rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (159) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (442)

Ważny od: 18 sty 2021
rzezbyzbrazu.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonane rzeżby. Wartość ponadczasowa. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia. Polecam Waszą firmę innym. Sama będę wracać do Was z przyjemnością. Nic bym nie zmieniła. Cieszę się, że Was znalazłam. Sprawiliście mi wielką radość i innym obdarowanym prezentami-rzeźbami od Was.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

Firma bardzo solidna, spełnia oczekiwania klienta, bardzo szybka i sprawna obsługa. Towar dobrej jakości.
26 gru 2023
🌟🚀 Dziękujemy za Twoje wspaniałe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolony zarówno z szybkości realizacji zamówienia, jak i z piękna naszego produktu. W [Nazwa Twojego Sklepu] dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty zachwycały i docierały do naszych klientów w ekspresowym tempie. Twoja pozytywna opinia to dla nas wielka radość i motywacja do dalszego działania. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie Cię uszczęśliwić w przyszłości! Serdeczne pozdrowienia, Zespół rzezbyzbrazu.pl 💖✨
3 lis 2023

Bardzo polecam.Znakomita

Bardzo polecam.Znakomita, kompetentna,elastyczna obsługa.Szybka realizacja.Takie zakupy to przyjemność.
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Twoje ciepłe słowa i polecenie naszego sklepu! 🌟 To dla nas wielka radość, że nasza kompetentna i elastyczna obsługa przyczyniła się do przyjemności zakupów i szybkiej realizacji Twojego zamówienia. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie Cię ugościć w naszym sklepie. Serdeczne pozdrowienia, Zespół rzezbyzbrazu.pl 😊🎁🛒
RW
Robert W.
Milanówek
31 paź 2023
Natychmiastowa dostawa , jakość wyrobu na zadowalającym poziomie , należyte zabezpieczenie przesyłki .
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy za podkreślenie szybkości dostawy, jakości naszych wyrobów oraz należytego zabezpieczenia przesyłki. Cieszymy się, że nasze standardy spełniły Twoje oczekiwania. 📦🛡️ Dla nas priorytetem jest, aby każdy produkt dotarł do klienta w nienaruszonym stanie i tak szybko, jak to możliwe. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie Cię obsłużyć! Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌟🚚
26 cze 2023
26 lip 2023
Serdecznie dziękujemy za Twoją 5-gwiazdkową recenzję na Trusted Shops. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług. To dla nas niezmiernie ważne, że nasze starania przynoszą pozytywne rezultaty. Twój pozytywny komentarz to dla nas najlepsze potwierdzenie, że jesteśmy na dobrej drodze do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości usług. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się na kolejną możliwość obsługi Twojego zamówienia. Z serdecznymi pozdrowieniami, Twój zespół rzezbyzbrazu.pl
31 lip 2023
Miła obsługa, profesjonalne podejście do wymagań klienta. Serdecznie polecam.
4 sie 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i pozytywną ocenę naszej obsługi. Cieszy nas, że profesjonalizm i zaangażowanie naszego zespołu spełniły Pańskie oczekiwania. Jesteśmy tu dla Państwa, więc jeśli w przyszłości będą jakiekolwiek pytania lub potrzeba dodatkowego wsparcia, prosimy o kontakt. Dziękujemy za rekomendację i mamy nadzieję, że będziemy mogli służyć Państwu także w przyszłości. Z wyrazami szacunku, Zespół rzezbyzbrazu.pl
JP
JOLANTA P.
SZCZECIN
3 sie 2023
przesyłka dotarła w bardzo dobrym stanie.Bez zastrzeżeń. Dziękuję
4 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie pozytywnego komentarza odnośnie przesyłki zrealizowanej przez naszą firmę. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że wszystko przebiegło zgodnie z Państwa oczekiwaniami i że przesyłka dotarła w doskonałym stanie.Państwa opinie są dla nas niezwykle cenne, ponieważ pomagają nam ciągle doskonalić nasze usługi. Jeżeli w przyszłości będą jakiekolwiek pytania czy potrzeba wsparcia, prosimy o niezwłoczny kontakt. Nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji. Z wyrazami szacunku, Zespół rzezbyzbrazu.pl
19 lip 2023
Kontakt i realizacja na 5 z dużym plusem 👍
26 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Twój pozytywny komentarz i ocenę na Trusted Shops. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że kontakt z naszym zespołem i realizacja zamówienia spełniły Twoje oczekiwania. Pracujemy nieustannie, aby zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom, dlatego takie słowa to dla nas najlepsza nagroda. Twoje zadowolenie i opinie są dla nas niezmiernie ważne, ponieważ pomagają nam doskonalić naszą pracę. Cieszymy się, że nasze starania przekładają się na pozytywne doświadczenia naszych klientów. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się na Twoje kolejne odwiedziny. Z serdecznymi pozdrowieniami, Twój zespół rzebyzbrazu.pl
25 lip 2023
Przepiękne szkło, błyskawiczna dostawa
26 lip 2023
Bardzo się cieszymy, że jesteś zadowolony z naszych produktów i szybkości dostawy. Pracujemy nieustannie, aby zapewnić najwyższą jakość naszych figurek ze szkła i obsługi klienta. Twoja pozytywna opinia jest dla nas niezmiernie ważna i motywuje nas do dalszego doskonalenia naszej pracy. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że wrócisz do nas w przyszłości. Z serdecznymi pozdrowieniami, Twój zespół rzezbyzbrazu.pl
20 lip 2023
Jakość produktu, szybkość przesyłki
26 lip 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją pozytywną opinią. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że doceniasz jakość naszych produktów oraz szybkość przesyłki. Pracujemy ciężko, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i produkty najwyższej jakości. Twoje 5-gwiazdkowe recenzje są dla nas bardzo ważne i cieszymy się, że nasze wysiłki przynoszą zadowolenie naszym klientom. Zawsze staramy się przekroczyć oczekiwania naszych klientów, dlatego takie pozytywne opinie są dla nas niezwykle cenne. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że nadal będziemy mogli służyć Ci jako Twój preferowany sklep. Z serdecznymi pozdrowieniami, Twój zespół rzezbyzbrazu.pl
18 lip 2023
Szybka realizacja zamówienia
16 sie 2023
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Satysfakcja klienta to dla nas priorytet. Mamy nadzieję na dalszą współpracę. Serdecznie polecamy się na przyszłość! Z wyrazami szacunku, Zespół rzezbyzbrazu.pl
Rzeźby są piękne. Obsługa miła i szybka, gdy rodzą się problemy , sprawnie sobie z nimi radzi.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
🌟🌟🌟🌟🌟 Dziękujemy za tak wspaniałe słowa! Jesteśmy szczęśliwi, widząc Twoje zadowolenie z naszych rzeźb i z poziomu obsługi, którą oferujemy. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić szybką i efektywną pomoc 💪 w każdej sytuacji. Twoje pozytywne doświadczenia motywują nas do dalszej pracy i ciągłego doskonalenia naszych usług. 🚀 Z niecierpliwością oczekujemy kolejnej okazji do współpracy. Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌺👏
21 lis 2023
Rzeźby są ładniejsze w rzeczywistości o tych na fotografiach. Obsługa miła i skuteczna.
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Jest nam niezmiernie miło czytać takie słowa! 😊 Dziękujemy za docenienie uroku naszych rzeźb i jesteśmy dumni, że w rzeczywistości przeszły one najśmielsze oczekiwania. Cieszymy się również, że nasza obsługa spełniła standardy profesjonalnej i przyjaznej obsługi. Mamy nadzieję, że rzeźby te będą dostarczać radości i piękna na co dzień. Zapraszamy ponownie! Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌺👏
15 lis 2023
Zamówienie zrealizowane beż zarzutu. Szybkio i solidnie. Towar odpowiada oczekiwaniom.
23 lis 2023
Drogi Kliencie, Dziękujemy za pozytywną opinię! 🌟🌟🌟🌟🌟 Cieszymy się, że proces realizacji zamówienia przebiegł gładko i szybko. To dla nas wielka radość, że towar spełnił Twoje oczekiwania. Staramy się zawsze działać solidnie i efektywnie dla satysfakcji naszych klientów. 💼 Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie Cię obsłużyć! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🚚💨📦
30 sie 2023

