marketdecor.pl

Opinie (10) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (22)

Ważny od: 12 wrz 2022
marketdecor.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu marketdecor.pl

Odpowiedź ze sklepu marketdecor.pl
Szanowny Kliencie, Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią na temat naszego sklepu Marketdecor.pl. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie uwagi i komentarze, które pomagają nam nieustannie rozwijać i ulepszać nasze usługi. Cieszymy się, że nasze produkty oraz obsługa spełniły Pana oczekiwania. Każdego dnia staramy się dostarczać naszym klientom najlepsze możliwe doświadczenia, a Pana/Pani zadowolenie jest dla nas najlepszą nagrodą. Jeżeli ma Pan dodatkowe sugestie lub pytania, zapraszamy do kontaktu. Z niecierpliwością czekamy na możliwość ponownego gościenia Pana/Pani w naszym sklepie. Z wyrazami szacunku, Zespół Marketdecor.pl ---
25 gru 2023
Polecam serdecznie sklep. Błyskawiczna realizacja zakupów mimo okresu Świątecznego. Zakupione listwy super jakość. Nie umywają się inne niby analogiczne produkty z PCV czy MDF.
Odpowiedź ze sklepu marketdecor.pl
Z całego serca dziękujemy za poświęcony czas i wystawienie opinii na temat naszego sklepu. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania i sprawić, że Twoje zakupy były udane. Opinie naszych Klientów są dla nas niezmiernie ważne, ponieważ pomagają nam doskonalić nasze usługi i dostosowywać ofertę do Państwa potrzeb. Dziękujemy za wyrażone zaufanie oraz konstruktywne uwagi, które z pewnością będą dla nas cennym wskazówką w dalszym doskonaleniu naszej działalności. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszego sklepu. Z wyrazami szacunku, Obsługa sklepu
12 gru 2023
10 gru 2023

Można polecać

Super, nic dodać nic ująć Polecam
19 lis 2023

Polecam sklep

kontakt ze sklepem na najwyższym poziomie. Realizacja zamówienia zgodna z opisami. Za pomoc w skompletowaniu zamówienia bardzo dziękuję. POLECAM
Odpowiedź ze sklepu marketdecor.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu na wystawienie opinii o naszym sklepie. Doceniamy Twoje zaangażowanie i cieszymy się, że mogliśmy sprostać Twoim oczekiwaniom. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna i pomoże nam w dalszym doskonaleniu naszych usług. Dzięki niej będziemy mogli lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów i dostosować naszą ofertę do Waszych oczekiwań. Jeszcze raz dziękujemy za Twój głos i liczymy na dalszą owocną współpracę. Z poważaniem, Zespół Obsługi Klienta sklepu.
4 lis 2023
Szybka przesyłka, towar dobrze zabezpieczony, dobra jakość karniszy.
Odpowiedź ze sklepu marketdecor.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu i wystawienie opinii na temat naszego sklepu. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania i zapewnić Ci satysfakcjonujące zakupy. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, ponieważ pomaga nam w doskonaleniu naszych usług i lepszemu zrozumieniu potrzeb naszych Klientów. Dzięki takim informacjom jesteśmy w stanie ciągle się rozwijać i dostosowywać naszą ofertę do oczekiwań naszych Klientów. Jeszcze raz dziękujemy za wyrażenie swojej opinii i mamy nadzieję, że wkrótce ponownie odwiedzisz nasz sklep. Z poważaniem, Obsługa sklepu
10 wrz 2023
Pozne dostawy
24 paź 2023
Szanowna Pani, Proszę nie wliczać weekendu do czasu realizacji. Zamówienie zostało złożone 2 września a doręczone 7 września. Cały proces trwał zatem 5 dni, z czego dwa pierwsze były ustawowo wolnymi od pracy.
31 sie 2023
Jestem zadowolonym klientem. Towar jest ok, zgodny z oczekiwaniami.
Odpowiedź ze sklepu marketdecor.pl
Serdecznie dziękujemy za wystawienie opinii dotyczącej naszego sklepu. Cieszymy się, że zdecydował się Pan podzielić swoimi doświadczeniami z zakupów u nas. Państwa opinia jest dla nas niezmiernie ważna i pomoże nam w dalszym doskonaleniu naszych usług. Dziękujemy za wybór naszego sklepu oraz za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję obsłużyć Pana ponownie i zapraszamy do ponownych odwiedzin. Z poważaniem, Zespół Obsługi Sklepu
27 lip 2023
Odpowiedź ze sklepu marketdecor.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu na wystawienie opinii dotyczącej naszego sklepu. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pana oczekiwania i zapewnić satysfakcjonujące zakupy. Opinie naszych Klientów są dla nas niezmiernie ważne, ponieważ pomagają nam w doskonaleniu naszych usług oraz dostosowywaniu oferty do Państwa potrzeb. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsłużyć Pana ponownie i zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w przyszłości. Dziękujemy raz jeszcze za opinię i życzymy wszystkiego dobrego. Z poważaniem, Obsługa sklepu