lyko.com/pl- Logo - Opinie

lyko.com/pl

Opinie (1021) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1415)

Ważny od: 11 lis 2021
lyko.com/pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 gru 2023
Polecam sklep i to bardzo. W sklepie trzy razy składałam zamówienie . Z zamówieniem pierwszym i trzecim nie miałam żadnego problemu, przesyłka przyszła o czasie, zawartość była dobrze zabezpieczona, zamówienie w całości do mnie dotarło. Niestety jeśli chodzi o drugie zamówienie przesyłka przyszła o czasie, ale niestety uszkodzona, od razu napisałam do obsługi klienta. Byłam bardzo mile zaskoczona z bardzo szybkiej odpowiedzi i szybkim załatwieniu sprawy. Jeszcze z taką miłą i dbającą o klienta obsługą klienta nie spotkałam się.

12 lis 2023
NIE POLECAM! LYKO pomyliło adres wysyłki zamówienia. Ktoś odebrał moja paczkę pod innym adresem, takim który nie istnieje.. Nie wiem gdzie jest moja paczka, stracone pieniądze. Wysłałam już kilka e-maili, będę wysyłać kolejne, udają ze nie widzą e-maili i wymijająco odpisali na jednego.. Żądam zwrotu pieniędzy i proszę omijać szerokim łukiem tego sprzedawcę!

Opinie nt. sklepu lyko.com/pl

Zamówienie nie zostało zrealizowane. Brak informacji.

Złożyłam i opłaciłam zamówienie 17.12.23. Status zamówienia "w przygotowaniu" nie zmienił się od tego czasu. Uważam, że w przypadku wydłużenia terminu realizacji należy poinformować klienta.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dziękujemy pięknie za opinię. 💜 Skontaktowałam się z Tobą drogą mailową z propozycją rozwiązań zaistniałej sytuacji. Mam nadzieję, że szybko rozwiążemy ten problem! 😊Miłego dnia i wszystkiego dobrego w nowym roku!✨ //Izabela z Customer Relations

Błędnie skompletowanego zamówienie

Sklep błędnie skompletował zamówienie po czym oczekiwał dostarczenia błędnie otrzymanej paczki do punktu DHL zamiast odebrać ją z adreu na który została dostarczona
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dziękujemy za opinię ❤️ Przyjrzałam się ponownie Twojej sprawie - widzę, że poprosiliśmy Cię o odniesienie zdublowanej paczki do punktu odbioru w dogodnym dla Ciebie momencie zgodnie z naszą polityką zwrotów (tak, jak pozwala na to nasza umowa z przewoźnikiem). Jeśli z jakiegokolwiek powodu wiesz, że nie będziesz w stanie dostarczyć przesyłki do punktu DHL - wystarczy dać nam znać drogą mailową, zawsze staramy się znaleźć inne rozwiązanie oczywiście w miarę naszych możliwości 😇 Mam nadzieję, że jednak doręczenie zamówionych produktów w podwójnej ilości, załączenie vouchera rabatowego i mała prośba z naszej strony to nie jest doświadczenie na miarę dwóch gwiazdek, jednak jeśli tak się poczułeś - bardzo nam przykro, daj nam znać, jak możemy poprawić to wrażenie 🌞 Pozdrawiam! / Gosia z Customer Relations
23 cze 2023

Brak informacji i realizacji opłaconego zamówienia

16 czerwca 2023 złożyłam zamówienie i wykonałam przelew na 211.00pln, do dzisiaj nie otrzymałam żadnego potwierdzenia ani też zamówienie nie zostało zrealizowane.
26 cze 2023
Hej! W sprawie Twojego zamówienia skontaktowaliśmy się drogą mailową 🌞 Mamy nadzieję, że ta opinia jeszcze ulegnie zmianie, a Ty będziesz zadowolona ze swojego zamówienia ❤️ Pozdrawiam! / Małgorzata z Customer Relations
Świetne ceny, ale brak jakiegokolwiek zabezpieczenia paczek skutkuje flakonami rozbitymi w drobny mak. Na szczęście reklamacja szybko załatwiona.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dziękujemy za opinię i cieszymy się, że udało nam się zająć Twoją sprawą jak najszybciej ❤️ Pozdrawiam! / Gosia z Customer Relations
3 lis 2023

