rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (174) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (486)

27 sie 2023
Bardzo sobie cenię kontakt Dostawcy z Klientem. Zostałem powiadomiony, że w ramach zamówienia jest również przewidziany grawer, o którym nie miałem świadomości. Bardzo szybko uzupełniliśmy projekt i baz zwłoki zamówiony towar przyszedł do mnie na czas. Dziękuję. * Jedyne, co mógłbym zasugerować, to powinniście przesyłać zamówiony towar w profesjonalnym estetycznym pudełku. Pozdrawiam.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

7 maj 2024
Sprzedawać dobrej jakości produkty zamiast badziewia.
23 maj 2024
Dziękuję za Twoją opinię. Przykro nam, że produkt nie spełnił Twoich oczekiwań. Zależy nam na wysokiej jakości naszych produktów i chętnie przyjrzymy się Twojemu przypadkowi bliżej. Przypominamy, że masz możliwość zwrotu przedmiotu, a my chętnie zamówimy kuriera, który odbierze kupiony przedmiot. Próbowaliśmy już wielokrotnie się z Tobą skontaktować, niestety bezskutecznie. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, +48 577002162 lub kontakt@rzezbyzbrazu.pl abyśmy mogli znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Cenimy sobie Twoje zdanie i każda uwaga pomaga nam się doskonalić. Pozdrawiamy Zespół rzezbyzbrazu.pl
4 wrz 2023
21 wrz 2023
Przykro nam to słyszeć i przepraszamy za wszelkie niedogodności. 😔 Twoje uwagi są dla nas bardzo ważne. Pracujemy nad ciągłym doskonaleniem jakości naszych usług, a Twoja opinia pomoże nam w tym procesie. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, a postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem oraz zadośćuczynić za zaistniałą sytuację. Chcemy, aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony. 🙏 Jeszcze raz przepraszamy i liczymy na kolejną szansę, aby udowodnić Ci jakość naszych usług. Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌹🎨
5 lis 2023
Dantetne wykonanie, nie polecam zakupu.
14 lis 2023
Szanowny Kliencie, Przykro nam, że produkt nie spełnił Państwa oczekiwań. Prosimy o więcej informacji na temat problemu – zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli wyjaśnić zaistniałą sytuację i zaproponować rozwiązanie. Przypominamy także o gwarancji Trusted Shops, dzięki której mogą Państwo czuć się bezpiecznie przy każdym zakupie w naszym sklepie. Z poważaniem, Dział Obsługi Klienta kontakt@rzezbyzbrazu.pl tel:+48577002162