artma-zaproszenia.pl- Logo - Opinie

artma-zaproszenia.plOpinie

ważny od: 12.03.2019
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep artma-zaproszenia.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie artma-zaproszenia.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 12.03.2019
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu artma-zaproszenia.pl

Generalnie jestem bardzo zadowolona, ale przez związanie poszczególnych elementów gumkami recepturkami zaproszenia są pogięte. Rada na przyszłość: zamiast zawiązywać gumkami recepturkami i żeby zapobiec wyginaniu się np. Kopert, owijajcie grupy poszczególnych elementów papierem lub włóżcie do osobnych pudełeczek. Wydaje mi się, ze nawet gdyby zaproszenia przyszły tak jak przyszły czyli w pudełku z folia bąbelkową, ale nie związane gumkami recepturkami, nie były by one wygięte. W załączniku zdjęcie jak wyglądają koperty.

Kilka miesięcy po zapłacie zamówienia (ale przed podaniem listy gości do druku itp.) poinformowano nas że nie ma kopert, takich jakie miały być. Zgodny kolor grał kluczową rolę w tych zaproszeniach. Nie dostaliśmy ani przeprosin ani rzetelnej próby naprawienia sytuacji. Kiedy sama wyszłam z propozycjami jak obejść sprawę, *nagle* koperty się jednak znalazły. Rozumiem że firma ma od groma zamówień, ale obsługa klienta jest naprawdę średnia. Zaproszenia same w sobie są śliczne, naprawdę dobrej jakości, choć i tak jedno musieliśmy zareklamować.

Opinie nt. sklepu artma-zaproszenia.pl

Na prawdę świetny kontakt - najpierw na moją prośbę przesłano nam dodatkowe przykładowe zdjęcia toppera na tort, a później bez problemu wprowadzono drobne poprawki projektu w oparciu o nasze uwagi. Jakość przerosła nasze oczekiwania! Nie sądziłem, że można uzyskać w pleksi tak dużo detali. Bardzo ładny produkt i bardzo jesteśmy z żoną zadowoleni. A do tego wszystko w niskich cenach. Sklep godny polecenia.
Zamawialiśmy zaproszenia, winietki, księgę gości, pudełko na koperty, zawieszki na alkohol… jesteśmy mega zadowoleni. Wszystko wyglądało tak jak to sobie wyobrażaliśmy. Realizacja bezproblemowa.. super firma , polecamy jak najbardziej. :)))
Cały proces zamówienia odbył się tak jak powinien. Szybko kontakt ze strony projektantów, termin realizacji zgodny z informacjami przekazywanymi w mailach. BARDZO DOBRZE zabezpieczona paczka, no i ostatecznie ładne wykonanie projektu :€
Przepieknie wykonany projekt! Nie spodziewalam sie,az takiej jakosci. Wszystko wykonane zgodnie z zamowieniem i z dbaloscia o kazdy szczegol. Jestem bardzo zadowolona z zamowionych dekoracji ślubnych! Polecam+
Rewelacyjna obsługa! Pomimo moich wygórowanych oczekiwań mają dalej do mnie cierpliwość :) Próbka zaproszeń piękna, starannie wykonanie. Polecam!
Zaproszenia na najwyższym poziomie! Wykonane z ogromną dokładnością efekt końcowy Wow! Polecam z całego serca. Byłam mile zaskoczona!
Piękne zaproszenia, bardzo dobrze wykonane. Przyjemny kontakt z Zespołem i sprawny czas realizacji. Naprawdę polecam :)
Zaproszenia bardzo starannie wykonane. Szybki czas realizacji i bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Polecam
Zamówienie zrealizowane zgodnie z moimi sugestiami, jakość bardzo dobra. Kontakt z firmą bardzo dobry.
B.dobry kontakt, szybka realizacja. W rzeczywistości plan stołów wygląda jeszcze lepiej ;) Polecam
Bardzo ładne karteczki. Zrobione i przygotowane tak jak chciałam. Na pewno polecę znajomym.
Błyskawiczna dostawa, wspaniały kontakt i bardzo dobra jakość wykonanych produktów.
Świetna realizacja zamówienia, szybka obsługa i życzliwość w stosunku do klienta!
Zamówienie bez zarzutu,wszystko sprawnie załatwione i pięknie wykonane.Polecam.
Zaproszenia na żywo są jeszcze piękniejsze niż na zdjęciu,na prawdę polecam:)
Przepiękne winietki, bardzo szybki czas realizacji. Zdecydowanie polecam!
Wszystko zgodnie z zamówieniem, szybko, bardzo ciekawa oferta, polecam!
Bardzo polecam. Wykonanie pierwsza klasa i szybki czas realizacji.
Szybka realizacja bardzo dobry kontakt ze sklepem. Polecam 🙂
Winietki w bardzo dobrej jakości. Szybko i sprawna obsługa.