Dartshopper.pl

Opinie (946) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4008)

Ważny od: 2 lip 2019
Dartshopper.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 mar 2024
Po kilku opiniach wahałem się czy kupować w dartshopper ale już drugi raz widzę że moje obawy były bezpodstawne. Zamówienie, dostawa i sam towar bez zarzutu. Całość w niecały tydzień. Jestem bardzo zadowolony . Red dragon razor edge miałem już 20g, ale 23g moim zdaniem to idealna waga. Condor axe jak zawsze klasa sprzęt, a neon dla mnie idealny, uwielbiam ten kolor, super się odznacza na podświetlonej tarczy.

16 sty 2024
Jeśli nie chcecie zmarnować czasu, pieniędzy i nerwów to obowiązkowo odradzam korzystania z usług tej firmy. Zamówienie miało być wysłane w ciągu kilku godzin od zamówienia, do dzisiaj nic nie zostało wysłane - złożyłem anulowanie zamówienia, niestety sklep łaskawie również nie był w stanie do tego się ustosunkować. Problematyczna obsługa, płatności Klarna, które są reklamowane, okazuje się że w ogóle nie są w ofercie sklepu. Dno i żenada.

Opinie nt. sklepu Dartshopper.pl

12 cze 2023
Oszuści zamówione na początku czerwca 2023, nadal brak zamówienia, ściemniają że brak przelewu itd. nie wiarygodny sprzedawca. Czekamy do końca tygodnia potem zgłaszamy do organów ścigania.
12 cze 2023
Drogi kliencie, przykro nam, że wystawiasz tak niską ocenę i tak ostry język! Płatność za zamówienie dotarła po kilku dniach. Nigdy nie wysyłamy zamówienia przed poprawną płatnością. Zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta, jeśli wystąpi problem z zamówieniem. Twoje zamówienie jest w drodze.
24 cze 2023

tragiczny czas wysyłki

na stronie widnieje informacja o wysyłce tego samego dnia - niestety nie jest to prawda. czekam już drugi tydzień i dopiero teraz, po upływie 10 dni dostałem informację o nadaniu paczki.
27 cze 2023
Szanowny Kliencie, Niestety nie mamy bezpośredniego wpływu na proces dostawy po opuszczeniu naszego magazynu. Jeśli wystąpi problem z zamówieniem, możesz wysłać wiadomość e-mail do obsługi klienta za pośrednictwem sklepu internetowego. Tam chętnie Ci pomogą. Przepraszamy za niedogodności.
18 lis 2023
Problem z obsługa, zero mocy z ich strony ;( musiałam ponownie zamówić rzeczy a zwrotu za poprzedni jeszcze nie otrzymałam. Pół dnia rozmów bez rezultatów.
20 lis 2023
Szanowny klient, Dziękuję za wiadomość. Przepraszamy za zamieszanie. Niestety naszej koleżanki nie było. Właśnie została wysłana wiadomość do Pani. Przepraszamy za niedogodności i bylibyśmy bardzo wdzięczni za ponowne rozpatrzenie tej złej recenzji. Miłego dnia! Pozdrawiamy
30 paź 2023
Przesyłka miała być między 3 a 6 dni ostatecznie była po 10 dniach. Nie dostałem żadnej wiadomości, że paczka jest do odbioru w punkcie odbioru paczek.
30 paź 2023
Drogi Kliencie, Oczywiście chcielibyśmy, aby wszystkie zamówienia były dostarczane do naszych klientów następnego dnia. Niestety nie mamy bezpośredniego wpływu na proces dostawy, gdy towary opuszczą nasz magazyn. Żałujemy również, że wystawiłeś nam tak złą ocenę z tego powodu i mamy nadzieję, że ją usuniesz lub zmienisz. Przepraszamy za niedogodności.
17 cze 2023
Wybór duży ale wysyłka to nieśmieszny żart. Proszę pomyśleć o innych formach wysyłki bo czekać półtorej tygodnia na paczkę to nieporozumienie.
20 cze 2023
Szanowny Kliencie, dziękujemy za Twoją opinię. Niestety nie mamy bezpośredniego wpływu na proces dostawy po opuszczeniu naszego magazynu. Przepraszamy za niedogodności.
7 maj 2023
Nie otrzymałem od 10 dni lotek ,a wczoraj dostałem info ,że mam czekać jeszcze 5 dni roboczych i jak nie przyjdą to mam się odezwać znowu
8 maj 2023
Drogi kliencie, przykro nam słyszeć, że Twoje zamówienie jeszcze nie dotarło. Nie mamy jednak żadnej kontroli nad przesyłką, gdy jest już w dostarczeniu. Przepraszamy za niedogodności.
13 lip 2023

