Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (530) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (903)

Ważny od: 3 mar 2022
Sklep pływacki AQUA SPEED spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

26 cze 2023
bardzo zła jakośsć towaru, słaba tkanina

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

24 sie 2023
23 sie 2023

Polecam!

Łatwe, szybkie zamówienie

szeroka rozmiarówka

najbardziej ucieszyła mnie duża rozpiętość rozmiarów od bardzo małych do bardzo dużych.
25 sie 2023
Dziękujemy za miłe słowa na temat zakresu rozmiarów oferowanych przez AQUA SPEED! Cieszymy się, że znalazła Pani strój kąpielowy, który idealnie pasuje. Doceniamy Pani opinięŔ!

Okularki korekcyjne do pływania-opinie

Szybka realizacja zamówienia. Jakośc bardzo dobra.
22 sie 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na wyrażenie opinii na temat Państwa doświadczeń z AQUA SPEED. Doceniamy Pani miłe słowa dotyczące szybkości dostawy i jakości naszych okularów korekcyjnych. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić naszych klientów, a Państwa opinia jest pozytywnym potwierdzeniem naszych wysiłków. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa wsparcie!
20 sie 2023
19 sie 2023
Wszystko przyjechało w nienaruszonym stanie, produkty konkret jakość , przetestowane w wodzie. 5 gwiazdek
22 sie 2023
Dziękujemy za Państwa miłe słowa. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z zabezpieczenia produktów na czas transportu oraz ich jakości. Mamy nadzieję, że będą Państwu długo służyć. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
19 sie 2023
Szybkość obsługi.
22 sie 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta w AQUA SPEED i doceniamy Państwa opinie. Staramy się zapewnić wszystkim naszym klientom pozytywne doświadczenia podczas zakupów u nas. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią.
18 sie 2023
Bardzo szybka dostawa
22 sie 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat szybkości dostawy. Doceniamy Pani opinię i cieszymy się, że jest Pani zadowolona z obsługi zamówienia. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
17 sie 2023
16 sie 2023
12 sie 2023
z zakupionego kostiumu jestem bardzo zadowolona, proces zamawiania i dostawy równiez bardzo sprawny
22 sie 2023
Dziękujemy za miłe słowa i poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupu oraz naszego procesu zamawiania i dostawy. W AQUA SPEED staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe produkty i usługi. Jeszcze raz dziękujemy za Pani opinię!
11 sie 2023
10 sie 2023
Zamówienie zrealizowane sprawnie.
22 sie 2023
Dziękujemy za Pani opinię! Cieszymy się, że Pani zamówienie zostało sprawnie zrealizowane. Mamy nadzieję, że będzie Pani zadowolona z zakupu! Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
9 sie 2023
Mimo odstąpienia od umowy (procedura zwrotu towaru i w wyniku tego zwrot pieniędzy bardzo szybki) sklep oceniam bardzo pozytywnie
22 sie 2023
Dziękujemy za Pana opinię. Cieszymy się, że pomimo zakupu, który ostatecznie został odesłany, nadal ma Pan pozytywną opinię o naszym sklepie. W AQUA SPEED jesteśmy dumni z tego, że oferujemy naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i satysfakcję. Jeszcze raz dziękujemy za opinię!

Świetny kontakt

Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Szybka odpowiedź na maila, ekspresowa wysyłka. Dziękuję.
21 sie 2023
Dziękujemy za Pani miłe słowa! Cieszymy się, że miała Pani dobre doświadczenia z zakupami u nas. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta i szybką dostawę i cieszymy się, że w Pani przypadku zakończyło się to sukcesem. Jeszcze raz dziękujemy za Pani wsparcie!
GS
Guri S.
Sulejówek
Błyskawiczna wysyłka
21 sie 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! W AQUA SPEED staramy się dostarczać Państwu wysokiej jakości produkty i niezawodną obsługę. Cieszymy się, że nasza szybka dostawa była dla Państwa satysfakcjonująca. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
JW
Jacek W.
Busko-Zdrój
błyskawiczna dostawa
21 sie 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat naszej szybkiej dostawy! Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci otrzymywali swoje produkty tak szybko, jak to możliwe. Dziękujemy, że wybrali Państwo AQUA SPEED!
3 sie 2023
3 sie 2023
2 sie 2023
Zgodnie z opisem . Bardzo szybka dostawa. Polecam .
21 sie 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię i poświęcenie czasu na ocenę naszego produktu! Cieszymy się, że Pana zamówienie dotarło szybko i że nas Pan poleca. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wyjątkową obsługę klienta i produkty wysokiej jakości. Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupu.