, że klienci mają wszystko, czego potrzebują, aby zanurzyć się w wodzie i cieszyć się pływaniem. Pływaj dalej!
10 maj 2024
Pelna profeska🤪
13 maj 2024
Dziękujemy! Cieszymy się, że ma Pan przyjemne doświadczenia z AQUA SPEED. W AQUA SPEED jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy najwyższej jakości sprzęt pływacki, aby każdy mógł jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w wodzie.