Długa wysylka

Paczka została zamówiona w niedzielę a dotarła dopiero w piątek. Rzeczy były mi pilnie potrzebne na turniej w czwartek. Rozczarowanie
24 lis 2023
Dostawa 3-6 dni roboczych jest jednoznaczna z tym, że po 1.5 tygodnia nadal nie mam żadnych informacji o przesyłce... Niedorzeczne.
Odpowiedź ze sklepu Dartshopper.pl
Cześć, Przepraszamy za fakt, że do tej pory nie otrzymałeś zamówienia. Jednak ta strona jest przeznaczona do bezpośredniego sprawdzenia Twoich doświadczeń z usługami u nas, a nie przewoźnika i czasu dostawy. Jeśli potrzebujesz pomocy w związku z opóźnieniem przesyłki, prosimy o skontaktowanie się z naszym działem obsługi klienta. Serdeczne pozdrowienia

Przesyłka do dnia dzisiejszego nie dotarło

Przesyłka do dnia dzisiejszego nie dotarła . Szkoda bo pierwszy raz się tak trafiło . Zmieńcie z poczty polskiej na kuriera
15 sie 2023
Drogi klient, przepraszamy, że tym razem nie było tak szybko jak zwykle. Przepraszamy za to. Widzimy, że zamówienie zostało już dostarczone
13 sie 2023
Mineły jaż 2 tygodnie od złożenia i opłacenia zamówienia które nadal do mnie nie dotarło. Nigdy więcej u was nic nie kupie!!
Odpowiedź ze sklepu Dartshopper.pl
Drogi klient, Dziękujemy za Twoją opinię. Oczywiście chcielibyśmy, aby wszystkie zamówienia były dostarczane do naszych klientów następnego dnia. Niestety, nie mamy bezpośredniego wpływu na proces dostawy, gdy towary opuszczą nasz magazyn. Przepraszamy za niedogodności.
11 maj 2023
Zamówienie złożone i opłacone 01.05.2023r. Do dzisiaj tj. Do 11.05.2023r. Nie dotarło pod adres wskazany w zamówieniu.
11 maj 2023
Szanowny Kliencie, Przykro nam, że nie otrzymałeś jeszcze swojego zamówienia. Jednak ta strona służy do recenzji. Aby rozwiązać problem, skontaktuj się z obsługą klienta przez e-mail. Przepraszamy za niedogodności.
14 lis 2023
Chciałbym abyście rozpatrzyli pozytywnie moją prośbę o reklamację, odnośnie zgniecionych 2 kompletów ak57
14 lis 2023
Szanowny Kliencie, przykro nam, że wystawiłeś nam tak niską ocenę, zanim obsługa klienta miała szansę Ci pomóc. Może chciałbyś to jeszcze raz przemyśleć?
Czekam na dostawę 8 dni
Odpowiedź ze sklepu Dartshopper.pl
Drogi kliencie, Oczywiście chcielibyśmy, aby wszystkie zamówienia były dostarczane do naszych klientów następnego dnia. Niestety, nie mamy bezpośredniego wpływu na proces dostawy, gdy towary opuszczą nasz magazyn. Przepraszamy za niedogodności i będziemy wdzięczni za ponowne rozpatrzenie tej słabej recenzji.
24 lis 2023
Skrócić czas dostawy, nie wiem, nie dostałem swojego zamowienia i prosiłem o zwrot pieniędzy
24 lis 2023
Drogi kliencie, Oczywiście chcielibyśmy, aby wszystkie zamówienia były dostarczane do naszych klientów następnego dnia. Niestety nie mamy bezpośredniego wpływu na proces dostawy, gdy towary opuszczą nasz magazyn. Żałujemy również, że wystawiłeś nam tak złą opinię i mamy nadzieję, że ją usuniesz lub zmienisz. Dział obsługi klienta już pracuje nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu. Przepraszamy za niedogodności.
