dartshopper.pl- Logo - Opinie

dartshopper.pl

Opinie (984) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4336)

17 mar 2024
Po kilku opiniach wahałem się czy kupować w dartshopper ale już drugi raz widzę że moje obawy były bezpodstawne. Zamówienie, dostawa i sam towar bez zarzutu. Całość w niecały tydzień. Jestem bardzo zadowolony . Red dragon razor edge miałem już 20g, ale 23g moim zdaniem to idealna waga. Condor axe jak zawsze klasa sprzęt, a neon dla mnie idealny, uwielbiam ten kolor, super się odznacza na podświetlonej tarczy.

16 sty 2024
Jeśli nie chcecie zmarnować czasu, pieniędzy i nerwów to obowiązkowo odradzam korzystania z usług tej firmy. Zamówienie miało być wysłane w ciągu kilku godzin od zamówienia, do dzisiaj nic nie zostało wysłane - złożyłem anulowanie zamówienia, niestety sklep łaskawie również nie był w stanie do tego się ustosunkować. Problematyczna obsługa, płatności Klarna, które są reklamowane, okazuje się że w ogóle nie są w ofercie sklepu. Dno i żenada.

Opinie nt. sklepu dartshopper.pl

6 paź 2024

Zamowienie

Żeby nie krzywdzić sklepu daje 5 gwiazdek bo problem z dostawą jest po stronie przewoźnika. Paczka nie dotarła przez dwa tygodnie. Firma powinna sama sobie rozstrzygnąć z przewoźnikiem po kogo stronie jest wina a nie klient ma czekac kolejne 14 dni az przewoźnik sie określi co stało się z paczka.
BC
Bartek C.
Wrocław

Polecam...

Zapakowanie, produkty wszystko OK. Trochę długo idzie przesyłka z NL a w reklamach napisane sklep w PL :) Poza tym obsługa, komunikacja, rozwiązanie problemów bez zarzutu
Łatwe i intuicyjne poruszanie się po stronie www podczas zamówienia, przejrzysty i wygodny sposób wyszukiwania produktów, szybka wysyłka.
5 paź 2024
Szybki czas realizacji , szybka wysylka i szybko dostarczona na miejsce , szczegółową informację co dzieje się z przesyłką
25 wrz 2024
Produkty top natomiast dostawa pozostawia nadal wiele do życzenia, 5 dni roboczych oczekiwania na paczke troche dużo

Terminowa przesyłka, dobrej jakości towar

Przesyłka dotarła na czas, zamówiony stojak na tarczę dobry, solidny, Nie mam się do czego przyczepić :)
Mega sprawnie, kolejne zakupy tutaj i na pewno nie ostatnie. Bardzo polecam sklep
Szybki czas dostawy, bardzo dobrze zapakowany, produkt najwyższej jakości
6 paź 2024

Polecam!

Kolejne zakupy i kolejny raz pełne zadowolenie. Dziękuję za prezent!
BC
Bartek C.
Wrocław
Określenie skąd idzie paczka i co za tym idzie ile będzie szła...
23 wrz 2024

Wszystko idealnie

Szybka i sprawna wysyłka, wszystko zgodnie z opisem
super prędkość realizacji. Bonus w przesyłce

TAK TRZYMAĆ👍

Szybka dostawa zamówionego towaru👍😉