Bardzo długa dostawa

Mam wystawić opinie a jeszcze zamówienia nie otrzymałam . Towar miał być wczoraj , dziś wyjechałam bez produktu , który zamówiłam
6 lis 2023
Cześć Katarzyna, dziękujemy za opinię. 😊 Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Niestety czasem zdarzają się opóźnienia ze strony przewoźnika, na które nie mamy wpływu. 😔 Z tego co widzę, dziś paczka została pomyślnie doręczona. 💜 Mam nadzieję, że mimo wszystko będziesz zadowolona z zakupu i w przyszłości dasz nam jeszcze szansę! // Izabela z Customer Relations
27 cze 2023
Nie otrzymałam zamowienia do dzis. Prawę 500 zloty staracone. Nie jestem pewna czy otrzymam towar albo pieniędzy z powrotem.
28 cze 2023
Hej! Dziękujemy za opinię ❤️ W sprawie Twojego zamówienia skontaktowaliśmy się drogą mailową 🌞 Pozdrawiam! / Małgorzata z Customer Relations
11 paź 2023
Didn’t receive an order, but received a note that I was not be able to collect. However, my order never came to my city even.
12 paź 2023
Hi! Thank you for letting us know about those delivery problems - we will address those with the carrier ❤️ We have contacted you via email - I really hope you will be happy with the solutions we have thought of for you! Hope to see you back at LYKO (and fingers crossed for a five-star review!) / Gosia, Customer Relations
22 gru 2023
Dostarczyć opłacony towar, a nie trzymać pieniądze, a towaru, ani żadnej pozytywnej wiadomości nie ma
22 gru 2023
Cześć Danuta! Dziękujemy za opinię. 💜 Z tego co widzę, to Twoje zamówienie miało małe opóźnienie, ale dziś nastąpiła próba dostawy i paczka została awizowana. Możesz ją odebrać w placówce Poczty Polskiej FUP Siedlce 2. 😊 W razie jakichkolwiek problemów, czy pytań - pisz śmiało na obslugaklienta@lyko.com. Życzymy spokojnych świąt! 🎄// Izabela z Customer Relations
9 cze 2023
Nie ma zamówienia, nie ma żadnej informacji na temat dostawy a pieniądze wysłane NIE POLECAM
12 cze 2023
Hej! Dziękujemy za Twoją opinię ❤️ Może potwierdzenie wysłania paczki trafiło do spamu? Twoja przesyłka została w dniu dzisiejszym przyjęta w Polsce, powinna więc dotrzeć zgodnie z czasem dostawy w ciągu ok. 5-6 dni roboczych (wiemy, że ten czas wydaje się wydłużony, jednak w czwartek był dzień wolny od pracy 😉). Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek wątpliwości z wielką chęcią odpowiemy na Twoje pytania mailowo lub na czacie ❤️ Mamy nadzieję, że teraz wszystko jest już jasne i Twoje zdanie o Lyko uległo zmianie🌞 Pozdrawiam / Małgorzata z Customer Relations
24 paź 2023
Długi czas oczekiwania. Gratis niby wysłany drugą paczka a po 2 tygodniach dalej nie dotarł.
25 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię ❤️ Skontaktowałam się z Tobą drogą mailową - mam nadzieję, że zaproponowane przeze mnie rozwiązanie będzie odpowiednie i jeszcze spotkamy się w LYKO! Miłego dnia🌞 / Izabela z Customer Relations
22 lis 2023
I have not received what I ordered or any clue about where it is!!!!!!!!! Seem like a scam
23 lis 2023
Hi Claudia! The message you attached is an order confirmation - you can see order number/link to our page where you will find every detail about this parcel ❤️ To make it easier we have already contacted you via email with all available information. We hope this will explain everything and you will in the end find shopping experience at LYKO to be a pleasure! Have a fabulous day 🌞 / Gosia from Customer Relations
2 paź 2023
Trudno ocenić zamówienie, którego nie otrzymałam. Czekam od tygodnia, łagodnie mówiąc
3 paź 2023
