lyko.com/pl- Logo - Opinie

lyko.com/pl

Opinie (846) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1199)

Ważny od: 11 lis 2021
lyko.com/pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 gru 2023
Polecam sklep i to bardzo. W sklepie trzy razy składałam zamówienie . Z zamówieniem pierwszym i trzecim nie miałam żadnego problemu, przesyłka przyszła o czasie, zawartość była dobrze zabezpieczona, zamówienie w całości do mnie dotarło. Niestety jeśli chodzi o drugie zamówienie przesyłka przyszła o czasie, ale niestety uszkodzona, od razu napisałam do obsługi klienta. Byłam bardzo mile zaskoczona z bardzo szybkiej odpowiedzi i szybkim załatwieniu sprawy. Jeszcze z taką miłą i dbającą o klienta obsługą klienta nie spotkałam się.

12 lis 2023
NIE POLECAM! LYKO pomyliło adres wysyłki zamówienia. Ktoś odebrał moja paczkę pod innym adresem, takim który nie istnieje.. Nie wiem gdzie jest moja paczka, stracone pieniądze. Wysłałam już kilka e-maili, będę wysyłać kolejne, udają ze nie widzą e-maili i wymijająco odpisali na jednego.. Żądam zwrotu pieniędzy i proszę omijać szerokim łukiem tego sprzedawcę!

Opinie nt. sklepu lyko.com/pl

Na swoje zapytanie odnośnie zamówienia otrzymałam odpowiedź w weekend ( nie oczekiwałam tego). Odpowiedź była wyczerpująca 😊Podobała mi się też niższa cena produktu w porównaniu do innych miejsc oraz darmowa wysyłka. Dziękuję 😁
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Cześć! Dziękujemy pięknie za opinię. 😊 Mam nadzieję, że odwiedzisz nas jeszcze nie raz! ✨ / Gosia z Customer Relations

Pakowanie produktu

Polecam zwrócić uwagę na lepsze zabezpieczenie produktu, pudełko duże, a produkt mały, bez żadnych zabezpieczeń przemieszczał się po całym pudelku
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Bardzo dziękujemy za czas poświęcony na przekazanie uwag ✨ Bardzo mi przykro, że nie byłaś do końca zadowolona z dostawy. Nasze paczki są pakowane automatycznie i z założenia to rozwiązanie technologiczne powinno odpowiednio dopasować rozmiar opakowania oraz ewentualnego wypełnienia papierem do zawartości paczki w sposób bezpieczny i ekologiczny (nie stosujemy wypełnień takich jak folia bąbelkowa), jednak jak widać niestety czasem technologia zawodzi, bardzo przepraszamy 💞 Jeśli którykolwiek z produktów został uszkodzony - skontaktuj się z nami proszę drogą mailową 😇 Pozdrawiam! / Gosia, Customer Relations
Wszystko git, przysylka przyszła szybko, dobrze zapakowana, jedynie szkoda że nie było żadnej próbki do zamówienia
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Szybsza dostawa. Dramatycznie wolno idzie dostawa do domu, trzeba czekać kila dobrych dni na dostawę produktu.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Cześć! Dziękujemy pięknie za opinię. 😊 Czas dostawy zależy od magazynu, z którego są wysyłane produkty, ale nieustanne pracujemy nad jego usprawnieniem. Mam nadzieję, że odwiedzisz nas jeszcze nie raz! ✨ / Gosia z Customer Relations
Naprawdę super kosmetyki, dobrej jakości i wydajne. Warto zapamiętać te produkty, są niezawodne w podróży.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Wszystko w idealnym stanie, jeden dzień opóźnienia od przewidywanej dostawy ale nie przeszkadzało mi to
24 mar 2024
Jestem w pełni usatysfakcjonowana. Robiłam pierwszy raz zakupy i z pewnością nie ostatni. Dziękuję.
24 mar 2024
Wszystko w porządku. Jak zwykle z dostawą trzeba było poczekać kilka dni, ale uprzedzali.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Polecam, uwielbiam te kosmetyki,po których włosy są jak jedwab. Szybka przesyłka. Mega!
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Cześć! Dziękujemy pięknie za opinię. 😊 Absolutnie się z nią zgadzam! Mam nadzieję, że odwiedzisz nas jeszcze nie raz! ✨ / Gosia z Customer Relations
1 kwi 2024
Bardzo szybka dostawa, wszystkie kosmetyki przyszły w nienaruszonym stanie, polecam!
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dziękuje!! Dzięki wam mogłam kupić swoją ulubioną maskarę niedostępna w Polsce
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Wszystko przyszło nie uszkodzone zgodne z opisem i w przewidywanym terminie
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Hello! ✨ Thank you for taking the time to write us a positive review. Glad your delivery reached you so quickly and undamaged! Thats how it should be. Have an amazing week and see you very soon! 🌞 Kind regards, Merline // Customer Relations Lyko
Znalazłam tutaj produkt, którego nie mogłam znaleźć w innych drogeriach
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dobre ceny.Duży wybór produktów..Szybka wysyłka.Polecam serdecznie
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Good afternoon! ✨ Thank you for your nice feedback! We are very glad that you are so happy with your order and that it arrived quickly. Our team from the warehouse is really amazingly fast. 🐝 Have a good week ahead and see you very soon! Kind regards, Merline // Customer Relations Lyko
Bardzo szybko i sprawnie.Udane zakupy.Na pewno skorzystam jeszcze.

Dobry sklep z kosmetykami

Duży wybór, dobre ceny, szybka wysyłka, ekologiczne opakowania.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Szybkość dostawy i opakowanie dostosowane do ilości produktów
31 mar 2024
Bardzo polecam! Szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona.
polecam chociaż pojemniki 2 z 3 peelingów zostały połamane
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Bardzo dziękujemy za opinię ❤️ Jesteśmy pewni, że w przyszłości zasłużymy na 5 gwiazdek! Pozdrawiam! / Gosia z Customer Relations
Cena za produkt i szybkość zamówienia zgodnie z terminem