Dartshopper.pl

Opinie (994) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3819)

Ważny od: 2 lip 2019
Dartshopper.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 mar 2023
Ogromny asortyment sklepu sprawia, że zawsze znajdę coś dla siebie, choć ze względu na ogrom wyboru nie jest to takie łatwe. Atrakcyjne ceny, nieraz niższe niż w innych sklepach internetowych to także ogromny atut. Dodatkowo szybka wysyłka i dostawa (max. na chwilę obecną 5 dni roboczych), jedynym minusem to zbyt duża suma zakupów do darmowej dostawy, 200 zł byłoby ok zamiast dotychczasowych 250 zł.

16 sty 2024
Jeśli nie chcecie zmarnować czasu, pieniędzy i nerwów to obowiązkowo odradzam korzystania z usług tej firmy. Zamówienie miało być wysłane w ciągu kilku godzin od zamówienia, do dzisiaj nic nie zostało wysłane - złożyłem anulowanie zamówienia, niestety sklep łaskawie również nie był w stanie do tego się ustosunkować. Problematyczna obsługa, płatności Klarna, które są reklamowane, okazuje się że w ogóle nie są w ofercie sklepu. Dno i żenada.

Opinie nt. sklepu Dartshopper.pl

Dartshopper...kolejne zamówienie i…

Dartshopper...kolejne zamówienie i wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Polecam. Jedyne co bym zmienił to popracowałbym nad kategoriami asortymentu bo czasami znalezienie towaru sprawia trudność jeżeli nie znamy dokładnej nazwy produktu.
MD

Elegancko

Wszystko ładnie pięknie. Towar dotarł w miarę szybko. Zamówiona tarcza działa jak należy. Jedyne czego mi brak, to polskiej intrukcji - mi to osobiście nie przeszkadza, ale muszę dzieciakom tłumaczyć.
16 lut 2024
Bardzo szybka dostawa (był grawer na lotkach, który wykonano w 24 h) oraz szeroki asortyment. Polecam i często robię zakupy w Dartshopper. :)
Marzenie z dzieciństwa mojego męża o posiadaniu darta spełniło się 😉. Dart pięknie prezentuje się na ścianie sypialni
7 lut 2024
Zamówienie było niekompletne. Brakowało zamówionego breloku do ostrzenia grotów. Poza tym wszystko ok.
13 lut 2024

Oświetlenie łatwe w montażu, dobre podświetlenie całej powierzchni tarczy

Oświetlenie łatwe w montażu. Mocne światło świetnie podświetla całą powierzchnię tarczy. Polecam.
Produkt bardzo dobrej jakości Obsługa sklepu i całej transakcji na najwyższym poziomie. Polecam
9 lut 2024
Brak zabezpieczenia przesyłki. Opakowanie zostało zniszczone. Na szczęście tarcza nie ucierpiała.
TL
Tomek L.
Gliwice
Szybkość realizacji, duży wybór asortymentu, profesjonalizm odnośnie sprzedaży online.
1 lut 2024
Wszystko w porządku. Karton pokiereszowany, ale na szczęście towar nie uszkodzony.
13 lut 2024
Szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem i zdjęciami. Polecam

Czas oczekiwania

Ze względu na tygodniowa dostawę jest to jeden z większych minusów

Polecam każdemu miłośnikowi darta

Przesyłka dotarła po tygodniu , towar zgodny z zamówieniem. Polecam
8 lut 2024
Wszystko zgodnie z zamówieniem, szybko dostarczone, polecam :)
1 lut 2024
wszystkie produkty ok. Tylko to czekanie na dostawę 9 dni...
6 lut 2024
Szybka wysyłka. Bardzo konkurencyjne ceny towarów. Polecam
10 lut 2024
Mega szybka realizacja zamówienia i towar pierwsza klasa
Brak minusów, sprzęt spełnia swoją robotę, polecam :)
2 lut 2024

Długi czas oczekiwania

Zamówiłem paczkę we wtorek a przyszła w poniedziałek
12 lut 2024
Wszystko OK! Polecam i na pewno coś jeszcze kupię.