Zestaw szabla oficerska z tablo

Szabla super jakości, tablo z grawerunkiem również. Szybka realizacja. Same plusy.
30 sie 2023
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą jakości naszych usług. Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Państwa oczekiwania w zakresie naszych produktów oraz szybkiej realizacji. Wasze wsparcie jest dla nas niezwykle cenne. W razie jakichkolwiek potrzeb w przyszłości, z radością staniemy do Państwa dyspozycji. 🙌🌟
Szybka realizacja zamówienia, dopracowane szczegóły zamówionego przedmiotu.
26 gru 2023
🚀✨ Dziękujemy za pochlebną opinię! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że szybkość realizacji zamówienia oraz dbałość o szczegóły zamówionego przedmiotu spotkały się z Państwa uznaniem. W sklepie internetowym rzezbyzbrazu.pl dokładamy wszelkich starań, aby każdy aspekt naszej pracy był na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że nasze wysiłki zostały zauważone i docenione. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i możliwość dostarczenia kolejnych produktów spełniających Państwa oczekiwania. Serdeczne pozdrowienia, Zespół rzezbybzrazu.pl🌟

Polecam!

Szybka, sprawna komunikacja i przesyłka dostarczona na czas! :) polecam @!
RW
Robert W.
Milanówek
10 paź 2023
Witam i dziękuję za błyskawiczną dostawę oraz wyrób jakiego oczekiwałem .
18 paź 2023
Bardzo się cieszymy, że wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami i że nasza dostawa spełniła Twoje wymagania. Dziękujemy za pozytywny komentarz! 💬 To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy. 😊 Życzymy samych pozytywnych wrażeń z zakupionego produktu i mamy nadzieję na kolejne spotkania w przyszłości. Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🎉🌟
12 maj 2023

czekam

czekam za realizację mego zamówienia

Rzetelna frma

Świetny kontakt i bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam w 100%.
18 paź 2023
Dziękujemy serdecznie za tak wspaniałą opinię! 🌟 Cieszymy się, że nasza komunikacja i szybkość działania przypadły do Twojego gustu. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy. 😊 Zawsze staramy się zapewnić najlepszą obsługę dla naszych klientów. Mamy nadzieję na kolejne wspólne transakcje w przyszłości! 🛍️💙 Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 🌸🎉🌟
30 maj 2023
Szybka sprawna realizacja, produkty zgodne z opisem , wysokiej jakości
14 cze 2023
Cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkiej realizacji i jakości naszych produktów! Dziękujemy za miłe słowa i mamy nadzieję, że do zobaczenia w naszym sklepie ponownie wkrótce! 😊🎁👍 Z poważaniem, Zespół rzezbyzbrazu.pl