JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (4388) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8141)

Ważny od: 6 sie 2021
JustNails.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

8 sie 2023
Prosiłam o zmianę adresu przesyłki jeszcze przed jej nadaniem. Odpowiedz owszem była, paczka poszła na zły adres…

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

15 maj 2024

Najlepszy sklep internetowy dla stylistek i nie tylko ❤️

Z JustNails zamawiam bardzo często asortyment do salonu i powiem szczerze, takiego wyboru i szybkiej wysyłki produktów chyba nigdzie nie widziałam 😊 uwielbiam różnorodność, jeśli chodzi o produkty, nowości takie, że chciałoby się kupić wszystko 🥲 opcja płatności ratalnych też na duży plus. Polecam serdecznie ❤️
Oooo, dziękujemy pięknie Magda! 💖 Bardzo nam miło czytać takie słowa 🥹
15 maj 2024

Ok.

Jak zawsze wszystko super. Pięknie zapakowane. Jednak żel był niedokrecony i białą zatyczka nie trzymała się do końca. Słoiczek był lekko zalany żelem. Być może to tylko wina transportu. Nie zrobiłam niestety zdjęcia. Za późno na to wpadłam.
16 maj 2024
Cześć Ania! Nie możemy zaglądać do środka opakowań i nie mamy możliwości sprawdzić odkręconego produktu przed wysyłką. W takiej sytuacji należy napisać do nas na maila: sklep@justnails.pl i od razu pomożemy❤️
9 maj 2024

szczera opinia

Zamawiam już któryś raz i jest to mój ulubiony sklep do paznokci. Nie dość, że jest tu wszystko, to jeszcze zawsze znajdzie się rabat. Paczka jest pięknie zapakowana i szybkość wysyłki - MEGA! Gratuluję dobrej roboty!
19 maj 2024

Polecam!

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Produkty dobrze zabezpieczone. Po otwarciu paczki, uśmiech pojawia się na twarzy z powodu pięknie wyglądającej zawartości 😍 Dziękuję i wrócę tu znów ☺️
Bardzo ekspresowa wysyłka. Spaliła mi się frezarka, zawsze mogę liczyć na zespół JustNails, wiem, że zawsze wyślą wszystko na czas 🩷 Czas wysyłki jak i samo zapakowanie paczki na 5+🩷
Przystępne ceny, ogromny asortyment, wysoka jakość produktów, ekspresowa wysyłka oraz możliwość łączenia promocji co jest ogromną zaletą, na 100% zamówię jeszcze więcej produktów
Ooo, bardzo nam miło 🥹 dziękujemy! ❤️

Zamawiam kolejny raz paczkę od Was i zawsze jestem zadowolona. Szybki czas dostawy, zamówienie zgodne z opisem, wszystko dobrze zabezpieczone, zawsze pięknie zapakowane. Polecam!
Polecam jak zawsze wszystko w jak najlepszym porządku..szybka wysyłka, bardzo dokładnie zabezpieczony towar i przede wszystkim ładnie i estetycznie przesyłka jest zapakowana.
Dziękujemy bardzo! 🙈
6 maj 2024
Super szybka wysyłka. Towar zgodny z opisem. Jedyny problem jaki miałam, to nie mogłam znaleźć na stronie opcji założenia konta klienta. Może jest gdzieś, ale ukryta.
7 maj 2024
Cześć Beata 😊 Dziękujemy za 5⭐️! Aktualnie pracujemy nad nową stroną internetową, dlatego opcja utworzenia konta jest ukryta. Będzie ona dostępna już na nowej stronie ❤️
6 maj 2024

👍

To już moje kolejne zamówienie na JustNails i jak zawsze wszystkie produkty się zgadzają, a wysyłka nawet jeszcze tego samego dnia. Polecam❤️
7 maj 2024
Dziękujemy za opinię 🩷
Szybkość wysyłki i jakość zapakowania są super! Kontakt rewelacyjny! Świetnie ze pojawiły się akcesoria do pediciure ( będą kapturki?)
18 maj 2024

Uwielbiam zakupy w JustNails nie tylko ze względu na bardzo szybka dostawę ale też na super kontakt w razie problemu. Polecam 🥰

Super ☺️

Bardzo szybko wysłane i bardzo ładnie zapakowane 🥰😍 Dodatkowo dostałam 5% rabatu na następne zamówienie 🤩
Wszystko jak zawsze perfekcyjnie! Piękna paczuszka, nic nie uszkodzone, super zapakowane 😍 polecam

zadowolona

Poraz kolejny jestem zadowolona. Błyskawiczna wysyłka. Sklep z dużym asortymentem różnych marek.
Ekspresowa wysyłka, wszystko bardzo solidnie zapakowane serdecznie polecam i napewno tu wrócę 🥰
Wszystko pięknie pakowane, szybciutka wysyłka. Nic dodać nic ująć, widać, że robione z pasją 🥰
Bardzo nam miło czytać takie opinie! 🥹 Dziękujemy! 🩷
10 maj 2024

Super hurtownia!

Moja ulubiona hurtownia⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Wszystko zawsze pięknie spakowane , bardzo szybka wysyłka ❤️
13 maj 2024
Ooo... ale nam się miło zrobiło 🙈 Dziękujemy! 🥹❤️
WSZYSTKO SUPER ZAPAKOWANE ,ZABEZPIECZONE A TA KRÓWKA TO ROBI NAJWIEKSZA ROBOTĘ :-) POZDRAWIAM
Polecamy się na przyszłość 😃

Żel Claresa

Fajny, aczkolwiek rzadki i jak dla początkujących mniej czasu na ładne uformowanie paznokcia