JustNails.pl

Opinie (3994) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7593)

Ważny od: 6 sie 2021
JustNails.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

8 sie 2023
Prosiłam o zmianę adresu przesyłki jeszcze przed jej nadaniem. Odpowiedz owszem była, paczka poszła na zły adres…

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

22 godziny temu
Uwielbiam te różowe paczuszki! Zamówienie dotarło ekspresowo, pięknie zapakowane i dziękuję za pyszną krówkę :) Bardzo polecam ten sklep- szeroki asortyment, zawsze znajduję, to co akurat potrzebuję i paczki mogę się spodziewać już na drugi dzień. Dodatkowo każdy produkt jest odpowiednio zabezpieczony, więc wszystko przychodzi w idealnym stanie.
Na justnails składałam już wiele razy zamówienie, ZAWSZE przychodziły dopracowane na 100% a produkty miały naprawdę fajna jakość. Niestety tym razem po raz pierwszy żel przyszedł mi odrobinkę rozlany ale szkoda jest na tyle mała że to "zignorowałam". Just nails to jedna z moich ulubionych stron gdzie kupuje paznokciowe rzeczy :-)
Pierwszy raz robiłam zamówienie u Państwa, jestem bardzo zachwycona 🥰produkt zapakowany super a do tego jeszcze był prezencik którego się nie spodziewałam… wszystko na wysokim poziomie 👌👌Na pewno skorzystam i polecę sklep…
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cześć Weronika! 😊 Dzięki za opinie! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej usługi 🩷
Jak zwykle, Justnails stanął na wysokości zadania. Paczuszka przepięknie zapakowana i wysłana jeszcze tego samego dnia. Uwielbiam zakupy w tym sklepie. Polecam całym sercem❤️
Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Pacuszka prześlicznie zapakowana 💜 Nie spodziewałam się aż tak szybkiej wysyłki. Była na drugi dzień w paczkomacie 🥹 gorąco polecam !

Superr

Wszystko super, szybka wysyłka, zamówienie kompletne Na zachętę również darmowe próbki, krówka i kod na następne zakupy🥰 Napewno jeszcze coś kupię Polecam❤️
Cześć Julia! Mega nam miło! 😍
AS
Anna S.
Olsztyn

Jestem zachwycona....

Jestem zachwycona jak zapakowane zostało zamówienie. Serduszka są przesłodkie. Bardzo dziękuję i polecam do tego duży wybór produktów i super promocje.
1 kwi 2024

cud miód

najlepsze ceny, bardzo szybka wysyłka i pięknie zapakowane dodatkowo znalazłam produkt który dawno był wyprzedany jestem mega zadowolona
Dzięki Sandra za 5 gwiazdek i do zobaczenia na JustNails 🩷
Szybka wysyłka duzy plus, towar zgodny z opisem oraz dziekuje za mile niespodzianki i rabacik. Napewno nie raz jeszcze skorzystam
Dzięki Kasia za opinie i zapraszamy ponownie ❤️
Jestem bardzo zadowolona za szybką, wysyłkę, dodatkowo pięknie zapanowana paczuszka, napewno jeszcze skorzystam z „JustNails”
Cześć Martyna ⭐️ Bardzo dziękujemy za opinię. Zapraszamy częściej ❤️

Bezpiecznie i pięknie zapakowane

Zamówienie dostarczone szybko i dodatkowo pięknie zapakowane. Dbałość o dobre zabezpieczenie i piękne wykończenie. Polecam!
Paczki są za każdym razem pięknie i solidnie spakowane dodatkowo szybko dostarczane, bardzo duży asortyment. Polecam! 😍☺️
30 mar 2024
Paczuszki zawsze pięknie spakowane, towar zgodny z opisem, mega szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt ze sklepem Polecam
Bardzo dziękujemy za 5 ⭐️ Olga! 🔥

zakupy

Jak zawsze pięknie zapakowane paczuszki, szybka wysyłka, rewelacyjny kontakt. Zakupy robić tu , to sama przyjemność.
Ooo, dziękujemy Aleksandra 🥹
Pięknie zapakowana paczka ,fajny gratis do zamówienia oraz kod rabatowy z darmowymi lekcjami online. Świetna sprawa
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cieszymy się, że się podoba! ❤️

Szybko i zadowalająco

Przesyłka przyszła bardzo szybko! Urzekło mnie zapakowanie mojego zamówienia i jestem bardzo zadowolona z zakupu :)
Cześć Karolina! Cieszymy się, że podoba Ci się nasza obsługa! ❤️
Polecam z czystym sumieniem, zazwyczaj wszystkie produkty dostępne, wysyłka bardzo szybka i super zaopatrzenie :)
Jak zawsze pięknie wszystko zapakowane i gratisik 😍 I ten piękny zapach przy otwarciu . Kocham paczki od Was 😍
Bardzo podobał mi się sposób zapakowanej paczki, ładnie i estetycznie! Szybka dostawa u kompletne zamówienie
Dziękujemy za opinię Martyna ❤️
Bardzo polecam. Szybka wysyłka i pięknie zapakowana paczka. Na pewno dokonam jeszcze zakupu na tej stronie