plynneziola.pl

Opinie (1392) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1392)

Ważny od: 7 sie 2023
plynneziola.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem zachwycona zakupami na stronie Płynne Zioła. Ich obsługa klienta jest absolutnie wyjątkowa i zasługuje na najwyższe pochwały. Od momentu, gdy wszedłem do sklepu, czułem się mile widziany i doceniony jako klient. Dodatkowo, cenię sobie ich podejście do indywidualnego doradztwa. Zamiast narzucać mi produkty, starali się zrozumieć moje potrzeby i preferencje, aby móc zaoferować mi najbardziej odpowiednie rozwiązania. Byłam pod wrażeniem ich zaangażowania i troski o moje dobrostan. Bardzo jestem zadowolona.

24 sty 2024
o mnie nie działa może zależy od organismu

Opinie nt. sklepu plynneziola.pl

Ashwagandha

Po kilku dniach stosowania Ashwagandhy zauważyłam duży wzrost energii. Nawet po ciężkim dniu w pracy mam jeszcze siłę (i ochotę) na ruch. Po 2 tygodniach stosowania pojawił się też lepszy nastrój, bardziej stabilny humor, mniejsze dołki emocjonalne. Poza tym preparat ma przyjemny smak :) polecam
Ekspresowa dostawa, dawno nie spotkałam się z tak szybką realizacją zamówienia.
super, bardzo polecam 👍
29 kwi 2024
25 kwi 2024
1 kwi 2024

Super porodukt

Polecam serdecznie ,same korzyści ze stosowania ,choć to moja pierwsza buteleczka ale nie ostatnia .Do rzeczy -przestały boleć mnie mięśnie które były bardzo napięte od stresu ,dużo lepiej śpię i dużo lepiej się czuję i fizycznie i psychicznie .Polecam każdemu kto ma dużo stresu i nerw .
Stosuję olejek już od ponad roku, sprawdziłam wiele innych środków wcześniej i nie ma porównania. Pracuję na nocnej zmianie i spanie w ciągu dnia było dla mnie bardzo trudne. Teraz nawet jeśli się przebudzę potrafię ponownie usnąć.
Jestem klientką już od dłuższego czasu - dzięki poleceniu od mojego lekarza. W związku z chorobą, mam problemy z bólem i snem, a olejek z aswagandhą bardzo mi pomaga
Zdecydowanie polecam... kupuję ten produkt dla mojej mamy. Widzę u niej znaczącą poprawę. Ma dużo lepsze samopoczucie, jest spokojniejsza... nie narzeka tyle...
To jest najlepsza Ashwagandha jaką do tej pory stosowałam... w końcu smak łagodny, nie gryzący w gardło, czuć że organizm nasyca się tym składnikiem