Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (507) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (873)

Ważny od: 3 mar 2022
Sklep pływacki AQUA SPEED spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

8 maj 2023
Nie wprowadzać ludzi w błąd. Czepek w sklepie był opisany, że jest do długich włosów co jest nieprawdą i nie potwierdza tego również opakowanie. Przez moje długie włosy schowane pod czepkiem czepek się zsuwa i połowa głowy jest bez czepka czego nie miałam mając inny typowy czepek dla długich włosów. Z uwagi na inne miasto i koszty przesyłki nie opłaca mi się teraz kolejny raz płacić za kuriera. Zostałam wyprowadzona w błąd i jestem stratna.

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

Szybka obsługa Strój kąpielowy bardzo ładny, materiał dobrej jakości, dobrze leży, rozmiar zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy bardzo za recenzję! Cieszymy się, że nasz strój kąpielowy jest świetnej jakości oraz zgodny z opisem. Mamy nadzieję, że będzie się Pani cieszyć zakupem przez długi czas na basenie !

Ulla

Zamówiony kostium kąpielowy zgodny z opisem. Bardzo dobry gatunkowo, obdarowana osoba bardzo zadowolona.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Wielkie dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że zamówiony strój kąpielowy spełnił Pani oczekiwania. Jesteśmy dumni z tego, że nasi klienci są zadowoleni ze swoich zakupów i staramy się zapewniać produkty najwyższej jakości. Jeszcze raz dziękujemy za zakupy w AQUA SPEED!
Materiały na kostiumy kąpielowe powinny być według mnie bardziej rozciągliwe. Obecne są bardzo sztywne.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam opinii. Cenimy wszystkie opinie naszych klientów. W AQUA SPEED staramy się projektować nasze stroje kąpielowe z myślą o wygodzie i elastyczności. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda się Pani znaleźć coś dla siebie.
Dobry gatunek materiału,podoba mi się ten strój kąpielowy.Polecam niezdecydowanym.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za pozytywną recenzję naszego stroju kąpielowego od AQUA SPEED! Jesteśmy dumni z zapewniania najwyższego poziomu jakości i miło nam słyszeć, że klienci to doceniają. W AQUA SPEED staramy się tworzyć stylowe produkty, które sprawią, że poczujesz się komfortowo i pewnie w wodzie. Jeszcze raz dziękujemy za opinię !
Strój kąpielowy przyszedł bardzo szybko,pasuje idealnie,wszystko zgodne z opisem.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Pani opinię, cieszymy się, że szybko otrzymała Pani swój strój pływacki od Aqua Speed i że pasuje on idealnie! Wierzymy w dostarczanie wysokiej jakości produktów, więc cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie Aqua Spped !
24 kwi 2024
Szybka realizacja zamówienia. Doskonała jakość zakupionego stroju. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się z opinii na temat szybkiej dostawy i doskonałej jakości zakupu. Z przyjemnością dostarczamy klientom takim jak Pani najwyższej klasy sprzęt pływacki. Mamy nadzieję, że nadal będzie Pani cieszyć się naszą marką AQUA SPEED.
Pierwszy stroj który mi pasuje idealnie. Super wykonanie i szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że kostium od AQUA SPEED idealnie pasuje. Nasz zespół ciężko pracuje, aby klienci otrzymywali produkty wysokiej jakości i błyskawiczną wysyłkę - wszystko to jest częścią naszego celu, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z pływania!
Bardzo dobra jakość czepka dla córki co kupiłam i szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za Pani pozytywną recenzję! Cieszymy się, że czepek pływacki AQUA SPEED dla córki przypadł do gustu. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim naszym klientom najlepszą jakość sprzętu pływackiego i szybką wysyłkę. Jeszcze raz dziękujemy za opinie i wsparcie!
21 kwi 2024
produkt bez zastrzeżeń:) super obsługa klienta, szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że otrzymała Pani produkt wysokiej jakości i podzieliła się Pani świetnymi doświadczeniami dotyczącymi naszej obsługi klienta. W AQUA SPEED staramy się dostarczać najwyższej jakości produkty i usługi dla wszystkich naszych klientów. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!
Szybka realizacja .Polecam obuwie zgodne z zamówieniem .