Przesyłka idzie od dnia 21.11.2023 i nadal nie wiadomo gdzie jest i kiedy do mnie przyjdzie
7 gru 2023
Drogi kliencie, Dziękujemy za Twoją opinię. Dział obsługi klienta odpowiedział już na Twój e-mail i pracuje nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu. Żałujemy również, że wystawiłeś nam tak złą ocenę i mamy nadzieję, że ją usuniesz lub zmienisz.
Ciężko ocenić coś czego się nie dostało. Czekam już ponad 10 dni na przesyłkę i dalej cisza.
Odpowiedź ze sklepu Dartshopper.pl
Drogi kliencie, Oczywiście chcielibyśmy, aby wszystkie zamówienia były dostarczane do naszych klientów następnego dnia. Niestety, nie mamy bezpośredniego wpływu na proces dostawy, gdy towary opuszczą nasz magazyn. Jeśli wystąpi problem z zamówieniem, możesz wysłać wiadomość e-mail do działu obsługi klienta za pośrednictwem sklepu internetowego. Z przyjemnością Ci pomogą. Żałujemy również, że wystawiłeś nam tak złą opinię i mamy nadzieję, że ją usuniesz lub zmienisz. Przepraszamy za niedogodności.
Lotki dalej do mnie nie dotarły a zamówienie zostało złożone 17 listopada.
Odpowiedź ze sklepu Dartshopper.pl
Dobry dzień, Jesteśmy świadomi ciągłych opóźnień w polskiej sieci pocztowej i przepraszamy za niedogodności. Twoje zamówienie jest obecnie w trakcie transportu i oczekujemy, że problem zostanie rozwiązany tak szybko, jak to możliwe. Serdeczne pozdrowienia Dartshopper
8 sie 2023
Chętnie bym ocenił inaczej, gdybym otrzymał przesyłkę z która zapłaciłem.
8 sie 2023
Szanowny Kliencie, przykro nam, że Twoja przesyłka jeszcze nie dotarła. Jednak ta strona służy wyłącznie do recenzji. Aby uzyskać pomoc, wyślij wiadomość e-mail do działu obsługi klienta, który rozwiąże problem za Ciebie. Przepraszamy za niedogodności.
19 cze 2023
Zapłaciłem za protectory do piórek, a ich zwyczajnie nie było w paczce
20 cze 2023
Szanowny Kliencie, żałujemy, że nie otrzymałeś całego zamówienia. Jednak ta strona służy do recenzji. Aby rozwiązać problem, skontaktuj się z obsługą klienta przez e-mail. Przepraszamy za niedogodności.
24 lis 2023
Bardzo długi czas oczekiwania, kiedyś było dużo szybciej i sprawniej
24 lis 2023
Drogi kliencie, Oczywiście chcielibyśmy, aby wszystkie zamówienia były dostarczane do naszych klientów następnego dnia. Niestety nie mamy bezpośredniego wpływu na proces dostawy, gdy towary opuszczą nasz magazyn. Żałujemy również, że wystawiłeś nam tak złą opinię i mamy nadzieję, że ją usuniesz lub zmienisz. Jeśli wystąpi problem z zamówieniem, możesz wysłać wiadomość e-mail do działu obsługi klienta za pośrednictwem sklepu internetowego. Z przyjemnością ci pomogą. Przepraszamy za niedogodności.