JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (4747) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8819)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

8 sie 2023
Prosiłam o zmianę adresu przesyłki jeszcze przed jej nadaniem. Odpowiedz owszem była, paczka poszła na zły adres…

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

12 lip 2024
Polecam zakupy w justnails bardzo sprawnie i szybko przeprowadzona transakcja. Szybka wysyłka towar dobrze zabezpieczony i bardzo estetycznie, każdy szczegół pakowania paczki jest dopieszczony. Ja osobiście bardzo zwracam na to uwagę... bo miło jest otworzyć paczkę i znaleźć pięknie zapakowany produkt plus zawsze jest miły dodatek w postaci słodkiej krówki z logo firmy. Wracam często na zakupy jak mi czegoś brakuje bo dużo dostępnych marek jest w jednym miejscu, dzięki temu oszczędzam na przesyłkach bo place tylko raz. Polecam w 100% i oczywiście jeszcze nie raz wrócę
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Dziękujemy za fantastyczną opinię! 🩷 Bardzo nas cieszy, że jesteś zadowolona z naszych usług i chętnie do nas wracasz. Miło nam jest czytać takie opinie 😊 Do zobaczenia ponownie!
13 lip 2024

Super sklep, szybka dostawa, ładne prezenty i bonusy, piękne opakowanie

Super sklep! Dostawa była bardzo szybka, samo opakowanie paczki podniosło mnie na duchu i wyobraźcie sobie moje zdziwienie, kiedy otworzyłem paczkę! Każdy produkt jest starannie i pięknie zapakowany, w środku miły prezent i rabat na kolejne zamówienie. Poczułam się jak księżniczka, dziękuję!
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cieszymy się, że dostawa była szybka, a nasze pakowanie paczuszki sprawiło Ci radość. 🩷 To dla nas ważne, abyś czuła się wyjątkowo jak księżniczka. 👸 Zapraszamy ponownie!

Produkty ze sklepu justnails.pl

Zawsze jak zamawiam produkty ze sklepu, to zawsze jestem mile zadowolona z nich. Niedługo szykuje się na nowe zamówienia. Jedynie szkoda ze rabacik 10 % jest na wybrane marki , a 5 % na całe zakupki , ale i tak jest super. Mega, mega ^^
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Dziękujemy za miłą opinię! 😊 Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszego asortymentu i planujesz kolejne zamówienia. Mega dzięki za wsparcie 🙌
13 lip 2024
Bardzo sprawna dostawa, produkty dobrze zapakowane, jestem bardzo zadowolona z zamówień w Justnails (mam porównanie z innymi sklepami gdzie bardzo często były problemy z przesyłkami, braki lub błędne produkty). Zdecydowanie polecam ☺️
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! 🥰 Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej obsługi ❤️
30 cze 2024
Profesjonalne podejście do klienta. Przesyłka nadana błyskawicznie, zamówione produkty zapakowane bardzo starannie. Polecam serdecznie. Na pewno nie były to moje ostatnie zakupy w tym sklepie.
1 lip 2024
Cześć Agnieszka 🩷 Dzięki za super opinię i 5 gwiazdek! Mega się cieszymy, że nasze podejście oraz szybka i staranna wysyłka przypadły Ci do gustu. Zapraszamy ponownie 💅🏻💖
Paczka jak zwykle starannie zapakowana ! Produkty pełna klasa, plus cudowne gratisy, od dwóch lat jestem wierna tej firmie ! Dla mnie bomba , szybka obsługa i wysyłka .
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Bardzo nam miło to czytać! Cieszymy się, że jesteś zadowolona i wybierasz JustNails ❤️ Dziękujemy za zaufanie 🥰
30 cze 2024
Bardzo szybka dostawa pięknie spakowana paczka dokładnie owinięte produkty każdy jeden i gratisy nie spodziewałam się aż tylu gratisów byłam wdzięku dziękuję bardzo😊
1 lip 2024
Cześć! 😊 Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej szybkiej dostawy i pięknego pakowania. Twoje miłe słowa są dla nas ogromną motywacją 🔥
Jak zawsze najwyższa jakość i dbałość o detale, wszystkie produkty dokładnie i szczelnie zapakowane. Szybka i sprawna dostawa, aż przyjemnie się zamawia ❤️
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupów! 🥰 Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie 🩷
6 lip 2024
uwieelbiam zamiawiać rzeczy od was z hurtowni duży wybór dużo marek fajne ceny i te różowe paczuszki😍😍😍 naprawde kooochaam całym serduszkiem❤️❤️❤️
Ooo, bardzo nam miło to czytać! 😊 Dziękujemy! 🩷 Zapraszamy ponownie

