rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (158) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (442)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

15 wrz 2023
21 wrz 2023
Dziękujemy za 🌟🌟🌟🌟🌟 pięciogwiazdkowy komentarz! Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas oraz pozytywne słowa 😊. Naszym priorytetem jest dostarczanie usług najwyższej jakości, dlatego cieszymy się, że sprostaliśmy Twoim oczekiwaniom 🙌. Z niecierpliwością oczekujemy dalszej współpracy! 💪 Serdecznie pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl ❤️🎨
12 wrz 2023
21 wrz 2023
Dziękujemy za 🌟🌟🌟🌟🌟 pięciogwiazdkowy komentarz! Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i pozytywną opinię 😊. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, dlatego cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania 🙌. Mamy nadzieję na dalszą współpracę! 💪 Pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl ❤️🎨
8 wrz 2023
7 wrz 2023
21 wrz 2023
Dziękujemy za 🌟🌟🌟🌟🌟 pięciogwiazdkowy komentarz! Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i pozytywną opinię. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, dlatego cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję na dalszą współpracę! Pozdrawiamy Zespół rzezbyzbrazu.pl
15 cze 2023
5 cze 2023
14 cze 2023
Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług! Dziękujemy za pozytywny komentarz i wybór naszego sklepu. Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce! 😊🎉👍 Pozdrawiamy, Zespół rzezbyzbrazu.pl
19 maj 2023
16 maj 2023
12 maj 2023
JB
Jerzy B.
27 kwi 2023
4 wrz 2023
21 wrz 2023
Przykro nam to słyszeć i przepraszamy za wszelkie niedogodności. 😔 Twoje uwagi są dla nas bardzo ważne. Pracujemy nad ciągłym doskonaleniem jakości naszych usług, a Twoja opinia pomoże nam w tym procesie. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, a postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem oraz zadośćuczynić za zaistniałą sytuację. Chcemy, aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony. 🙏 Jeszcze raz przepraszamy i liczymy na kolejną szansę, aby udowodnić Ci jakość naszych usług. Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌹🎨