rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (174) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (486)

27 sie 2023
Bardzo sobie cenię kontakt Dostawcy z Klientem. Zostałem powiadomiony, że w ramach zamówienia jest również przewidziany grawer, o którym nie miałem świadomości. Bardzo szybko uzupełniliśmy projekt i baz zwłoki zamówiony towar przyszedł do mnie na czas. Dziękuję. * Jedyne, co mógłbym zasugerować, to powinniście przesyłać zamówiony towar w profesjonalnym estetycznym pudełku. Pozdrawiam.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

10 lip 2024
Zamówiłem statuetkę orła. Otrzymałem ją w ciągu 3 dni. Kontakt z firmą był bardzo sympatyczny. W celu uniknięcia rozbieżności w szczegółach zamówienia warto omówić go np. telefonicznie. Zniechęcam do zamawiania usługi "pakowanie na prezent".
11 lip 2024
Bardzo dziękujemy za opinię! Pragniemy tylko nadmienić, że usługa "pakowanie na prezent" polega na starannym zabezpieczeniu przedmiotu w kilku etapach. Przedmiot jest najpierw pakowany w pudełko kartonowe wypełnione folią bąbelkową, co zapewnia ochronę przed uszkodzeniami. Następnie pudełko jest pakowane w dekoracyjny papier, zdobione wstążkami, co nadaje mu estetyczny wygląd. Całość jest następnie umieszczana w większym pudełku, które dodatkowo zabezpiecza zapakowany przedmiot na prezent podczas transportu. Dzięki temu przedmiot dociera w nienaruszonym stanie. Pozdrawiamy, zespół rzezbyzbrazu.pl
Marudzę , ale tylko do szybkości wysyłki mogę się przyczepić, część maili jest nieczytelna , ale sam towar jak najbardziej dotarł , solidnie zapakowany, ładny , w tym temacie same plusy i generalnie polecam.
11 lip 2024
Właściwie to chyba już nic kontakt świetny produkty extra pozdrawiam serdecznie panią Elżbietę
12 lip 2024
Dziękujemy za pozytywny komentarz! 🌟🌟🌟🌟🌟 Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie! Pozdrawiam Elżbieta 🤗
Rzeźba, konsultacja przy grawerunku, zabezpieczenie przesyłki i szybkość dostawy. Polecam!
1 lip 2024
Rzetelność obsługi, szybki, bardzo szybki czas realizacji i dostawy, same plusy
12 lip 2024
Dziękujemy za pozytywny komentarz! 🌟🌟🌟🌟🌟 Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych produktów/usług. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub sugestie, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy Zespół rzezbyzbrazu.pl 🤗
Rzeźba przepiękna. Zamówienie zrealizowane bardzo sprawnie.
9 lip 2024
Miła i kompetentna obsługa klienta.
10 lip 2024
9 lip 2024
4 lip 2024
3 lip 2024
2 lip 2024
19 cze 2024
Wszystko zgodnie z zamówieniem, dobry kontakt, ekspresowa wysyłka
24 cze 2024
Bardzo szybka wysyłka, produkt bardzo dobrej jakości.
4 cze 2024
Dziękuję. Oferta spełmiła moje oczekiwania.
15 cze 2024

Puiku.

Lengvas apmokėjimas, greitai gauta prekė.