pakolorente.com

Opinie (615) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (615)

30 mar 2024
Póki co to moje pierwsze zakupy, ale jestem zachwycona i) wyglądem, filtrami i obsługą torny internetowej/koszyka, ii) szybkością realizacji zamówienia (złożone w niedzielę w nocy, paczka dotarła do mnie we wtorek z samego rana!), iii) starannością pakowania ubrać oraz iv) ich jakością. Zamówiłam dla narzeczonego koszule z długim i krótkim rękawkiem oraz koszulki polo w ciemno i wszystko pasuje jak ulał. No i te promocje, które były głównym czynnikiem zachęcającym do zrobienia zakupów... Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam tak usatysfakcjonowana z zakupów. Naprawdę polecam!

Wady płaszcza: Krzywo przyszyte guziki. Odstajacy dół i po zapięciu odstające miejsce przy górnym guziku.

Opinie nt. sklepu pakolorente.com

24 maj 2024
Towar wygląda jakby był noszony, metka przypięta agrafką cały okudlony psią sierścią. Ja rozumiem, że towar mógł być zwrócony, ale należy go obejrzeć i przystosować do ponownej wysyłki. Tylko ze względu na cenę nie odesłałem go z powrotem (wykorzystam do jakiś prac domowych).
18 maj 2024
Koszula okazała się nie biała a ecru. Rozmiar w kołnierzu nie odpowiadał zadeklarowanemu
23 maj 2024
Koszulki polo rozmiar XL różne modele są różnej długości oraz słaba jakość kolorów
19 maj 2024

Zrealizowano pół mojego zamowienia

Zrealizowano pół mojego zamówienia
28 maj 2024
Słaba jakość
27 maj 2024
15 maj 2024
6 maj 2024
Produkty wyglądały zdecydowanie lepiej na zdjęciach. Dodatkowy minus za informację jaką otrzymałem dzwoniąc do jednego ze sklepów, gdzie oddawałem towar: "Nie ma zwrotów, są tylko wymiany, albo zwroty na kartę podarunkową".
10 maj 2024
3 dni na wysyłkę to jednak w dzisiejszych czaszach zbyt długo.
13 maj 2024