Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (530) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (903)

Ważny od: 3 mar 2022
Sklep pływacki AQUA SPEED spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

26 cze 2023
bardzo zła jakośsć towaru, słaba tkanina

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

Szybka i sprawna dostawa
Czepek idealnie pasuje i plus za szybką dostawę
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za recenzję! W Aquaspeed cieszymy się, że czepek pasuje idealnie i że dotarła szybko. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze produkty były idealnie dopasowane i szybko dostarczane. Mamy nadzieję, że będzie się Pani świetnie bawić z Aquaspeed na basenie !
Szybkość i solidność.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za recenzję! Cieszymy się, że docenia Pani szybkość i trwałość naszego sprzętu AQUA SPEED. W AQUA SPEED chcemy zapewnić najlepsze możliwe wrażenia dzięki naszemu niezawodnemu sprzętowi wysokiej jakości. Cenimy Pani opinię i doceniamy wsparcie!
szybka dostawa,
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za zaufanie do AQUA SPEED! Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali sprzęt pływacki szybko i sprawnie. W AQUA SPEED chcemy mieć pewność, że klienci mają wszystko, czego potrzebują, aby zanurzyć się w wodzie i cieszyć się pływaniem. Pływaj dalej!
Asortyment jak w opisie , szybka dostawa . Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za miłą recenzję i wybór AQUA SPEED! Cieszymy się, że otrzymaliśmy rekomendację. W AQUA SPEED wierzymy w dostarczanie naszym klientom sprzętu najwyższej jakości wraz z niezawodną dostawą. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że produkty AQUA SPEED się sprawdziły !
NAJSZYBSZA WYSYŁKA
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Wielkie dzięki za recenzję! Miło nam słyszeć, że tak sprawnie poszło dostarczenie paczki. W AQUA SPEED staramy się jak najszybciej dostarczać sprzęt, abyś każdy mógł wejść do wody i zacząć pływać! Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa.
Świetnie zrobione okulary, dodatkowo zdecydowanie na plus możliwość wybrania soczewek o różnej mocy. W końcu komfort w pływaniu!
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję AQUA SPEED! Miło nam słyszeć, że docenia Pan zakres dostępnych mocy soczewek i że nasze gogle sprawiają, że pływanie jest bardziej komfortowe. W AQUA SPEED jesteśmy dumni z dostarczania najwyższej jakości produktów zaprojektowanych, aby dać pływakom przewagę w wodzie. Mamy nadzieję, że będzie Pan o nas pamiętać, aby zaspokoić wszystkie swoje potrzeby związane z pływaniem!
szybkość i sprawność dostawy a także jakość
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat szybkości i jakości dostawy AQUA SPEED! W AQUA SPEED jesteśmy dumni z świadczenia naszym klientom usług na najwyższym poziomie. Doceniamy zadowolenie z szybkości i jakości dostawy. Dziękujemy za recenzję !
Kostium Oliwia 04 Jestem bardzo zadowolona z obsługi firmy aqua speed, szybko i profesjonalnie. Sam kostium bardzo dobrze uszyty, pięknie się układa , usztywnione miseczki zapewniają komfort podczas pływania a wizualnie super się prezentuje. Materiał z którego jest wykonany jest nieco grubszy i sprawia solidne wrażenie. Myślę, że będzie odporny na działanie chloru o czym zapewnia producent. Bardzo polecam.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za Pani recenzję! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług i że strój kąpielowy pasuje i wygląda niesamowicie. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy sprzęt pływacki z trwałych materiałów oraz, że są to produktu wysokiej jakości ! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze współpracy z nami!
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat naszego produktu AQUA SPEED! W AQUA SPEED staramy się dostarczać naszym klientom wyłącznie najwyższej jakości sprzęt pływacki. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze swojego produktu !
Pelna profeska🤪
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy! Cieszymy się, że ma Pan przyjemne doświadczenia z AQUA SPEED. W AQUA SPEED jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy najwyższej jakości sprzęt pływacki, aby każdy mógł jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w wodzie.