pakolorente.com

Opinie (615) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (615)

Ważny od: 28 mar 2024
pakolorente.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 mar 2024
Póki co to moje pierwsze zakupy, ale jestem zachwycona i) wyglądem, filtrami i obsługą torny internetowej/koszyka, ii) szybkością realizacji zamówienia (złożone w niedzielę w nocy, paczka dotarła do mnie we wtorek z samego rana!), iii) starannością pakowania ubrać oraz iv) ich jakością. Zamówiłam dla narzeczonego koszule z długim i krótkim rękawkiem oraz koszulki polo w ciemno i wszystko pasuje jak ulał. No i te promocje, które były głównym czynnikiem zachęcającym do zrobienia zakupów... Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam tak usatysfakcjonowana z zakupów. Naprawdę polecam!

Wady płaszcza: Krzywo przyszyte guziki. Odstajacy dół i po zapięciu odstające miejsce przy górnym guziku.

Opinie nt. sklepu pakolorente.com

Koszule super nie śmierdzą po całym dniu chodzenia

Szukałem koszul eleganckich a przy okazji trochę innych niż zawsze białe. Zależało mi żeby koszule były z fajnego materiału i nie sztuczne oraz nie kosmicznie drogie. Chciałem się czuć komfortowo i po całym dniu nie zatykać nosa przez zapach od złego materiału. Udało się mam sklep gdzie takie koszule są i tej marki się będę trzymał chyba że się popsują. Mam nadzieję że nie 🙂 nie szukam już innych sklepów szkoda mi kasy na testowanie. Mam chyba ze 7 koszul wszystkie super , uwielbiam a teraz zaczynam na próbę polówki. Pierwsza i w promocji bardzo dobra. Kupię kolejne mam nadzieję że się nie zawiodę.

Elegancja

Elegancka odzież męska. Garnitury skrojone jakby na miarę, również w wersji slim. Piękne koszule. Nowoczesne wzornictwo jak i tradycyjny szyk. Odzież z klasą. Uwielbiam tą markę. Nie ma problemu z zakupami dla wysokiego i szczupłego mężczyzny.
28 maj 2024

Perfekcyja obsługa

Miałem problem ze znalezieniem marynarki w swoim rozmiarze. Pani ze sklepu internetowego, która była bardzo uprzejma pomogła w zmówieniu i odnalazła właściwy rozmiar. Serdecznie pozdrawiam
zrobiłem kilka zakupów w waszym sklepie z których jestem bardzo zadowolony. Produkty dobrze opisane jakościowo i rozmiarowo. Produkty dobrej jakości. Gorąco polecam wasze produkty.
30 maj 2024

Grzegorz Słupsk

Kupuję elementy odzieży Paco Lorente już od wielu lat. Zawsze super jakość i kroje które po prostu na mnie leżą idealnie. Polecam Markę jeżeli chcesz się elegancko wyglądać.
18 maj 2024
Marynarka męska casualowa Pako Lorente bardzo ładna, pięknie się prezentuje do różnych stylizacji. Za tę cenę rewelacyjny zakup. Zdecydowanie polecam
Najbardziej podobała mi się cena i jakość zakupionych produktów, co możecie zrobić jeszcze lepiej? żeby koszty przesyłki i zwrotu były darmowe.
Przesyłka w miarę wszystko. Jakość marynarka i spodni bez zarzutu. Szkoda tylko, że większy wybór jest na wysokich mężczyzn. Pozdrawiam
21 maj 2024
Jest ładny materiał, marynarka dobrze skrojona i wykończenie wnętrza zasługuje na pochwałę. Wszystko oceniam na pięć gwiazdek.
17 maj 2024
Całość zakupów jest ok.Portfel super ,praktyczny i godny polecenia .Szaliki tak jak na ekspozycji.Zakupy oceniam na 6 gwiazdek
29 maj 2024

Polecam !!!

Szybka realizacja zamówień. Produkty bardzo dobrej jakości. Jest to kolejny zakup produktów z PL i na pewno nie ostatni 😀
Ekspresowa wysyłka na moją prośbę i przesympatyczna rozmowa telefoniczna sprawiły że z przyjemnością wrócę na zakupy.

Polecam!

Kupiłam 2 pary spodni (różnych) dla synów. Świetny materiał, idealnie skrojone i uszyte. Jestem bardzo zadowolona.

Velmi rychlé doručení, velikostní tabulka sedí. Synovi oblek padne dokonale. Druhý nákup a opět super. Děkuji
16 maj 2024
Jestem bardzo zadowolona z szybkisci realizacji zamówienia. Towar oczywiście najwyższej jakości!
26 maj 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupów, dobrze wykonane i dobra jakość, polecam was innym klientom
Szybka wysyłka ,cały czas byłem informowany o kolejnych etapach .Towar pierwsza liga .Polecam
30 maj 2024
Koszula zgodna z opisem. Rozmiar dokładnie taki jak jest noszony. Materiał rewelacyjny.
20 maj 2024
Dobrej jakości ubrania, w niskiej cenie. Dostawa szybka, na mały minus że jest płatna.
17 maj 2024
Bardzo dobra jakość wyrobu. Zgodność towaru z opisem. Idealnie dopasowany do sylwetki.