pakolorente.com

Opinie (245) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (245)

Ważny od: 28 mar 2024
pakolorente.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 mar 2024
Póki co to moje pierwsze zakupy, ale jestem zachwycona i) wyglądem, filtrami i obsługą torny internetowej/koszyka, ii) szybkością realizacji zamówienia (złożone w niedzielę w nocy, paczka dotarła do mnie we wtorek z samego rana!), iii) starannością pakowania ubrać oraz iv) ich jakością. Zamówiłam dla narzeczonego koszule z długim i krótkim rękawkiem oraz koszulki polo w ciemno i wszystko pasuje jak ulał. No i te promocje, które były głównym czynnikiem zachęcającym do zrobienia zakupów... Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam tak usatysfakcjonowana z zakupów. Naprawdę polecam!

Wady płaszcza: Krzywo przyszyte guziki. Odstajacy dół i po zapięciu odstające miejsce przy górnym guziku.

Opinie nt. sklepu pakolorente.com

Opis rozmiarówki w sklepie internetowym

Co do samego zakupu w sklepie internetowym to cały przebieg zakupu był idealny natomiast, żeby odpowiednio dopasować rozmiar musiałem się udać do sklepu stacjonarnego. Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem by było gdyby do zdjęć modeli na stronie była załączona informacja o wzroście, szerokości w klatce modela i rozmiar odzież jaki ma na sobie, dzięki temu nie musiał bym się udać do sklepu stacjonarnego a zakupy przebywały by znacznie pewniej.

Obsługa pierwsza klasa

Bardzo szybka przesyłka. Bez problemu wymieniłem za mały rozmiar w sklepie stacjonarnym, pieniądze wpłynęły na konto następnego dnia. Obsługa pierwsza klasa. Zamówiłem nową, w większym rozmiarze. Marynarka zgodna z opisem, dobrze skrojona. Materiał (wełna + len) bardzo ok, całość w przystępnej cenie. Polecam serdecznie!
OK, do 5 gwiazdek brakuje pójścia śladem innych firm odzieżowych, które dają możliwość bezpłatnych zwrotów towaru przez paczkomat. Dostępne zwroty na swój koszt lub do sklepu stacjonarnego.

Wszystko ok, ale

Zamówienie kompletne, towar wysokiej jakości, jednak czas oczekiwania na dostawę jest wysoce niezadowalający. Zamówienie zostało złożone w niedzielę, a do odbioru było gotowe w piątek.
Kilkakrotnie kupowałem. Zarówno asortyment jak i jakość oraz obsługa jest na wysokim poziomie. Nie ma też absolutnie żadnych problemów ze zwrotem towaru. Trzymajcie tak dalej....
Produkty są bardzo dobrej jakości, rozmiarówka taka jak w opisie. Jedynie ekspedientki wydające towar w salonie w Tychach wyglądały jakby nie chciały więcej pracować.
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie internetowym. Szybka wysyłka, produkt zapakowany perfekcyjnie. A sam przedmiot rewelacyjne. Polecam w 100%
Po raz drugi dokonałam zakupu w tej firmie. Jestem bardzo zadowolona z jakości zakupionego produktu, tj. koszuli męskiej. Szybka dostawa.Super.
Super kontakt, błyskawiczna reakcja, wszelkie "problemy" załatwione na zasadzie "nie ma problemu". I tempo - powalające (błyskawica!!!)
Szybka realizacja, zapakowane do jednego pudełka, polska firma, polski kapitał, polskie kwiaty na koszulach - czego chcieć więcej? ;-)
Produkty wykonane z bardzo dobrej jakości materiału. Rozmiar produktu zgodny z rzeczywistym. Szybka realizacja zamówienia. Polecam!
Materiał bardzo ok ale niestety chyba coś z wymiarami moimi albo firmowymi bo góra dopasowana ale dół trochę przewymiarowany
LL
Leszek L.
Kłodzko
13 kwi 2024
Zdecydowanie aktualnie najlepszy w Polsce producent mody męskiej doskonały stosunek jakości do ceny doskonałe produkty.
PD
Piotr D.
Leszno
Tempo reralizacji bdb. Ponieważ sweter okazał się za mały, więc chciałbym dokonać wymiany. Zobaczymy, jak to pójdzie.
14 kwi 2024
Bardzo fachowa i miła obsługa Pań w salonie.Przesyłka też dotarła sprawnie,zatem jestem zadowolony z usługi.
Dobre jakościowo produkty w przyzwoitej cenie, szybko zrealizowana przesyłka. Polecam Pako Lorente !!!
Szybka obsługa, dobra jakość towaru, starannie zapakowana przesyłka. Sam garnitur starannie odszyty.
Dostawa ekspresowa, towar zgodny z opisem. Bluzeczki pasują idealnie. Obdarowany zadowolony. Polecam
T-shirt są wykonane rewelacyjnie, super gatunek. Warte swojej ceny. Szkoda że nie ma damskich modeli

Wszystko zgodnie z opisem, doskonały kontakt ze sprzedawcą, ekspresowa wysyłka. Absolutnie polecam.