rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (162) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (447)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

16 sty 2024
Lokomotywa bardzo ładnie wykonana, nic dodać nic ująć :) Pięknie dziękujemy.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Witamy 😊 Z ogromną radością odbieramy Twoje słowa pochwały dotyczące naszego metalowego modelu lokomotywy. Dziękujemy za docenienie staranności i jakości wykonania. To dla nas znak, że idziemy we właściwym kierunku. 🚂 Twoje zadowolenie to dla nas największa nagroda. Mamy nadzieję, że nasz model będzie dostarczać Ci radości przez długie lata. Dziękujemy za zaufanie i serdecznie Pozdrawiamy od całego Zespołu rzezbyzbrazu.pl 💫👋"
7 lut 2024
Profesjonalna obsługa i szybka realizacja zamówienia. Polecam serdecznie.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Serdecznie dziękujemy za ocenę naszego sklepu na 🌟🌟🌟🌟🌟 gwiazdek! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i ciągłego ulepszania naszej oferty. Mamy nadzieję, że będziemy mogli dostarczyć Ci jeszcze więcej pozytywnych doświadczeń w przyszłości. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie! Zespół rzezbyzbrazu.pl ♥️
Bardzo szybka realizacja. Produkt zgodny z opisem i zdjęciami. Polecam
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Dziękujemy za pozytywną opinię i polecenie naszej firmy! 🌟 Cieszymy się, że realizacja zamówienia przebiegła szybko i że produkt spełnił Państwa oczekiwania, będąc zgodnym z opisem i zdjęciami. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości usług i produktów. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na kolejne zakupy! Zespół rzezbyzbrazu.pl 😊👍"
Profesjonalna obsługa, bardzo trafiony zakup. Serdecznie dziękuję.
21 sty 2024
Polecam🙂 bardzo dobry kontakt ze sprzedającym jak i wykonanie.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Bardzo dziękujemy za polecenie nas i docenienie zarówno jakości wykonania, jak i naszego kontaktu ze sprzedającym. 😊 Cieszymy się, że nasze starania spotykają się z Państwa zadowoleniem. Dążymy do tego, by każde doświadczenie z naszą firmą było pozytywne. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌟🙌"
7 lut 2024
Bardzo dobra jakość i bardzo szybka realizacja zamówienia.
27 sty 2024
Całość bardzo ładne Prezent bardzo się podobał
8 lut 2024
Sprawnie, zgodnie z zamówieniem. Polecam
kompetentna obsługa klienta
9 lut 2024
szybka realizacja
18 sty 2024
OK Polecam
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Witamy 🌟🌟🌟🌟🌟 Z całego serca dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę! 💫 Jest to dla nas niezwykle ważne i motywujące. Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania i że nasza ciężka praca przynosi tak pozytywne rezultaty. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Ci ponownie w przyszłości. Serdeczne pozdrowienia od Zespołu rzezbyzbrazu.pl 😊👋"
31 sty 2024
26 sty 2024