artma-zaproszenia.pl- Logo - Opinie

artma-zaproszenia.pl

Opinie (659) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3819)

3 sty 2024
Jesteśmy zachwyceni obsługa! Zamówiliśmy w firmie zaproszenia, winietki, table plan, numery stołów. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z jakości wykonania i szybkiej wysyłki! Kontak był bardzo dobry co było ogromnym plusem. Nasze zaproszenia i inne produkty były czarne z złotymi elementami. Czerń była głęboka, a złote elementy lśniące i nie ścierały się. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy. Firma jest porządna i bezproblemowo wykonuje swoje produkty - które wychodzą tak pięknie jak jest to przedstawione na ich stornie!

Wielkie rozczarowanie. Zachęcona opiniami zamówiłam zaproszenia z tej strony. Wybrałam motyw z kalką i zdjęciem. Wygląda to tragicznie... Miałam nadzieję ,że kalka będzie twardsza i z lepszej jakości materiału, a wygląda jak papier do pakowania kanapek. 😩

Opinie nt. sklepu artma-zaproszenia.pl

23 cze 2023
21 cze 2023
21 cze 2023
20 cze 2023
18 cze 2023
13 paź 2023

Spodziewałam się czegoś lepszego

Zamówiłam 2 rodzaje zaproszeń.. Zaproszenia dotarły, ale nie te które zamówiłam/ spersonalizowałam. Dodatkowo koperta była za mała do jednego rodzaju zaproszeń
15 wrz 2023

Słaba jakość

Czas wysyłki, zgodność z opisem bardzo dobra, ale bardzo słaba jakoś zaproszeń
Zamówienie niezgodne z projektem. Brak podziękowania na winietkach
25 paź 2023
Witam serdecznie ze względu na pisownię daje 3 gwiazdki