Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (533) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (907)

Ważny od: 3 mar 2022
Sklep pływacki AQUA SPEED spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

26 cze 2023
bardzo zła jakośsć towaru, słaba tkanina

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

5 wrz 2023
Przejrzysta strona, szybka dostawa, dobre ceny.
7 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię - cieszymy się, że nasza strona internetowa jest przejrzysta, dostawa szybka, a ceny korzystne. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług wszystkim naszym klientom i cieszymy się, że mogliśmy to dla Państwa zrobić.
5 wrz 2023
4 wrz 2023
Szybka dostawa
7 wrz 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię dotyczącą naszej szybkiej dostawy. Cieszymy się, że zamówienie szybko do Pani dotarło. W AQUA SPEED staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i zapewnić, że nasi klienci otrzymają swoje zamówienia w odpowiednim czasie.
4 wrz 2023
Sprawny kontakt,szybka wysyłka. Kostium kąpielowy śliczny. Polecam
7 wrz 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Doceniamy Pani pozytywną opinię na temat kontaktu z naszym sklepem i szybkiej dostawy. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z kostiumu i dziękujemy za polecenie nas. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED!
3 wrz 2023

ok

Łatwość w zrobieniu zamówienia, łatwość w ołatnosciach, szybka dostawa, dobry opis produktu
7 wrz 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam opinii na temat zamawiania, łatwości obsługi, szybkiej dostawy i opisów produktów. Doceniamy Państwa miłe słowa i cieszymy się, że nasze usługi spełniły Państwa oczekiwania. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia podczas zakupów u nas. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa cenną opinię!
2 wrz 2023
31 sie 2023
Szybko, sprawnie, towar zgodny z opisem
31 sie 2023
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na recenzję naszego produktu. Miło nam słyszeć, że spełnił on Pana oczekiwania, a dostawa przebiegła szybko i sprawnie. Staramy się dostarczać klientom produkty wysokiej jakości i pozytywne doświadczenia. Dziękujemy za Państwa wsparcie!
30 sie 2023
30 sie 2023
29 sie 2023
Szybki zwrot. Błyskawicznie dostawa. Super. Jestem zadowolona.
31 sie 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z szybkości naszej dostawy i realizacji zwrotów. W AQUA SPEED zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze i staramy się zapewnić Państwu jak najlepsze wrażenia z zakupów. Pozdrawiamy!
28 sie 2023
28 sie 2023
Duży wybór artykułów. Szybka dostawa. Łatwość w załatwieniu zwrotu.
31 sie 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że wybrał Pan nasz asortyment i że dostawa była szybka. Doceniamy również, że nasz proces zwrotu był dla Państwa łatwy. Staramy się zapewnić naszym klientom przyjemne zakupy i cieszymy się, że mogliśmy to dla Państwa zrobić. Jeszcze raz dziękujemy!
Szybkość realizacji zamówienia
31 sie 2023
Dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że była Pani zadowolona z szybkości dostawy. W AQUA SPEED staramy się zapewnić wyjątkową obsługę klienta i terminową dostawę, aby zapewnić naszym klientom przyjemne wrażenia. Jeszcze raz dziękujemy za Pani opinię!
31 sie 2023
Bardzo dziękujemy za tak wysoką ocenę zakupionego czepka pływackiego! Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
25 sie 2023
Zrobiłam zakupy pierwszy raz, jestem bardzo zadowolona jakością produktów i szybką wysyłką. Polecam, na pewno jeszcze wrócę :).
31 sie 2023
Dziękujemy za Pani pozytywną opinię! Miło nam słyszeć, że jest Pani zadowolona z jakości naszych produktów i szybkości dostawy. Ponad wszystko cenimy sobie zadowolenie klienta i z niecierpliwością czekamy na zapewnienie Pani kolejnych wspaniałych doświadczeń w przyszłości. Pozdrawiamy!
24 sie 2023

zadowalający wybór modeli

wybór fasonów jest zadowalający,nie ma wyboru wszystkich rozmiarów i kolorów obuwia basenowego, rozmiarówka prawidłowa według podanych tabel,przesyłka szybka.
25 sie 2023
Dziękujemy za opinię, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z wyboru fasonów i że rozmiar był dokładny zgodnie z naszymi tabelami. Jeśli chodzi o braki rozmiarów i kolorów obuwia basenowego to staramy się utrzymywać dostępność, aczkolwiek nie zawsze się to udaje. W AQUA SPEED staramy się dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości z szerokim wyborem.