Przepiękna paczka

Nie pamiętam kiedy dostałam taką piękną paczkę! Była absolutnie urocza i dopieszczona. Zamówienie się zgadzało i wszystko dotarło bardzo szybko
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że paczka Ci się podobała i wszystko dotarło szybko i zgodnie z zamówieniem. 🩷 Zapraszamy ponownie!
8 lip 2024

Szybka wysyłka paczki przychodzą w przeciągu 2dni, pięknie zapakowane nigdy nie było problemów z źle wysłanym produktem czy rozlanym itp
9 lip 2024
Cieszymy się, że doceniasz naszą szybką wysyłkę i staranne pakowanie 😊 Jest nam bardzo miło, że do nas wracasz ❤️
6 lip 2024
Super strona, szybka wysyłka i super opakowania a przede wszystkim zachowana higiena i sterylność, z całego serduszka polecam ❤️
Bardzo nam miło czytać takie opinie 🩷 Dziękujemy za docenienie! ✨
3 lip 2024
Strasznie mi się podoba wystrój tej paczki jest kolorowo przytulnie i zachęcająco dla klienta żeby kolejną taką paczkę dostać ☺️
4 lip 2024
Dziękujemy za fantastyczną opinię i 5 gwiazdek! 🙈 To dla nas mega ważne, że nasza paczka sprawiła Ci tyle radości. 🥰 Zawsze staramy się, aby nasze przesyłki były wyjątkowe. Czekamy z niecierpliwością na Twoje kolejne zakupy! 💖
12 lip 2024
Ślicznie zapakowana paczucha mega szybka wysyłka oczywiście kod rabatowy na kolejne zakupy i miły słodki upominek
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Dziękujemy za miłe słowa! 🥰 Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej obsługi. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! 🩷
10 lip 2024
KOCHAM ten sklep, szybka wysyłka, świetne produkty, wszystko to czego potrzebuje. Uwielbiam uwielbiam uwielbiam 🫶🏻
11 lip 2024
Dzięki za tak entuzjastyczną opinię i 5 gwiazdek! 🔥Cieszymy się, że tak bardzo lubisz nasz sklep i produkty. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! 🩷
3 lip 2024

Polecam wszystkie produkty w jednym miejscu

Porządnie zapakowana paczuszka, duży wybór produktów z różnych firm. Wszystko co potrzeba w jednym miejscu :)
4 lip 2024
Dziękujemy za 5 gwiazdek! ✨ Miło słyszeć, że u nas znajdujesz wszystko, czego potrzebujesz 🥰 Zapraszamy ponownie!
7 lip 2024

Serdecznie polecam wysyłka bardzo szybka Paczka pięknie zapakowana i elementy zabezpieczone perfekcyjnie 😊
8 lip 2024
Dziękujemy za opinię! 🔥 To dla nas bardzo ważne, że jesteś zadowolona z naszej obsługi i pakowania paczek. Cieszymy się, że mogliśmy sprostać Twoim oczekiwaniom 🩷

Wszystko perfect, bardzo szybka dostawa :) Zamówienie dotarło do mnie już następnego dnia :) Dziękuję!
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Dziękujemy za opinię! ⭐️ Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej obsługi. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! ❤️
8 lip 2024
Szybka realizacja zamówienia, zawsze pełen profesjonalizm, mnóstwo rzeczy do wyboru, przepyszne krówki 😉
9 lip 2024
Ogromnie dziękujemy za tak pozytywną opinię i 5 gwiazdek! ⭐️ Fajnie, że krówki Ci smakują 😉

Dostawa na 6

Wszystko jak w najlepszym porządku. Pięknie zapakowane zamowienie, gratisy, krówka. Wspaniale :)
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Dziękujemy za miłe słowa! 😊 Cieszymy się, że wszystko było w porządku i jesteś zadowolona z zamówienia. 🥰 Zapraszamy ponownie!