JustNails.pl

Opinie (4455) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8314)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

8 sie 2023
Prosiłam o zmianę adresu przesyłki jeszcze przed jej nadaniem. Odpowiedz owszem była, paczka poszła na zły adres…

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

Rozlany produkt

Wszystko było śliczne, jak zawsze, jednak zamówiony primer bezkwasowy nie był do końca zakręcony i trochę rozlał się w paczce. Całe szczęście nie dużo, ale jednak tak sie stało. Papierek, którym był owinięty był mokry od produktu.
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cześć Magdalena! 🩷 Napisz koniecznie maila na sklep@justnails.pl - dziewczyny zajmą się sprawą 😊
19 maj 2024

Polecam!

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Produkty dobrze zabezpieczone. Po otwarciu paczki, uśmiech pojawia się na twarzy z powodu pięknie wyglądającej zawartości 😍 Dziękuję i wrócę tu znów ☺️
31 maj 2024
Bardzo ekspresowa wysyłka. Spaliła mi się frezarka, zawsze mogę liczyć na zespół JustNails, wiem, że zawsze wyślą wszystko na czas 🩷 Czas wysyłki jak i samo zapakowanie paczki na 5+🩷
3 cze 2024
Ooo, ale nam miło! Bardzo dziękujemy! ❤️ Staramy się ekspresowo pakować paczuszki by trafiły jak najszybciej w nowe ręce 🥰
25 maj 2024
Przystępne ceny, ogromny asortyment, wysoka jakość produktów, ekspresowa wysyłka oraz możliwość łączenia promocji co jest ogromną zaletą, na 100% zamówię jeszcze więcej produktów
28 maj 2024
Ooo, bardzo nam miło 🥹 dziękujemy! ❤️
22 maj 2024

Zamawiam kolejny raz paczkę od Was i zawsze jestem zadowolona. Szybki czas dostawy, zamówienie zgodne z opisem, wszystko dobrze zabezpieczone, zawsze pięknie zapakowane. Polecam!
Wysyłka ekspresowa, wszystko estetycznie i dokładnie zapakowane, do tego pyszne gratisy. Nie mogę wyobrazić sobie lepszych zakupów paznokciowych ♥️ dziękuję, że jest taki sklep!
Awww, dziękujemy pięknie! 🙈 Zapraszamy ponownie i życzymy smacznej krówki 😍
25 maj 2024
Polecam jak zawsze wszystko w jak najlepszym porządku..szybka wysyłka, bardzo dokładnie zabezpieczony towar i przede wszystkim ładnie i estetycznie przesyłka jest zapakowana.
28 maj 2024
Dziękujemy bardzo! 🙈
Niezawodny sklep z akcesoriami do stylizacji paznokci. Zamawiam od samego początku i zawsze zadowolona zarówno z jakości obsługi klienta jak i paczki samej w sobie.
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Dziękujemy, że jesteś z nami od początku - to wiele dla nas znaczy 🥹 Jest nam bardzo miło, że doceniasz naszą pracę 🩷
Serdecznie polecam, zawsze ekspresowa wysyłka, świetne rabaty, duży asortyment, nie raz uratowali mnie błyskawiczną dostawą. Doceniam i polecam każdemu. :)
Dziękujemy za docenienie i 5 gwiazdek! Bardzo nam miło! 🩷
Bardzo szybka przesylka i professionalna szybka obsluga klienta. Cudowna przemila pani odpisujaca na maile bardzo szybko strasznie pomocna. Polecam
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cześć Alicja! Dziękujemy za opinię i polecenie! ❤️ Bardzo nam miło, że doceniasz naszą obsługę ❤️
29 maj 2024
Szybkość wysyłki i jakość zapakowania są super! Kontakt rewelacyjny! Świetnie ze pojawiły się akcesoria do pediciure ( będą kapturki?)
3 cze 2024
Bardzo miło nam się czyta opinie jak ta 🥹 Dziękujemy! 🩷 Nasza oferta się stale poszerza, więc warto śledzić naszą stronę i zakładkę "Nowości" 😊
wszystko przyszło w ekspersowym tempie i pięknie zapakowana paczka w różową folię 😍 a w środku miły prezencik polecam serdecznie 💗
Dziękujemy za tak miłą i 5 gwiazdkową opinię 🩷
18 maj 2024

Uwielbiam zakupy w JustNails nie tylko ze względu na bardzo szybka dostawę ale też na super kontakt w razie problemu. Polecam 🥰

Idealnie

Super produkty w dobrych cenach, pięknie zapakowane z prezentem i mega szybka wysyłka! Polecam z całego serca.
Pięknie dziękujemy za Twoją opinię! Bardzo nam miło! ❤️
20 maj 2024

Super ☺️

Bardzo szybko wysłane i bardzo ładnie zapakowane 🥰😍 Dodatkowo dostałam 5% rabatu na następne zamówienie 🤩
Polecam! Szeroki wybór produktów, dobre cen, a przesyłka zapakowana przecudownie. Jestem mega zadowolona!
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej usługi! 😊 Staramy się aby paczuszki były zawsze pięknie zapakowane, więc jest nam bardzo miło, że to doceniasz 🩷

Cudowna Stronka! 🥰

Szybciutko dostawa , bardzo dużo produktów, każdy znajdzie coś dla siebie 🥰 Pozdrawia malowanaa.lala 🥰

super

Krótki czas dostawy co bardzo zawsze cenie. Super zapakowane i mega ładnie, normalnie sie zakochalam🩷
Dziękujemy za zaufanie, bardzo nam miło czytając Twoje słowa ❤️
30 maj 2024
Wszystko jak zawsze perfekcyjnie! Piękna paczuszka, nic nie uszkodzone, super zapakowane 😍 polecam
Dziękujemy bardzo ❤️
Wszystko zgodne z zamówieniem i przepięknie zapakowane. Aż miło było otwierać tą paczkę🙂 Polecam.