rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (159) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (443)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

Rzetelna frma

Świetny kontakt i bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam w 100%.
18 paź 2023
Dziękujemy serdecznie za tak wspaniałą opinię! 🌟 Cieszymy się, że nasza komunikacja i szybkość działania przypadły do Twojego gustu. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy. 😊 Zawsze staramy się zapewnić najlepszą obsługę dla naszych klientów. Mamy nadzieję na kolejne wspólne transakcje w przyszłości! 🛍️💙 Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🎉🌟
13 paź 2023

RZEŹBA Z BRĄZU

SPRAWNA OBSŁUGA KLIENTA I SZYBKA DOSTAWA
12 paź 2023

Oceniam dobrze

Bardzo dobra obsługa, szybki czas realizacji. Produkt dobrze zabezpieczony do transportu, uważam, że szabla powinno być wysłana w pochwie lub w taki sposób by szabla nie była bezpośrednio przyłożona do pochwy ponieważ to tworzy delikatne, niepotrzebne zarysowania. Bardzo dobry grawer, cena odrobinę za wysoka jak za grawer. Szabla dobrze wykona z drobnym mankamentem na sztychu.
18 paź 2023
Dziękujemy za szczegółowy komentarz i konstruktywną opinię! 🙏 Cieszymy się, że ogólnie jesteś zadowolony z naszej obsługi i produktu. Przyjmujemy do wiadomości uwagi dotyczące opakowania szabli oraz jakości graweru - takie informacje są dla nas niezwykle cenne w dążeniu do ciągłego udoskonalania naszej oferty. 📈 Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie. Mamy nadzieję, że mimo drobnych mankamentów, szabla będzie służyć przez wiele lat. 😊🗡️ Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🎉🌟
RW
Robert W.
Milanówek
10 paź 2023
Witam i dziękuję za błyskawiczną dostawę oraz wyrób jakiego oczekiwałem .
18 paź 2023
Bardzo się cieszymy, że wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami i że nasza dostawa spełniła Twoje wymagania. Dziękujemy za pozytywny komentarz! 💬 To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy. 😊 Życzymy samych pozytywnych wrażeń z zakupionego produktu i mamy nadzieję na kolejne spotkania w przyszłości. Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🎉🌟
5 paź 2023
Polecam. Szybko sprawnie i solidnie. 100%
18 paź 2023
Dziękujemy bardzo za tak wspaniałą opinię! 🌟 Cieszymy się, że wszystko przebiegło pomyślnie i spełniliśmy Państwa oczekiwania. Staramy się zawsze dostarczać usługi na najwyższym poziomie. 😊 Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! 💪🛍️ Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🎉🌟
4 paź 2023
Rzezba motoru fantastyczna. Cudny i nietuzinkowy prezent a w polaczeniu z tablo i dedykacja rowniez bardzo elegancki. Barszo szybka realizacja. Dziekuje calemu zespolowi. Polecam kazdemu, naprawde warto.
18 paź 2023
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywny komentarz! 🙌 Cieszymy się, że metalowy model motoru przypadł do gustu i spełniła Państwa oczekiwania. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najwyższy standard obsługi. 💪 Jesteśmy wdzięczni za polecenie i mamy nadzieję na dalszą współpracę w przyszłości. 🌟 Życzymy samych pozytywnych wrażeń z naszych produktów i usług. 💖 Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🎉🌟
CS
Cezary S.
Dzierżążno
29 wrz 2023

Bardzo, bardzo dobrze !!

Zamówiona przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko. Bardzo starannie zapakowana, szczególnie podobał mi się ten obszar interakcji ze sklepem - kupuję całkiem sporo takich przedmiotów i szczerze jestem pod wrażeniem - to zasługuje na szczególne słowa uznania. Wystawiam najwyższą ocenę !
30 wrz 2023
Dziękujemy serdecznie za tak wspaniałą opinię! 🌟😊 To dla nas ogromna radość słyszeć, że nasze starania w zakresie pakowania oraz szybkości dostawy zostały dostrzeżone i docenione. Dążymy do tego, aby każda interakcja z naszym sklepem była jak najbardziej satysfakcjonująca dla naszych klientów. Cieszymy się, że w Pańskim przypadku udało się to osiągnąć w 100%. Dziękujemy za zaufanie i wysoką ocenę! 🎉💐 Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🙌🌟
UM
27 wrz 2023
Szybki serwis, staranne zapakowanie.
30 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz! 😊 Cieszymy się, że doceniasz nasz serwis oraz dbałość o pakowanie produktów. Staramy się, aby każdy klient był zadowolony z naszych usług. 📦✨ Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌟🎉🌸
25 wrz 2023
30 wrz 2023
Dziękujemy za 🌟🌟🌟🌟🌟 😊 Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna i motywuje nas do dalszego doskonalenia się. Cieszymy się, że nasza oferta spełniła Twoje oczekiwania. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🙌🎉
24 wrz 2023
Super kontakt telefoniczny z kompetentną Panią. Niestety brak odp. na przesłany e-mail. Niemniej wszystko w terminie.
30 wrz 2023
Cieszymy się, że kontakt telefoniczny spełnił oczekiwania. Przykro nam z powodu braku odpowiedzi na e-mail. Istnieje możliwość, że wiadomość mogła wpaść do folderu ze spamem, ale postaramy się poprawić w tej kwestii. 🙏 Mimo wszystko cieszymy się, że wszystko doszło w terminie. Dziękujemy za wyrozumiałość i zaufanie! 🌟💐 Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🎉😁
22 wrz 2023
Pięknie wykonana szabla, grawer bardzo dokładny ! POLECAM
30 wrz 2023
Dziękujemy serdecznie za pozytywne słowa! Cieszymy się, że nasza szabla oraz grawer przypadły do gustu. Zawsze staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌟

POLECAM CAŁYM SERCEM

Super komunikacja. Pani przemiła i bardzo pomocna. Dział projektów pełen profesjonalizm. Przesyłka bardzo konkretnie zabezpieczona. Rzeźba w realu jeszcze piękniejsza niż się tego spodziewałam
21 wrz 2023
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywne słowa 😊. Cieszymy się, że nasza obsługa oraz jakość produktów spełniły Twoje oczekiwania. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza i motywuje nas do dalszego doskonalenia naszej oferty. Mamy nadzieję na dalszą współpracę! 💪 Pozdrawiamy serdecznie 🌟, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🎨❤️
19 wrz 2023
15 wrz 2023
21 wrz 2023
Dziękujemy za 🌟🌟🌟🌟🌟 pięciogwiazdkowy komentarz! Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas oraz pozytywne słowa 😊. Naszym priorytetem jest dostarczanie usług najwyższej jakości, dlatego cieszymy się, że sprostaliśmy Twoim oczekiwaniom 🙌. Z niecierpliwością oczekujemy dalszej współpracy! 💪 Serdecznie pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl ❤️🎨
12 wrz 2023
21 wrz 2023
Dziękujemy za 🌟🌟🌟🌟🌟 pięciogwiazdkowy komentarz! Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i pozytywną opinię 😊. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, dlatego cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania 🙌. Mamy nadzieję na dalszą współpracę! 💪 Pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl ❤️🎨
10 wrz 2023
21 wrz 2023
Dziękujemy za 🌟🌟🌟🌟 czterogwiazdkowy komentarz! Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i Twoje pozytywne słowa 😊. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie i dążenie do perfekcji 💼, dlatego Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna 📝. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i stawienie czoła nowym wyzwaniom razem! 💪 Serdecznie pozdrawiamy 🙌, Zespół rzezbyzbrazu.pl ❤️🎨
8 wrz 2023
7 wrz 2023
21 wrz 2023
Dziękujemy za 🌟🌟🌟🌟🌟 pięciogwiazdkowy komentarz! Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i pozytywną opinię. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, dlatego cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję na dalszą współpracę! Pozdrawiamy Zespół rzezbyzbrazu.pl
4 wrz 2023
21 wrz 2023
Przykro nam to słyszeć i przepraszamy za wszelkie niedogodności. 😔 Twoje uwagi są dla nas bardzo ważne. Pracujemy nad ciągłym doskonaleniem jakości naszych usług, a Twoja opinia pomoże nam w tym procesie. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, a postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem oraz zadośćuczynić za zaistniałą sytuację. Chcemy, aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony. 🙏 Jeszcze raz przepraszamy i liczymy na kolejną szansę, aby udowodnić Ci jakość naszych usług. Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌹🎨
30 sie 2023

Zestaw szabla oficerska z tablo

Szabla super jakości, tablo z grawerunkiem również. Szybka realizacja. Same plusy.
30 sie 2023
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą jakości naszych usług. Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Państwa oczekiwania w zakresie naszych produktów oraz szybkiej realizacji. Wasze wsparcie jest dla nas niezwykle cenne. W razie jakichkolwiek potrzeb w przyszłości, z radością staniemy do Państwa dyspozycji. 🙌🌟