rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (157) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (448)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

21 cze 2023
BARDZO DOBRA JAKOŚĆ TOWARU , SZYBKA INFORMACJA , SZYBKA DOSTAWA
15 cze 2023
11 cze 2023
pełna informacja, szybka dostawa, bardzo szybkie uzupełnienie zamówienia nawet w przypadku braku na magazynie
14 cze 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszego serwisu i szybkości dostawy. Staramy się zawsze zapewnić najwyższy poziom obsługi klienta, nawet gdy musimy szybko uzupełniać zapasy. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy ponownie! 😊👍📦🎁
5 cze 2023
14 cze 2023
Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług! Dziękujemy za pozytywny komentarz i wybór naszego sklepu. Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce! 😊🎉👍 Pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl
3 cze 2023
Doskonale zapakowana rzeźba.
1 cze 2023
Błyskawiczna realizacja, doskonały kontakt
14 cze 2023
Bardzo się cieszymy, że jesteś zadowolony z naszej szybkiej realizacji zamówienia i doskonałego kontaktu! Dziękujemy za Twój pozytywny komentarz. Mamy nadzieję na dalszą współpracę! 😊⚡🙌 Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl
30 maj 2023
Szybka sprawna realizacja, produkty zgodne z opisem , wysokiej jakości
14 cze 2023
Cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkiej realizacji i jakości naszych produktów! Dziękujemy za miłe słowa i mamy nadzieję, że do zobaczenia w naszym sklepie ponownie wkrótce! 😊🎁👍 Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl
30 maj 2023
Polecam!
14 cze 2023
Dziękujemy za rekomendację! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług i produktów. Mamy nadzieję, że do zobaczenia w naszym sklepie ponownie wkrótce! 😊🙏🎉 Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl
25 maj 2023
Wszystko zgodnie z moimi wyobrażeniami i oczekiwaniami.Polecam .
AL
23 maj 2023
Szybka realizacja. Dobre wykonanie.
21 maj 2023
Często korzystam z zakupów w internecie, w różnych firmach i Rzeźby z Brązu stawiam pod każdym względem na pierwszym miejscu