dartshopper.pl- Logo - Opinie

dartshopper.pl

Opinie (947) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4138)

Najistotniejsza pozytywna opinia

17 mar 2024
Po kilku opiniach wahałem się czy kupować w dartshopper ale już drugi raz widzę że moje obawy były bezpodstawne. Zamówienie, dostawa i sam towar bez zarzutu. Całość w niecały tydzień. Jestem bardzo zadowolony . Red dragon razor edge miałem już 20g, ale 23g moim zdaniem to idealna waga. Condor axe jak zawsze klasa sprzęt, a neon dla mnie idealny, uwielbiam ten kolor, super się odznacza na podświetlonej tarczy.

Najistotniejsza negatywna opinia

16 sty 2024
Jeśli nie chcecie zmarnować czasu, pieniędzy i nerwów to obowiązkowo odradzam korzystania z usług tej firmy. Zamówienie miało być wysłane w ciągu kilku godzin od zamówienia, do dzisiaj nic nie zostało wysłane - złożyłem anulowanie zamówienia, niestety sklep łaskawie również nie był w stanie do tego się ustosunkować. Problematyczna obsługa, płatności Klarna, które są reklamowane, okazuje się że w ogóle nie są w ofercie sklepu. Dno i żenada.

Opinie nt. sklepu dartshopper.pl

19 cze 2024
Szybka i bezproblemowa realizacja zamowienia pomimo wysylki z Holandii. Dobry kontakt z klientem, monitorowanie przesylki. Ja jestem zadowolona i polecam Dartshoper.
19 cze 2024
Konkretny solidny sklep internetowy. Znajduje wszystkie rzeczy jakie są potrzebne. Polecam serdecznie.
sposób zamówienia , szybka dostawa - dpd
AA