Cześć Liliana! Dziękujemy za Twoją opinię ❤️ Skontaktowaliśmy się z Tobą drogą mailową w celu wyjaśnienia sytuacji i postaramy się w zależności od informacji zwrotnej uzyskanej od przewoźnika znaleźć najlepsze rozwiązanie tej niefortunnej sytuacji 🥰 Pozdrawiam! / Gosia z Customer Relations
15 paź 2023
Zamówienie było źle zapakowane, wszystko latało luzem, kredki dotarły połamane.
16 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię, każda uwaga jest dla nas ważna ❤️ W swojej skrzynce mailowej znajdziesz wiadomość - mam nadzieję, że zaproponowane przeze mnie rozwiązanie będzie odpowiednie i jeszcze spotkamy się w LYKO! Pozdrawiam 🌞 / Gosia z Customer Relations
1 cze 2023
Nie otrzymałam swojej przesyłki a customer service nie odpisuje na wiadomości.
5 cze 2023
W sprawie Twojego zamówienia skontaktowaliśmy się z Tobą drogą mailową 🌞Pozdrawiam! / Małgorzata z Customer Relations
Po tygodniu od zamówienia otrzymałam informację, że produkt jest niedostępny.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Ponownie przepraszamy za zaistniałą sytuację ❤️ Oczywiście jesteśmy tylko (i aż ludźmi) i czasem zdarzają nam się błędy, mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się poprawić tę opinię na 5 gwiazdek! Pozdrawiam / Gosia z Customer Relations
Jeszcze nie otrzymałam zamówienia. Chętnie podzielę się opinią, kiedy dotrze.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Hej Marta! Dziękujemy za opinię ❤️ Z tego co widzę w systemie śledzenia - to zamówienie ma status doręczonego w dniu dzisiejszym. Mam nadzieję, że właśnie tak jest, gdyby jednak coś było nie tak - daj nam proszę znać drogą mailową, pomożemy. Pozdrawiam ✨ / Gosia z Customer Relations
24 lis 2023
Stwierdzam ,że jesteście oszustami. Zamówienie NIEDOSTARCZONE . NIE POLECAM
24 lis 2023
Cześć Marta! Dziękujemy za czas poświęcony na napisanie opinii 🌞 Jak mogłaś sama zauważyć - najlepszym pomysłem w przypadku wątpliwości odnośnie zamówienia jest kontakt z nami drogą mailową lub poprzez czat. Wszystkie ewentualne problemy z zamówieniem są od razu rozwiązywane, a w przypadku Twojej paczki - jest ona po prostu wciąż w drodze. Z pewnością nie czyni nas to oszustami i będzie nam miło, jeśli weźmiesz to pod uwagę i zweryfikujesz swoją opinię gdy tylko zamówienie do Ciebie dotrze ❤️ Pozdrawiam cieplutko! / Gosia z Customer Relations
Nie otrzymałem zamówienia ani żadnych informacji o jego realizacji
12 gru 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię ❤️Skontaktowaliśmy się z Tobą drogą mailową, mamy nadzieję, że uda nam się poprawić Ci humor 🌞 Pozdrawiam! / Gosia z Customer Relations
26 gru 2023
Uszkodzone opakowanie. Termin dostawy sie wydłużył o 2 dni
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dziękujemy za opinię. 💕 Bardzo nam przykro z powodu uszkodzonego opakowania, w przypadku uszkodzonych produktów, bardzo prosimy o skontaktowanie się z naszą obsługą klienta - z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu. 😊 Niestety nie mamy większego wpływu na pracę przewoźników i czasem mogą zdarzyć się małe opóźnienia, w szczególności w okresie świątecznym kiedy to kurierzy mają pełne ręce pracy. 😔 Mamy nadzieję, że mimo wszystko, wrócisz jeszcze do nas! Miłego dnia i wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym nowym roku. ✨ //Izabela z Customer Relations
Przysłać zamówiony przeze mnie 16 listopada br. towar
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Cześć! Z tego co widzę w systemie śledzenia - to zamówienie zostało w dniu dzisiejszym przekazane do doręczenia 🌞 Standardowy czas dostawy dla Poczty Polskiej to ok. 5-7 dni roboczych. Gdyby zamówienie nie dotarło w dniu dzisiejszym - prosimy o kontakt mailowy na adres oblugaklienta@lyko.com. Z chęcią pomożemy 😇 Pozdrawiam! / Gosia z Customer Relations