rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (154) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (419)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

15 mar 2023
Paczka przyszła bez uchwytów do półki na szable. Uchwyty dosłane ale podczas montażu jeden się rozleciał. Kiepska jakość uchwytów mająca trzymać ciężka szable.

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

1 lut 2024

Podziękowanie za szybkie i piękne wykonanie

Serdecznie Państwu dziękuję za szybką dostawę i profesjonalne wykonanie zamówienia. Figurka i napis na tabliczce są przepiękne. Prezent wygląda wyjątkowo. Dziękuję Pani, z którą ustalałam szczegóły przez telefon za fachowe doradztwo, pomoc i przemiłą obsługę- podejście do klienta wzorowe. Dziękuję bardzo.
Firma godna polecenia. Solidne wykonanie, krótki czas realizacji, a przede wszystkim konkretne, rzeczowe i profesjonalne przedstawienie oferty przeprowadzone przez Panią Elżbietę. Wszystkiego dobrego dla Wszystkich z Firmy. Pozdrawiam Jarosław K.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Drogi Panie Jarosławie, serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię i poświęcenie czasu, aby podzielić się swoimi wrażeniami na temat naszej firmy. 🌟 Cieszymy się, że solidność wykonania, krótki czas realizacji oraz profesjonalne przedstawienie oferty przez Panią Elżbietę spełniły Pana oczekiwania. To dla nas niezmiernie ważne, aby każdy klient czuł się doceniony i właściwie obsłużony. Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl
Świetny kontakt i szybka wysyłka. Jeden mały mankament, mimo że przesyłka była bardzo dobrze zabezpieczona jedna mała część odpadła w transporcie.
16 lut 2024
Jestem bardzo zadowolona z firmy jak również z produktu. Kontakt mega super i szybki. Produkt mega solidny. Polecam!
2 lut 2024
Sprawna realizacja zamówienia, dostosowanie się do oczekiwań klienta, bardzo miła obsługa telefoniczna.
7 lut 2024
Profesjonalna obsługa i szybka realizacja zamówienia. Polecam serdecznie.
5 lut 2024
Profesjonalna obsługa, bardzo trafiony zakup. Serdecznie dziękuję.
7 lut 2024
Bardzo dobra jakość i bardzo szybka realizacja zamówienia.
terminowa , elastyczna i uprzejma dostawa
16 lut 2024
Wszystko super obsługa klienta na medal.
8 lut 2024
Sprawnie, zgodnie z zamówieniem. Polecam
Wszystko było ok.Obsługa bardzo pomocna.
kompetentna obsługa klienta
9 lut 2024