JustNails.pl

Opinie (4110) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7745)

Ważny od: 6 sie 2021
JustNails.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

8 sie 2023
Prosiłam o zmianę adresu przesyłki jeszcze przed jej nadaniem. Odpowiedz owszem była, paczka poszła na zły adres…

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

Uwielbiam te różowe paczuszki! Zamówienie dotarło ekspresowo, pięknie zapakowane i dziękuję za pyszną krówkę :) Bardzo polecam ten sklep- szeroki asortyment, zawsze znajduję, to co akurat potrzebuję i paczki mogę się spodziewać już na drugi dzień. Dodatkowo każdy produkt jest odpowiednio zabezpieczony, więc wszystko przychodzi w idealnym stanie.
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Dziękujemy Milena za cudną opinię! 🩷 Zawsze staramy się żeby paczuszki były pięknie zapakowane i trafiały jak najszybciej do nowych właścicielek 🤭
Na justnails składałam już wiele razy zamówienie, ZAWSZE przychodziły dopracowane na 100% a produkty miały naprawdę fajna jakość. Niestety tym razem po raz pierwszy żel przyszedł mi odrobinkę rozlany ale szkoda jest na tyle mała że to "zignorowałam". Just nails to jedna z moich ulubionych stron gdzie kupuje paznokciowe rzeczy :-)
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cześć Anita! Bardzo dziękujemy za zaufanie ❤️ Staramy się by nasze paczuszki trafiały do Was zawsze w super stanie, ale czasami mogą zdarzyć się takie sytuacje 😔 Paczuszki przebywają długą i nierzadko trudną podróż. Jeśli z produktem jest coś nie tak to koniecznie napisz na sklep@justnails.pl. Z chęcia Ci pomożemy! 🩷
super, wszystko co potrzebowałam było na jednej stronie, bardzo fajnie że macie tyle kodów rabatowych, jedyne co brakuje to produktów marki indygo i żeby na stronie można było stworzyć swoje konto, żeby widziało się co jest w koszyku bo często to ucieka 🎀
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Dziękujemy za opinię! 😊 Niedługo będzie nowa strona, a wraz z nią możliwość zalogowania się do konta 🩷

Rewelacja!

Zamówiłam w poniedziałek, a we wtorek już miałam produkty! To niesamowite! Wszystko było przepięknie zapakowane, a produkty są super. To było moje pierwsze zamówienie ale na pewno nie ostatnie. Polecam z całego serca!
Ooo... Bardzo nam miło! Dziękujemy ❤️
Piękne zapakowana paczka, wszystkie produkty bardzo dobrze zabezpieczone. Przesyłka w expresowym tempie - dnia następnego była już u mnie. Nie jest to moje pierwsze zamówienie,ale na pewno nie ostatnie ,polecam !😍
13 kwi 2024
Jak zwykle, Justnails stanął na wysokości zadania. Paczuszka przepięknie zapakowana i wysłana jeszcze tego samego dnia. Uwielbiam zakupy w tym sklepie. Polecam całym sercem❤️

paczka

Bardzo dziękuję za najpiękniejszą paczkę jaką kiedykolwiek otrzymałam. Oprócz zamówionych rzeczy całe mnóstwo prezentów. Szacunek dla firmy JustNails. Przepiękna paczka.
Dzięki Ewa za ciepłe słowa! ☺️ Bardzo nam miło ❤️
Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Pacuszka prześlicznie zapakowana 💜 Nie spodziewałam się aż tak szybkiej wysyłki. Była na drugi dzień w paczkomacie 🥹 gorąco polecam !
AS
Anna S.
Olsztyn

Jestem zachwycona....

Jestem zachwycona jak zapakowane zostało zamówienie. Serduszka są przesłodkie. Bardzo dziękuję i polecam do tego duży wybór produktów i super promocje.
Zawsze robię u Was zakupy bo macie duży wybór marek, dobre ceny no i ogromnym plusem jest ekspresowa wysyłka. Pozdrawiam serdecznie😘
Jak miło! 😍 Dziękujemy Maja za zaufanie ❤️
Szybka wysyłka duzy plus, towar zgodny z opisem oraz dziekuje za mile niespodzianki i rabacik. Napewno nie raz jeszcze skorzystam
Dzięki Kasia za opinie i zapraszamy ponownie ❤️
Jestem bardzo zadowolona za szybką, wysyłkę, dodatkowo pięknie zapanowana paczuszka, napewno jeszcze skorzystam z „JustNails”
Cześć Martyna ⭐️ Bardzo dziękujemy za opinię. Zapraszamy częściej ❤️

Bezpiecznie i pięknie zapakowane

Zamówienie dostarczone szybko i dodatkowo pięknie zapakowane. Dbałość o dobre zabezpieczenie i piękne wykończenie. Polecam!
Jestem bardzo zadowolona z zakupów, paczuszka przyszła na drugi dzień i była tak pięknie zapakowana że az zrobiła mi dzień

z całego serca polecam! ❣️

Wszystko zgodne z opisem, duży wybór marek i asortymentu , bardzo bezpiecznie i pięknie zapakowane i ta expresowy wysyłka!
Awww... Dziękujemy bardzo za takie miłe słowa 🙈❤️
Paczki są za każdym razem pięknie i solidnie spakowane dodatkowo szybko dostarczane, bardzo duży asortyment. Polecam! 😍☺️
Sklep fantastycznie zaopatrzony ale niestety brak dogodnych warunków płatności i mozliwosci zamowienia z innego kraju.
13 kwi 2024

zakupy

Jak zawsze pięknie zapakowane paczuszki, szybka wysyłka, rewelacyjny kontakt. Zakupy robić tu , to sama przyjemność.
Ooo, dziękujemy Aleksandra 🥹
Cudowne produkty, cudownie spakowana paczka. Zamawiałam pierwszy raz, i napewno nie ostatni!! Uwielbiam i polecam ❤️😘
Bardzo dziękujemy za opinię! Jest nam mega miło ❤️ Zapraszamy ponownie ☺️
Pięknie zapakowana paczka ,fajny gratis do zamówienia oraz kod rabatowy z darmowymi lekcjami online. Świetna sprawa
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cieszymy się, że się podoba! ❤️