Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (530) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (903)

Ważny od: 3 mar 2022
Sklep pływacki AQUA SPEED spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

26 cze 2023
bardzo zła jakośsć towaru, słaba tkanina

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

Bardzo szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że Pani zamówienie dotarło szybko. W AQUA SPEED jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy sprzęt do pływania tak szybko co cieszy naszych klientów. Dziękujemy za wybranie AQUA SPEED!
1 maj 2024
Błyskawiczna wysyłka
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Wielkie dzięki za pozytywną opinie! Cieszymy się, że nasza wysyłka była błyskawiczna. W AQUA SPEED jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy najlepszą obsługę klienta i dbamy o to, aby nasi klienci mieli z nami jak najlepsze doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za Pani recenzję!
1 maj 2024
Szybka obsługa Strój kąpielowy bardzo ładny, materiał dobrej jakości, dobrze leży, rozmiar zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy bardzo za recenzję! Cieszymy się, że nasz strój kąpielowy jest świetnej jakości oraz zgodny z opisem. Mamy nadzieję, że będzie się Pani cieszyć zakupem przez długi czas na basenie !
30 kwi 2024
29 kwi 2024
Materiały na kostiumy kąpielowe powinny być według mnie bardziej rozciągliwe. Obecne są bardzo sztywne.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam opinii. Cenimy wszystkie opinie naszych klientów. W AQUA SPEED staramy się projektować nasze stroje kąpielowe z myślą o wygodzie i elastyczności. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda się Pani znaleźć coś dla siebie.
28 kwi 2024
28 kwi 2024
27 kwi 2024
Szybką i sprawna dostawa
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Pani recenzję! Doceniamy miłe słowa dotyczące naszej szybkiej dostawy. W AQUA SPEED staramy się dostarczać klientom najlepsze produkty i usługi, więc cieszymy się, że posiada Pani pozytywne doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji!
27 kwi 2024
26 kwi 2024
Szybka realizacja .Polecam obuwie zgodne z zamówieniem .
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję! Naprawdę to doceniamy. Cieszymy się, że realizacja zamówienia przebiegła szybko oraz, że produkt spełnił Pana oczekiwania. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta i terminową realizację zamówień. Jeszcze raz dziękujemy za opinię!
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za opinię, doceniamy to! W AQUA SPEED nieustannie dążymy do zapewnienia naszym klientom najlepszych usług i produktów. Cieszymy się, że posiada Pani wspaniałe doświadczenia i mamy nadzieję, że jeszcze Pani do nas wróci !
Szybka realizacja zlecenia,
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że Pana zamówienie zostało szybko zrealizowane. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie i z niecierpliwością czekamy na kontynuację naszej współpracy w przyszłości. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED !