rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (162) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (447)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

8 wrz 2023
21 wrz 2023
Dziękujemy za 🌟🌟🌟🌟🌟 pięciogwiazdkowy komentarz! Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i pozytywną opinię 😊. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, dlatego cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania 🙌. Mamy nadzieję na dalszą współpracę! 💪 Pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl ❤️🎨
7 wrz 2023
21 wrz 2023
Dziękujemy za 🌟🌟🌟🌟🌟 pięciogwiazdkowy komentarz! Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i pozytywną opinię. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, dlatego cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję na dalszą współpracę! Pozdrawiamy Zespół rzezbyzbrazu.pl
4 wrz 2023
21 wrz 2023
Przykro nam to słyszeć i przepraszamy za wszelkie niedogodności. 😔 Twoje uwagi są dla nas bardzo ważne. Pracujemy nad ciągłym doskonaleniem jakości naszych usług, a Twoja opinia pomoże nam w tym procesie. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, a postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem oraz zadośćuczynić za zaistniałą sytuację. Chcemy, aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony. 🙏 Jeszcze raz przepraszamy i liczymy na kolejną szansę, aby udowodnić Ci jakość naszych usług. Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌹🎨
30 sie 2023

Zestaw szabla oficerska z tablo

Szabla super jakości, tablo z grawerunkiem również. Szybka realizacja. Same plusy.
30 sie 2023
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą jakości naszych usług. Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Państwa oczekiwania w zakresie naszych produktów oraz szybkiej realizacji. Wasze wsparcie jest dla nas niezwykle cenne. W razie jakichkolwiek potrzeb w przyszłości, z radością staniemy do Państwa dyspozycji. 🙌🌟
29 sie 2023
Szybko i sprawnie.
30 sie 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! 🌟 Cieszymy się, że byliście zadowoleni z naszej szybkiej i sprawnie przeprowadzonej obsługi. Jeśli będziemy mogli jeszcze czymkolwiek pomóc, proszę o kontakt. 🙌
29 sie 2023
Bardzo sprawna obsługa ! Dziękuję !
30 sie 2023
Bardzo się cieszymy, że jesteście zadowoleni z naszej obsługi! 🌟 Dziękujemy za wybór naszych produktów i zaufanie. Jeśli będziecie mieć jeszcze jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie pomocy, jesteśmy tu dla was. 🙌
27 sie 2023
Bardzo sobie cenię kontakt Dostawcy z Klientem. Zostałem powiadomiony, że w ramach zamówienia jest również przewidziany grawer, o którym nie miałem świadomości. Bardzo szybko uzupełniliśmy projekt i baz zwłoki zamówiony towar przyszedł do mnie na czas. Dziękuję. * Jedyne, co mógłbym zasugerować, to powinniście przesyłać zamówiony towar w profesjonalnym estetycznym pudełku. Pozdrawiam.
28 sie 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy za pozytywną opinię i cenne uwagi. Cieszymy się, że nasza komunikacja i szybkość działania spełniły Twoje oczekiwania. Twóje zadowolenie jest dla nas priorytetem. Doceniamy również sugestię dotyczącą opakowania produktu. Stale staramy się ulepszać nasze usługi, opinia jest dla nas bardzo ważna, aby jeszcze bardziej podnieść standard naszych usług. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsłużyć Cię ponownie w najbliższej przyszłości. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl
27 sie 2023
Błyskawiczna obsługa :)
28 sie 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza błyskawiczna obsługa spełniła Twoje oczekiwania. Staramy się oferować najwyższy poziom serwisu i zawsze cieszy nas, gdy to jest doceniane. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony również z kolejnych zakupów w naszym sklepie. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl
16 sie 2023

Polecam.Piękne rzeczy wszystko się…

Polecam.Piękne rzeczy wszystko się zgadza ,bardzo dobrze zapakowane.
22 sie 2023
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pana/Pani oczekiwania i doceniono staranność pakowania. Mamy nadzieję na kolejne okazje do współpracy. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszego sklepu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół rzezbyzbrazu.pl

Statua Wolności

Rzeźba prezentuje się wiernie i estetycznie. Pamiętając oryginał, oglądany z dołu przed 20. laty, rad jestem z zakupu. Trzymam kciuki za Team i Jego Pomysły! A.M.
19 sie 2023
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywne słowa! Cieszymy się, że nasza rzeźba spełniła Pana oczekiwania i przypomina te piękne wspomnienia sprzed lat. Dbamy o każdy detal, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni. Jest nam niezmiernie miło, że docenia Pan naszą pracę. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie i trzymanie kciuków! Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz wróci Pan do naszego sklepu. Pozdrawiamy serdecznie, Team rzezbyzbrazu.pl

Polecam!