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję! Naprawdę to doceniamy. Cieszymy się, że realizacja zamówienia przebiegła szybko oraz, że produkt spełnił Pana oczekiwania. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta i terminową realizację zamówień. Jeszcze raz dziękujemy za opinię!
Bardzo prędka dostawa oraz pełna informacja o przesyłce
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za opinię! Cieszymy się, że szybko otrzymała Pani zamówienie a także wszystkie potrzebne informacje na jego temat. W AQUA SPEED staramy się zapewnić bezkonkurencyjne połączenie szybkości, wygody i doskonałej obsługi klienta. Dlatego zawsze staramy się realizować zamówienia tak szybko, jak to możliwe i informować naszych klientów na bieżąco o ich dostawach. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami!
AJ
Anna J.
Szybka realizacja zamówienia i wysoka jakość produktów
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Pani opinię! Jesteśmy bardzo wdzięczni, że jest Pani zadowolona z szybkości dostawy i jakości naszych produktów. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom produkty z najwyższej półki, a jednocześnie wygodę szybkiej wysyłki. Dziękujemy za wybranie nas i za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi pozytywnymi doświadczeniami!
W 100% produkt zgodny z opisem . Szybko i sprawnie
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za świetną recenzję! To wspaniałe, że posiada Pan takie świetne doświadczenie z produktem AQUA SPEED. Cieszymy się, że produkt był zgodny z opisem i mogliśmy zapewnić Panu szybką i sprawną obsługę! Zawsze staramy się, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia. Dziękujemy, że poświęcił Pan czas, aby zostawić nam tę recenzję!
25 kwi 2024
Wszystko zgodnie z zamówieniem, szybka realizacja
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Naprawdę cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług i że spełniliśmy Pani oczekiwania. Naszym priorytetem w AQUA SPEED jest zawsze zadowolenie naszych klientów, dlatego cieszymy się, że poświęciła Pani czas na pozostawienie nam recenzji. Jeszcze raz dziękujemy !
Szybka przesyłka. Wszystko tak jak zamawiałam.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za Pani recenzję! Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że szybko otrzymała Pani zamówienie oraz, że wszystko było zgodne z oczekiwaniami. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z dokonanych zakupów i cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć w Pani przypadku. Dziękujemy, że jest Pani częścią rodziny AQUA SPEED!
13 kwi 2024
Wybór, wygoda i szybkość realizacji. Tak 3mać.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za recenzję! Cieszymy się, że jest Pan zachwycony naszym wyborem, wygodą i szybką dostawą. Zawsze staramy się, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia, dlatego poświęcamy się tworzeniu wysokiej jakości sprzętu do pływania. Doceniamy Pana wsparcie i opinie!
Jest dokładnie taki jak chcialam.super.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za pozytywne opinie na temat naszego sprzętu pływackiego AQUA SPEED! Staramy się dostarczać niezawodne produkty wysokiej jakości, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Cieszymy się, że udało nam się to dla Pani osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy !
Szybkość relizacji. Jakość produktów.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją opinię na temat naszych produktów AQUA SPEED! Doceniamy, że poświęciła Pani czas na podzielenie się swoimi doświadczeniami. W AQUA SPEED staramy się dostarczać najlepsze produkty i dostarczać je szybko - dlatego cieszymy się, że zauważyła Pani to zaangażowanie. Dziękujemy za wsparcie!
Szybko i sprawnie wszystko poszło.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za miłą recenzję! Miło nam słyszeć, że wszystko poszło gładko z zamówieniem. W AQUA SPEED naszym celem jest zapewnienie klientom możliwie najlepszych doświadczeń zakupowych. Doceniamy wsparcie i nie możemy się doczekać, aby pomóc Pani ponownie w przyszłości!
Szybka wysyłka. Gorąco polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękuję bardzo za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że ma Pan dobre doświadczenia z Aqua Speed. Zawsze staramy się priorytetowo traktować wysyłkę, aby klienci mogli jak najszybciej cieszyć się naszymi produktami. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!