rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (154) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (419)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

15 mar 2023
Paczka przyszła bez uchwytów do półki na szable. Uchwyty dosłane ale podczas montażu jeden się rozleciał. Kiepska jakość uchwytów mająca trzymać ciężka szable.

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

5 lis 2023
Dantetne wykonanie, nie polecam zakupu.
14 lis 2023
Szanowny Kliencie, Przykro nam, że produkt nie spełnił Państwa oczekiwań. Prosimy o więcej informacji na temat problemu – zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli wyjaśnić zaistniałą sytuację i zaproponować rozwiązanie. Przypominamy także o gwarancji Trusted Shops, dzięki której mogą Państwo czuć się bezpiecznie przy każdym zakupie w naszym sklepie. Z poważaniem, Dział Obsługi Klienta kontakt@rzezbyzbrazu.pl tel:+48577002162
15 mar 2023
16 mar 2023
Szanowny Kliencie, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Do tej pory nie mieliśmy zgłoszeń dotyczących wadliwego wykonania mocowań. Cenimy sobie Pana opinię i w ramach przeprosin chętnie wyślemy Panu nowy komplet uchwytów. Pozdrawiamy Zespół rzezbyzbrazu.pl
4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!
21 wrz 2023
Przykro nam to słyszeć i przepraszamy za wszelkie niedogodności. 😔 Twoje uwagi są dla nas bardzo ważne. Pracujemy nad ciągłym doskonaleniem jakości naszych usług, a Twoja opinia pomoże nam w tym procesie. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, a postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem oraz zadośćuczynić za zaistniałą sytuację. Chcemy, aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony. 🙏 Jeszcze raz przepraszamy i liczymy na kolejną szansę, aby udowodnić Ci jakość naszych usług. Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌹🎨