rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (158) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (443)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

Stała klientka

Jestem zadowolona z profesjonalnej obsługi. Jako stała klientka mogę potwierdzić, że zawsze na czas i bardzo miło jestem obsłużona. Tylko kurier dpd byłby chyba szybszy. Z DHL są opóźnienia. Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Serdecznie dziękujemy za ocenę naszego sklepu na 🌟🌟🌟🌟🌟 gwiazdek! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i ciągłego ulepszania naszej oferty. Mamy nadzieję, że będziemy mogli dostarczyć Ci jeszcze więcej pozytywnych doświadczeń w przyszłości. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie! Zespół rzezbyzbrazu.pl ♥️
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Serdecznie dziękujemy za ocenę naszego sklepu ! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i ciągłego ulepszania naszej oferty. Mamy nadzieję, że będziemy mogli dostarczyć Ci jeszcze więcej pozytywnych doświadczeń w przyszłości. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie! Zespół rzezbyzbrazu.pl ♥️
3 mar 2024
Wszystko ok na żywo jeszcze ładniejszy
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Świetny kontakt i szybka wysyłka. Jeden mały mankament, mimo że przesyłka była bardzo dobrze zabezpieczona jedna mała część odpadła w transporcie.
25 lut 2024
Wszystko było ok.Obsługa bardzo pomocna.
25 lut 2024
terminowa , elastyczna i uprzejma dostawa
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Firma godna polecenia. Solidne wykonanie, krótki czas realizacji, a przede wszystkim konkretne, rzeczowe i profesjonalne przedstawienie oferty przeprowadzone przez Panią Elżbietę. Wszystkiego dobrego dla Wszystkich z Firmy. Pozdrawiam Jarosław K.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Drogi Panie Jarosławie, serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię i poświęcenie czasu, aby podzielić się swoimi wrażeniami na temat naszej firmy. 🌟 Cieszymy się, że solidność wykonania, krótki czas realizacji oraz profesjonalne przedstawienie oferty przez Panią Elżbietę spełniły Pana oczekiwania. To dla nas niezmiernie ważne, aby każdy klient czuł się doceniony i właściwie obsłużony. Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl
Jestem bardzo zadowolona z firmy jak również z produktu. Kontakt mega super i szybki. Produkt mega solidny. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Wszystko super obsługa klienta na medal.
9 lut 2024
szybka realizacja
8 lut 2024
Sprawnie, zgodnie z zamówieniem. Polecam
kompetentna obsługa klienta
7 lut 2024
Profesjonalna obsługa i szybka realizacja zamówienia. Polecam serdecznie.
7 lut 2024
Bardzo dobra jakość i bardzo szybka realizacja zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Profesjonalna obsługa, bardzo trafiony zakup. Serdecznie dziękuję.