Szybka, sprawna komunikacja i przesyłka dostarczona na czas! :) polecam @!
16 sie 2023
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Satysfakcja klienta to dla nas priorytet. Mamy nadzieję na dalszą współpracę. Serdecznie polecamy się na przyszłość! Z wyrazami szacunku, Zespół rzezbyzbrazu.pl
10 sie 2023
Jestem zadowolony miła obsługa super zapakowana paczka polecam
JP
JOLANTA P.
SZCZECIN
3 sie 2023
przesyłka dotarła w bardzo dobrym stanie.Bez zastrzeżeń. Dziękuję
4 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie pozytywnego komentarza odnośnie przesyłki zrealizowanej przez naszą firmę. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że wszystko przebiegło zgodnie z Państwa oczekiwaniami i że przesyłka dotarła w doskonałym stanie.Państwa opinie są dla nas niezwykle cenne, ponieważ pomagają nam ciągle doskonalić nasze usługi. Jeżeli w przyszłości będą jakiekolwiek pytania czy potrzeba wsparcia, prosimy o niezwłoczny kontakt. Nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji. Z wyrazami szacunku, Zespół rzezbyzbrazu.pl
1 sie 2023
4 sie 2023
Dziękujemy za uwagę na szczegół. Cieszymy się, że został on dostrzeżony i doceniony. To nasz cel, aby dostarczać prace, które poruszają i inspirują, a Pańska opinia jest dla nas bardzo cenna. Z wyrazami szacunku, Zespół rzezbyzbrazu.pl
31 lip 2023
Miła obsługa, profesjonalne podejście do wymagań klienta. Serdecznie polecam.
4 sie 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i pozytywną ocenę naszej obsługi. Cieszy nas, że profesjonalizm i zaangażowanie naszego zespołu spełniły Pańskie oczekiwania. Jesteśmy tu dla Państwa, więc jeśli w przyszłości będą jakiekolwiek pytania lub potrzeba dodatkowego wsparcia, prosimy o kontakt. Dziękujemy za rekomendację i mamy nadzieję, że będziemy mogli służyć Państwu także w przyszłości. Z wyrazami szacunku, Zespół rzezbyzbrazu.pl
25 lip 2023
Przepiękne szkło, błyskawiczna dostawa
26 lip 2023
Bardzo się cieszymy, że jesteś zadowolony z naszych produktów i szybkości dostawy. Pracujemy nieustannie, aby zapewnić najwyższą jakość naszych figurek ze szkła i obsługi klienta. Twoja pozytywna opinia jest dla nas niezmiernie ważna i motywuje nas do dalszego doskonalenia naszej pracy. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że wrócisz do nas w przyszłości. Z serdecznymi pozdrowieniami, Twój zespół rzezbyzbrazu.pl
20 lip 2023
Jakość produktu, szybkość przesyłki
26 lip 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją pozytywną opinią. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że doceniasz jakość naszych produktów oraz szybkość przesyłki. Pracujemy ciężko, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i produkty najwyższej jakości. Twoje 5-gwiazdkowe recenzje są dla nas bardzo ważne i cieszymy się, że nasze wysiłki przynoszą zadowolenie naszym klientom. Zawsze staramy się przekroczyć oczekiwania naszych klientów, dlatego takie pozytywne opinie są dla nas niezwykle cenne. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że nadal będziemy mogli służyć Ci jako Twój preferowany sklep. Z serdecznymi pozdrowieniami, Twój zespół rzezbyzbrazu.pl
19 lip 2023
Kontakt i realizacja na 5 z dużym plusem 👍
26 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Twój pozytywny komentarz i ocenę na Trusted Shops. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że kontakt z naszym zespołem i realizacja zamówienia spełniły Twoje oczekiwania. Pracujemy nieustannie, aby zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom, dlatego takie słowa to dla nas najlepsza nagroda. Twoje zadowolenie i opinie są dla nas niezmiernie ważne, ponieważ pomagają nam doskonalić naszą pracę. Cieszymy się, że nasze starania przekładają się na pozytywne doświadczenia naszych klientów. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się na Twoje kolejne odwiedziny. Z serdecznymi pozdrowieniami, Twój zespół rzebyzbrazu.pl
19 lip 2023
18 lip 2023