JustNails.pl

Opinie (3842) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6894)

Ważny od: 6 sie 2021
JustNails.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 lut 2023
ogólnie strona fajna, dadzą gratis w postaci np jednego pilnika, natomiast odnoszę wrażenie, że zawyżają ceny w porównaniu do innych sklepów internetowych

8 sie 2023
Prosiłam o zmianę adresu przesyłki jeszcze przed jej nadaniem. Odpowiedz owszem była, paczka poszła na zły adres…

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

14 lut 2024

Extra krówka! :)

Prośba JN o wystawienie opinii przed otrzymaniem paczki to zły pomysł :) Teraz już mogę się wypowiedzieć, jak już dostałam przesyłkę. Wszystko w środku było ładnie zapakowane, niczego nie brakowało. Niestety jeden produkt jest wadliwy (z winy producenta, co nie zostało zweryfikowane przed wysyłką) ale na szczęście Pani z Obsługi Klienta zareagowała szybko i jesteśmy w drodze rozwiązania problemu.

Sklep OK

Opinia pozytywna jeżeli chodzi o sam sklep, szybka przesyłka pięknie zapakowane, Towar negatyw: zamówione produkty konkretnie lakiery Yoshi - ja rozumiem, że zdjęcia kolorów mogą się różnić ale nie aż tak. Zamówiłam na próbę - nigdy więcej. Towar pozytyw: lampa wspaniale się sprawdza godna polecenia, lakiery Makear oraz Boska cudowne, wspaniała pigmentacja, konsystencja i cudne kolory.
7 lut 2024
Zamówiłam pierwszy raz paczuszka szybko przyszła jak otworzyłam byłam w szoku wszystko pięknie zapakowane tak różowo ślicznie naprawdę szacunek za pracę jaką wkładacie w wysyłki aż miło się robi jak się otwiera taka paczuszke pozdrawiam i polecam z całego serducha

Zadowolona :)

Mega fajne pakowanie paczki i z pewnością bardzo szybkie. Dobrze zabezpieczone. Duży wybór produktów, fajne gratisy do zamówienia, częste promocje i przydatne filmiki z tutorialami po zakupie czegoś. Z pewnością będę tam więcej rzeczy zamawiać :)
11 lut 2024
Wszystko czego potrzeba w jednym miejscu, ogrom marek do wyboru. Szybka wysyłka zawsze pięknie zapakowane, świetny kontakt biurem obsługi odpisują dosłownie w kilka minut zawsze pomogą i doradzą. Jestem wierna klientka od kilku miesięcy 👌🏻🥰

CUDO!

Przesyłka zawsze pięknie i solidnie zapakowana, uroczo to wygląda, zawsze szybko i sprawnie dociera ona do mnie - zazwyczaj na drugi dzień. Nie ma do czego się przyczepić, bardzo lubię zamawiać w waszym sklepie internetowym ♥️
3 lut 2024
Bardzo szybka realizacja zamówień. Jestem pod wielkim wrażeniem. Wszystko starannie i pięknie zapakowane. Kiedy otwieram przesyłki od JustNails cieszę się jak dziecko prezentem na święta 🥰. Uwielbiam.
1 lut 2024
Produkty przepiękne i w bardzo przystępnych cenach 😊 Paczuszka przepięknie zapakowana. A w dodatku bardzo szybka wysyłka. Jestem zachwycona 😍 Polecam wszystkim gorąco JUSTNAILS ❤❤❤
6 lut 2024

Szybka wysyłka, polecam

Szybka wysyłka, świetna ekipa. Polecam szczerze, zamówiłam m.in. frez speed - jest mega funkcyjny, świetny produkt. Trzymam kciuki za Wasz dalszy rozwój 😊pozdrowienia z Puław😊
15 lut 2024
Błyskawiczna wysyłka, super gratisy i pięknie, przede wszystkim bezpiecznie zapakowane produkty 😍 odkąd pierwszy raz złożyłam zamówienie na justnails, to robię to tylko tutaj 🤗
10 lut 2024

Cudowne!

Zamówienie przepięknie spakowane, trochę wtopiłam bo przez przypadek zamówiłam podwójnie ten sam żel, ale to już mój błąd, jestem zachwycona. Nie mogę się doczekać aż zacznę!
2 lut 2024
Wszystko super zapakowane, braki dosłane w ekspresowym tempie. Bardzo szybka odpowiedź na maila. Jestem zadowolona z produktów oraz z obsługi klienta. Bardzo polecam :)
8 lut 2024
To moje kolejne zamówienie od JustNails, jestem bardzo zadowolona, szeroki wybór produktów, świetne ceny oraz expresowa dostawa i precyzyjne zapakowanie produktu.
2 lut 2024

Najlepszy sklep!

Super sklep, duży asortyment, dobra jakość produktów, szybka dostawa. Zamawiając produkty z sklepu JustNails mam pewność ze nie kupie bubla! Polecam serdecznie
8 lut 2024

Rewelacja

Zamówienie zostało ładnie i starannie zapakowane, produkty odpowiednio zabezpieczone. Estetyka wykonania zaskoczy na plus na pewno nie jednego kupującego.
Polecam ❤️ Przepięknie zapakowana paczuszka.Towar zgodny z zamówieniem Wszystko starannie przygotowane ,piękna kolorystyka i jeszcze prezencik . 😍
9 lut 2024
Wszystko wporządku ale wstrzymana wysyłka za granicę dużo utrudnia i że nie idzie założyć konto mam nadzieję że za niedługo wszystko powróci ❤
1 lut 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupów! Pięknie zapakowana przesyłka skradła moje serce 😍 paczkę od JustNails zdecydowanie zrobiła mi dzień!
4 lut 2024
Zamówienie szybko wysłane, pięknie spakowane i niespodzianki w środku, za co dziękuję. Skorzystam na pewno jeszcze nie jestem raz ☺️ .
4 lut 2024
Najlepsza hurtownia z szerokim asortymentem. Szybka wysyłka, pięknie zapakowane,bezpłatna dostawa i gratisy robią robotę. Polecam