artma-zaproszenia.pl- Logo - Opinie

artma-zaproszenia.plOpinie

ważny od: 12 mar 2019
data aktualizacji: 28 lis 2022
Sklep artma-zaproszenia.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie artma-zaproszenia.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 12 mar 2019
data aktualizacji: 28 lis 2022

Opinie nt. sklepu artma-zaproszenia.pl

21 gru 2021
Generalnie jestem bardzo zadowolona, ale przez związanie poszczególnych elementów gumkami recepturkami zaproszenia są pogięte. Rada na przyszłość: zamiast zawiązywać gumkami recepturkami i żeby zapobiec wyginaniu się np. Kopert, owijajcie grupy poszczególnych elementów papierem lub włóżcie do osobnych pudełeczek. Wydaje mi się, ze nawet gdyby zaproszenia przyszły tak jak przyszły czyli w pudełku z folia bąbelkową, ale nie związane gumkami recepturkami, nie były by one wygięte. W załączniku zdjęcie jak wyglądają koperty.

7 cze 2022
Kilka miesięcy po zapłacie zamówienia (ale przed podaniem listy gości do druku itp.) poinformowano nas że nie ma kopert, takich jakie miały być. Zgodny kolor grał kluczową rolę w tych zaproszeniach. Nie dostaliśmy ani przeprosin ani rzetelnej próby naprawienia sytuacji. Kiedy sama wyszłam z propozycjami jak obejść sprawę, *nagle* koperty się jednak znalazły. Rozumiem że firma ma od groma zamówień, ale obsługa klienta jest naprawdę średnia. Zaproszenia same w sobie są śliczne, naprawdę dobrej jakości, choć i tak jedno musieliśmy zareklamować.

Opinie nt. sklepu artma-zaproszenia.pl

Najsedeczniej polecam! Zespół ArtMa-Zaproszenia - mistrzowie, bardzo mili, niezwykle terminowi - ludzie od spraw niemozliwych do wykonania! Dzieki nim moja uroczystość zaplanowana na 2 mc przed miała pełne powodzenie realizacji! Piękne projekty, piękne wykonanie, wspaniali ludzie, bardzo łatwy kontakt z zespołem, realizacja - bardzo szybka i na czas - tylko moge polecić!!!
15 lis 2022
Zaproszenia ślubne przyszly w nienaruszonym stanie, bardzo dobrze zapakowane. Na żywo są jeszcze ładniejsze niż na stronie. Realizacja bardzo szybka i zero problemu z wykonaniem zaproszeń w dwóch językach. Planuje zamówić całą ślubną papeterię z ich sklepu :) Polecam z całego serca.
3 lis 2022
Piękne zaproszenia, starannie wykonane, szybki, miły i konkretny kontakt z firmą, każdy projekt jest indywidualny więc można go dowolnie modyfikować na swoje potrzeby. Razem z narzeczonym jesteśmy bardzo zadowoleni i już planujemy następne zamówienie. Polecam!
8 lis 2022
Polecam!!!Super kontakt, szybka realizacja, miła obsługa- bardzo pomocna. Dziś zaproszenie do nas dotarły i powiem tylko tyle, że są piękne! Jakość papieru i wydruku na dużym poziomie! Bez zastanowienia polecam wszystkim!
Bardzo dobry i konkretny kontakt . Jestem pod ogromnym wrażeniem , że czas realizacji zaproszeń był szybki :) wykonane zaproszenia zostały tak jak chciałam . Jestem bardzo zadowolona i polecam z całego serca! 😍
6 lis 2022
Polecam! Wszystko szybko i sprawnie. Zaproszenia na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Na pewno na jednym zamówieniu się nie skończy i jeszcze tu wrócimy :)
Wszystko w porządku, zaproszenia bardzo ładne, dobry kontakt mailowy, wszystkie poprawki bardzo szybko. Plus dodatkowy projekt którego nie ma na stronie. Polecamy ☺️
Zaproszenia przyszły przepiękne. Właśnie czegoś takiego szukaliśmy z narzeczonym. Z klasą i w miarę dobrym przedziale cenowym. Na pewno będziemy polecać znajomym.
Polecam! Zaproszenia i podziękowania dla gości wykonane ze starannością, stały kontakt z klientem, możliwość zmian w projekcie, szybki czas realizacji.
9 lis 2022
Pudełka dla gości i winietki wykonane fantastycznie, szybko i bezproblemowo. Bardzo ładny i trwały nadruk. Polecam :)
Wszystko zgodnie z opisem i naszymi uwagami. Zaproszenia są wykonane bardzo estetycznie i solidnie. Polecam! 😃
Dobry kontakt ze sprzedawcą. Szybka i bezproblemowa realizacja oraz wysyłka. Zaproszenia są piękne. Polecam
10 lis 2022
Jestem zachwycona jakością druku, zaproszenia są przepiękne, księga gości tak samo! Będę polecała każdemu:)
Super obsługa, szybka realizacja, ekspresowa wysyłka. Zaproszenia piękne.
Wspaniałe wykonanie, dobra i szybka komunikacja z firmą. Polecam.
Piękne zaproszenia! Bardzo dobry kontakt i dość szybka wysyłka.
Szybka i sprawną obsługa zamówienia. Świetna jakość do ceny.
Wysoka jakość, szybka realizacja, świetny kontakt. Polecam!
Szybka realizacja, super kontakt, a zaproszenia piękne!
W rzeczywistości zaproszenia są piękne i eleganckie