Dartshopper.pl

Opinie (946) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4008)

Ważny od: 2 lip 2019
Dartshopper.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 mar 2024
Po kilku opiniach wahałem się czy kupować w dartshopper ale już drugi raz widzę że moje obawy były bezpodstawne. Zamówienie, dostawa i sam towar bez zarzutu. Całość w niecały tydzień. Jestem bardzo zadowolony . Red dragon razor edge miałem już 20g, ale 23g moim zdaniem to idealna waga. Condor axe jak zawsze klasa sprzęt, a neon dla mnie idealny, uwielbiam ten kolor, super się odznacza na podświetlonej tarczy.

16 sty 2024
Jeśli nie chcecie zmarnować czasu, pieniędzy i nerwów to obowiązkowo odradzam korzystania z usług tej firmy. Zamówienie miało być wysłane w ciągu kilku godzin od zamówienia, do dzisiaj nic nie zostało wysłane - złożyłem anulowanie zamówienia, niestety sklep łaskawie również nie był w stanie do tego się ustosunkować. Problematyczna obsługa, płatności Klarna, które są reklamowane, okazuje się że w ogóle nie są w ofercie sklepu. Dno i żenada.

Opinie nt. sklepu Dartshopper.pl

Niestety jeden z shaftow caly czas sie przekreca. Nie da sie go wkrecic do barrela do konca
Odpowiedź ze sklepu Dartshopper.pl
Drogi kliencie, Dziękujemy za Twoją opinię. Szkoda, że poświęciłeś czas na pozostawienie złej recenzji tutaj, ale nie skontaktowałeś się z Dartshopper, aby zgłosić swoje obawy. Oczywiście nie możemy Ci pomóc ani poprawić naszych usług w ten sposób. Jeśli wystąpił problem z zamówieniem, możesz wysłać wiadomość e-mail do działu obsługi klienta za pośrednictwem sklepu internetowego. Z przyjemnością Ci pomogą. Przepraszamy za niedogodności i będziemy wdzięczni za ponowne rozpatrzenie tej słabej recenzji.
Wadliwy produkt. Przyszła do mnie przesyłka z przełamaną lotką do darta
DB
Dawid B.
Barcin
23 mar 2024

Zamówiony 13 marca towar nie dotarł...a…

Zamówiony 13 marca towar nie dotarł...a dziś jest 23 marca....
Odpowiedź ze sklepu Dartshopper.pl
Drogi kliencie, Oczywiście chcielibyśmy, aby wszystkie zamówienia były dostarczane do naszych klientów następnego dnia. Niestety nie mamy bezpośredniego wpływu na proces dostawy, gdy towary opuszczą nasz magazyn. Twoja przesyłka została źle skierowana i zwróciliśmy Ci pełną kwotę za zakup. Przepraszamy za niedogodności i będziemy wdzięczni za usunięcie tej negatywnej recenzji.
2 mar 2024
Zamówienie kolejny raz nie kompletne
Odpowiedź ze sklepu Dartshopper.pl
Drogi kliencie, Dziękujemy za Twoją opinię. Szkoda, że poświęciłeś czas na pozostawienie złej recenzji tutaj, ale nie skontaktował się z Dartshopper, aby zgłosić swoje obawy. Oczywiście nie możemy Ci pomóc ani poprawić naszych usług w ten sposób. Jeśli wystąpił problem z zamówieniem, możesz wysłać wiadomość e-mail do działu obsługi klienta za pośrednictwem sklepu internetowego. Z przyjemnością Ci pomogą. Przepraszamy za niedogodności i będziemy wdzięczni za ponowne rozpatrzenie tej słabej recenzji.
23 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu Dartshopper.pl
Drogi kliencie, Żałujemy, że wystawiłeś nam tak niską ocenę, ale nie podałeś jej powodu. Oczywiście nie możemy pomóc w ten sposób. Jeśli wystąpił problem z zamówieniem, możesz wysłać e-mail do działu obsługi klienta za pośrednictwem sklepu internetowego. Z przyjemnością Ci pomogą. Będziemy wdzięczni za ponowne rozpatrzenie tej niskiej oceny.
7 lut 2024
Zamówienie było niekompletne. Brakowało zamówionego breloku do ostrzenia grotów. Poza tym wszystko ok.
9 lut 2024
Brak zabezpieczenia przesyłki. Opakowanie zostało zniszczone. Na szczęście tarcza nie ucierpiała.

Czas oczekiwania

Ze względu na tygodniowa dostawę jest to jeden z większych minusów
Skrócenie czasu dostawy
11 lut 2024
Bardzo długa wysyłka. Na stronie napisane jest na magazynie i zamówienie złożone do 22:00 wysyłka w ten sam dzień, a u mnie tak nie było

one80 luxor i Red Dragon Raptor GT Gripped Points Black 38mm

zamówienie dotyczyło lotek one80 i grotów Red Dragon Red Dragon Raptor GT Gripped Points Black 38mm , niestety groty otrzymałem wadliwe ( tylko jeden z 3 dało się wcisnąć do barrela ,pozostałe wypadają). od tygodnia staram się skontaktować ze sklepem przez formularze, niestety bez odpowiedzi. Na ostatnie 4 zamówienia 3 razy mam jakieś problemy, raz miałem duże opóźnienie bo paczka została ukradziona i czekałem na ponowną wysyłkę (zdarza się), kolejny raz brakowało jednego produktu (bez problemu dosłali więc fajnie) no i teraz te groty... ogólnie sklep oceniam pozytywnie . na 22 zamówienia tylko od niedawna mam małe problemy z zamówieniami. jednak wolałbym otrzymać jakąkolwiek odpowiedź, bo olewanie tych formularzy nie jest w porządku.
Po prostu dramat ! Dwa razy robię tu zakupy i dwa razy jest nie tak jak powinno być. Za pierwszym razem dostałem tarczę bez lotek przed samymi świetami, a teraz otrzymałem nie takie oświetlenie jakie zamówiłem. Zgłosiłem to ale sklep wykazuje się opieszałością i nie otrzymałem nawet odpowiedzi. Na dodatek zamówienie przyszło fatalnie zapakowane - oświetlenie przyszło w samym kartoniku nie było żadnej folii ani innego zabezpieczenia. Kolejna sprawa to długi czas oczekiwania na paczkę. Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie !

Nie polecam

Proces kupna to jakiś żart, strona w różnych miejscach jest po holendersku czasem po angielsku a czasem po polsku. Zamówienie nie mogło zostać wysłane ponieważ jednego z przedmiotów nie było na magazynie. Proces zwrotu to kolejny żart bo pomimo wypełnienia formularza system nie chciał tego przetworzyć i trzeba było znowu grzebać na stronie i wysyłać indywidualne zgłoszenie do supportu w celu anulowania zamówienia.
Piszecie zamówienie do 22:00 dziś zostanie wysłane a było wysłane po trzch dniach roboczych.
14 lut 2024
Uszkodzony barel od dwóch dni czekam na kontakt wnzwiazkunz reklamacją.
Nie kapletne zamowienie Brak gumek
4 lut 2024
Im still waiting for package...
Produkt był nie kompletny